Skocz do zawartości
Adi123xd

ok pliss

Rekomendowane odpowiedzi

Co robicie . Jak coś to przenieście. Bo niewiedziałem gdzie mam to napisać

1. Sćiągacie  obs studio najnowszej wersji z jakiejś strony 

2. wybierasz folder na ktorym ma byc zainstalowany obs studio i instalujecie cały czas do folderu po zainstalowaniu odpalcie czy działa 

3.  naciskacie prawym klawiszem myszy i szukacie dodaj do archiwumten cały folder calutki folder na którym są wgrane różne pliki obs studio

4. wstawiacie go gdzies na jakies stronce darmowej np:: zippyshare, mediafire, speedy itp. lub wyslijcie mi na email: adrianp545417@gmail.com

i dajcie mi link lub napiszcie email bardzo prosze zróbcie to dla mnie. Bo ja nie mogę mam takiego kompa że szkoda gadac.  bo jak nie napsize w ogloszeniach to nikt mi neiche zRobic na pw

 

Dam wam przykład z Cs 1.6 nonsteam    

. pobieracie cs i instalujecie  ten folder co jest zaznaczony to naciskacie prawym klawiszem myszy (musicie mieć winrar)   i szukacie dodaj do archiwum gdy sie wam to zrobi to wstawiacie go na zippyshare itp.   ale ja cs 1.6 nie che to jest przyklad pokazany na cs 1,6 to jest to samo co z ts3

 Znalezione obrazy dla zapytania dodaj do archiwum

 Znalezione obrazy dla zapytania folder cs 1.6

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Co robicie . Jak coś to przenieście. Bo niewiedziałem gdzie mam to napisać" naucz sie pisać normalnie proźbe to może ktoś Ci pomoże.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nie rozumiem po co tworzysz 12121213243453535 postów o takiej samej treści... 

-.-

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Adi123xd już raz prosiam abyś nie zasmiecał forum! EDYTUJ następnym razem poprzednie tematy albo od razu pisz wszystko. Ostrzeżenie ostanie słowne. 

Ten temat ZAMYKAM.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...