Skocz do zawartości
glebbie

Gravitation bug

Rekomendowane odpowiedzi

Wszedlem na serwer i mialem zmniejszona grawitacje. Nie wiem czemu, bo nie mam VIP (nie byl to i losowany VIP, bo gralem nie od poczatku mapy i sprawdzialem przez amx_who, flagi "t" nie mialem, jak i acces do amx_who).

Czemu to bylo mozliwe nie wiem, ale mi sie spodobalo :D
Na video to jest widac, zrobilem przez youtube bo demo nie jest wygodnie patrzec. I didn't manage to find good soft, that's why video quallity isn't so good c:

https://youtu.be/_29vKYhSN-U

Jak to jest mozliwe?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Teraz, Sevral napisał:

Możliwe że któryś admin zmienił sv_gravity dla zabawy i zapomniał wyłączyć 

Tylko ja mialem, inne graczy nie

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
2 godziny temu, Odpalony Jurek ;> napisał:

Po co Ci dostęp do amx_who?

Nie jest mi potrzebny, powiedziłem to, bo kiedy w nocy wszyscy sa vipami, to oni mogą zobaczyć amx who. That was just a proving that I wasn't vip)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

amx_who, amx_ip   to powiedizec dla mnie to nei sa komendy dla admina moze a komendy dla admina to: amxmodmenu,  amx_ban "czas w min" "nick lub ip garcza"

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@MatseyW amx_ip to działa każdemu, a amx_who przynajmniej na pb jest dla adminów... i to jest dobre ponieważ świeży gracz lub ewentualny odpał, nie jest w stanie sprawdzić kto jest adminem i czy admin jest na serwerze w danym momencie :P Dostęp do amx_who zwykłemu graczowi nie daje żadnych korzyści, bo przecież do sprawdzenia danych gracza którego ewentualnie chcą zgłosić, mają amx_ip.  Komenda amx_who może służyć jedynie odpałom, a wiedząc kto jest adminem, będą po prostu czujni albo w danym momencie nie będą się odpalać.

Proponuję na wszystkich serwerach wyłączyć dostęp zwykłym graczom do amx_who :]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
23 minuty temu, Odpalony Jurek ;> napisał:

@MatseyW amx_ip to działa każdemu, a amx_who przynajmniej na pb jest dla adminów... i to jest dobre ponieważ świeży gracz lub ewentualny odpał, nie jest w stanie sprawdzić kto jest adminem i czy admin jest na serwerze w danym momencie :P Dostęp do amx_who zwykłemu graczowi nie daje żadnych korzyści, bo przecież do sprawdzenia danych gracza którego ewentualnie chcą zgłosić, mają amx_ip.  Komenda amx_who może służyć jedynie odpałom, a wiedząc kto jest adminem, będą po prostu czujni albo w danym momencie nie będą się odpalać.

Proponuję na wszystkich serwerach wyłączyć dostęp zwykłym graczom do amx_who :]

dostęp do amx_who posiadają osoby  (przynajmniej z tego co zauważyłem) które mają svipa i tak jest na #4 kiedy wszyscy wieczorem dostają free svipy

21 minut temu, MatseyW napisał:

Ale po co działa amx_ip skoro od tego jest status?

Amx_ip i status to są troche dwie inne komendy, pierwsza jak sama nazwa wskazuje-pokazuje sid i ip druga tylko sid, ale za to jest troche bardziej rozbudowana

#edit Przydaje się w "zgłoś gracza" Mi to tam nie przeszkadza.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi