Skocz do zawartości
Adi123xd

Propozycja nowego serwera. Jailbreak

Rekomendowane odpowiedzi

Propozycja dodania serwera Jailbreak "JB" jest to serwer dla zabawy i miłego spedzania na nim. Jak wy sądzicie o tym. Jest mało serwerów są tylko 4 serwery różne ale nie ma jb i jeden glosowy ts3. Mam do jb pluginy i wszystko. Popatrzcie sobie na inne serwery jb lub na youtube. Zależy tylko od was i od właścicieli forum. Jak nie w tym dziale napisałem prosze o przeniesienie.

@Sevral a ja to co chyba bym nie pisał a takto nappisałem bo na takim serwerze grałem 3 miesiące i ogarniałem w ct. Dam zaraz linka do paczki Jailbreak. @Sevral  Jak chesz to mogę ci pomóc przy robieniu tego serwera.

@JaNcZo_wiN  ja jestem juz doświadczony ale każdy się nauczy   @Sevral wiem co przeczytałeś ale jak będziesz potrzebował pomocy to chętny jestem mogę dołączyć  do testowania bo napisałeś że na pw jak coś.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Robiłem taki serwer jednak przerwałem, dlaczego . . . 
1. Prostego mod'a ( podobnego do wszystkich innych ) można postawić w jeden dzień nawet mniej 
2. Do takim serwerze potrzebni są nie tylko admini ale i ogarnięci-pomysłowi gracze ( czytaj prowadzący ) bez tego serwer będzie parodią nawet zwykłego serwera, u nas takich osób nie widzę 

obecnie nie widzę sensu takiego serwera na H-E 

P.S. 

obecnie robię nowy serwer ( może za zgodą @batonik ) zostanie dodany do H-E, Serwer nie będzie posiadał mod'a ale będzie opierał się na niektórych pluginach z JB, obecnie jest w fazie testowej i jeżeli wszystko będzie jak należy bez większych niedoróbek serwer powinien zostać uruchomimy  koniec Kwietnia / początek Maja

osoby które chciały by pomóc w testowaniu prosił bym o kontakt na PW, obecnie pomaga mi @JaNcZo_wiN 

@Adi123xd paczek nie potrzebuje, jest tego dużo . . . niestety w wielu przypadkach mają błędy oraz crashuj w połączeniu z co lepszymi pluginami . . . odnosze wrażenie że nie przeczytałeś dokładnie tego co napisałem powyżej, zrobić serwer JB to nie filozofia ale jeżeli ma być to konkret który będzie cieszył się popularnością trzeba mieć już jakie takie pojęcie a nie tylko wrzucić wszystko do jednego gara porządnie wymieszać i liczyć na to że jakimś cudem będzie działać , projekt JB na razie zawiesiłem i nie będę go kontynuował do momentu aż nie ogarnę bardziej  skryptów . . . 

powiedziałeś że są 4 serwery JB może je wymienisz, grałem na dwóch serwerach którymi zresztą się wzorowałem 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja tam trochę pograłem , i  według mnie jak by się za to @Sevral wziął miało by ręce i nogi , i z chęcią tam bym grał . Minusem na naszej sieci tak , jak mówi Marcin nie ma osób co mogli by zostać prowadzącymi , osoby które wymyślały by jakieś gry i zabawy.Tak bez doświadczonych ludzi zabawa na JB robiła by się denna. Ale pomysł dobry , może doczekam chwili kiedy na HE będzie #5 serwer :).

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Akurat na to czekałem :D Grałem bardzo dużo na JB  nawet na pewnej serwerowni miałem admina. Na JailBreak jest kupa śmiechu a co do ludzi ogarniętych i pomysłowych graczy na pewno by się tacy znaleźli sporo nowych ludzi by też doszło to jest pewne.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja powiem tyle. To co odwalił @Sevral to jest petarda. Ci co nie mieli okazji tego testować niech żalują. Byłem widziałem i jeśli ten serwer na tej sieci wystartuje to będziecie mieli zapewnioną zabawę na 100% i poświęcicie dużo czasu żeby wszystko poznać bo warto. Oby jak najszybciej serwer ruszył. Jest w opór możliwości do gry i tylko wyobraźnia Was będzie ograniczać ^^. Czekajcie bo ja czekam i się jaram tym co zobaczyłem. @Sevral szacunek. Mistrzostwo.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi