Skocz do zawartości
Adi123xd

Skarga na Mala_ja

Rekomendowane odpowiedzi

Skarga na: nie che skargi ale chcę by Mala_ja zdjęłaa mi warna.
Data zdarzenia:  dzisiaj 09.04.2018
Opis sytuacji:  Nie reklamowałem żadnego serwera napisałem że kto che ze mną zagrać 1 na 1 więc podaałem ip i hasło . A w wcześniej kto inny podawał ip i nie dostał warna a ja za co dostałem @JaNcZo_wiN @Zoom  robili serwery i podawali ip i grałem sobie z nimi 1 na 1. Ja nie kabluj ei ty powinieneś dostać warna za to że prowokujesz mnie i wyzywasz od dzieci a ja  @Mala_ja powiedziałem by mi zdjęła  ale nie chce. A ty @JaNcZo_wiN  podawałęś ip swojego  serwera co nie prawda.   @Sevral co wy chcecie oddemnie. Jak chcecie to mogę odejść jak mnie nie chcecie na tym forum więc bez problemu napiszcie. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wez jak już kablujesz to kabluj z klasą i podawaj prawdziwe informacje .................dzieciaku my podawaliśmy ip serweru HE to po pierwsze , po drugie rzucasz na sbx jakiegoś gniota i reklamujesz , po trzecie skarga do odrzucenia a ty  kolejny +1 za spamowanie i męczenie każdemu dupy swoją osoba.

#Edit

Czemu ty nie możesz się dzieciaku normalnie zachowywać jak reszta? 1vs1 grałeś na serwie HE Sevralowym wiec w czym masz problem ? , sam jakieś JB założyłeś i dajesz ip na sbx i dostałeś wara  za reklamowanie swojego szitu i tyle . Ja warna ok , nie ma sprawy tylko kto mi go da i za co ? , ja cie wyzywam ? no przestań , jedyny błąd jaki zrobiłem to , że ci odpisałem i się przykleiłeś i nie chcesz odkleić . Co do forum to nie strasz bo już na jednym forum byłeś i tak jakoś nie zaistniałeś. Poleciałeś na to forum bo ci admina obiecali , wiec jaki z ciebie pożytek ? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wytłumaczone przez dwóch opiekunów.  Zamykam szopkę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...