Skocz do zawartości
.Cinek

[Rozpatrzone] brajanek

Rekomendowane odpowiedzi

Nick podejrzanego: brajanek
Serwer: 3#
Data: 04 kwietnia około godziny 23:00
Adres ip (amx_ip): 240 VALVE_0:0:480750225   1 00:24   50    0

Demo: http://uploadfile.pl/pokaz/1408759---ja6a.html

Opis sytuacji: Wydaje mi się że koleś coś miał ale nie jestem pewien i proszę o sprawdzenie demka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

- odpał, + czysto, +/- nie wiem.

08:48 - bardzo idealny granat -

09:35 - słyszał go ale bardzo ładnie wiedział jak zrobić plecy i wybiega wcelowany -

10:33 - Wiedział skąd idą i słyszał jak się zbliżają +

11:10 - Widział +

11:24 - Słyszał +

14:09 - +/-

16:38 do  16:44 - Bardzo dziwna akcja jak dla mnie -

Obejrzałem demko do końca i szczerze mówiąc ma parę dziwnych akcji ale czy to odpał ?? Ja nie mam pojęcia. Trzeba czekać na Zielonych.

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

08:48- tak ten granat był mega dziwny. HLTV wyjasnia. Strzelał się tam z typem wcześniej więc czysto.

09:35- czysto. Od razu biegł zrobić plecy, wiedział jak je zrobić i do tego słyszał typa a wybiegł wcelowany bo CT zaczął rozbrajać pakę a on sam wiedział gdzie ją postawił
10:33 - czysto
11:12 - czysto
11:24 - czysto 

14:09- czysto. Wcześniej słyszał HE. Sprawdził tą pochylnie i sie odwrócił w stronę miejsca gdzie wcześniej HE upadło a w dodatku smoke tam był i widział że tam są więc strzelał tam a ten typek mu wskoczył sam pod celownik na 1/2 widać
14:33- tutaj mam wątpliwości. Nagle się tam wraca a kroki były zagłuszane przez TT. Rzuca tam flesha tak trochę z tyłka tutaj mega dziwne to było 
16:38 do 16:44- gosciu wrzucił im HE więc wiedział że ktoś tam jest. Sam rzucił tam HE więc go obił na bank więc wiedział gdzie jest. Chociaż dziwne  że nie skanował tej skrzynki tylko popatrzył w model. +/- (na HLTV robi potem to samo czyli wskakuje na ta skrzynke i sprawdza i bylo za nia pusto wiec czysto po prostu tak robi)


Niech ktoś się jeszcze z Zielonych wypowie bo dla mnie trochę za mało na bana.

http://505062.hltv2.pukawka.pl/hltv-1804042303-de_tuscan-1522875780-1522876980.zip pozwolę sobie HLTV rozpisać
04:24- baaardzo ostroznie trzyma się za skrzynkami a w  04:30 widzi typa na skrzynce, potem mimo iz on zeskoczyl to wybiegając skanuję własnie miejce gdzie stał. Ale z drugiej strony zbyt ostroznie szedl i jak skoczył gdy pierwszy raz zobaczył tego typa na skrzynce to tak jakby wcelowany. Tutaj +/-
05:16- no tutaj nigdzie nie spojrzał nawet  mimo że HE i fleshe leciały tylko wyczekał typa i uciekł. Spalone dla mnie. Chociaż znowu słychać tam gdzieś wybuch HE ale wcelowany jest.
18:21- dobra widział czysto
18:24- wcelowany wchodził?
19:56 - ttutaj jakby po modelu

 

@Zoom @Bienio @Odpalony Jurek ;> podejmijcie decyzję. Moimza malo na bana. Nie licząc 19:56  bo dla mnie to było spalone ale może przypadek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1:25 - Ruch myszką, zauważył go za skrzynką...świetny piruet naprawdę.
5:12 ten moment gdy zauważa przeciwnika przez ściane i postanawia wyczekać fraga, nie przejmując się, że ktoś może wylecieć z jego prawej strony. -


Reszta czysto.

Hltv z mapki cache:http://505062.hltv2.pukawka.pl/hltv-1804042323-css_cache_go-1522876980-1522878180.zip


18:50 Stoi wcelowany i czeka, aż przeciwnik sam wyjdzie mu pod celownik, mimo że nie mógł go słyszeć, a przeciwnik wręcz przeciwnie usłyszał Brajanka.Porownajcie sobie obu panow w ktorej minucie oboje ida na shifcie...

Kolejne hltv obejrzane tym razem z  mapy Italy
Troche dziwnych akcji tam miał, ale nie AŻ tak dziwnych by na ich podstawie go zbanować.

 Hltv oglądałem z @Te-Tris 
Ogółem śmierdzi nam ten typek, aczkolwiek nie dam mu bana.Poczekam co jeszcze nam pokaże.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...