Skocz do zawartości
Adi123xd

Żegnam was

Rekomendowane odpowiedzi

Żegnam się z wami na duży czas lub nawet na zawsze. Może wrócę za 100lat jak @Te-Tris to ujął. Dlaczego: nikt mnie tu nie chce na forum, nikt mnie nie lubi nienawidzicie mnie nie wiem za co. Straszycię mnie tylko warnami i banem na serwer. Zaczynacie , prowokujecie i macie problem i wychodzi że ja zaczynam i u was nie ma sprawiedliwości.Staram się jak najlepiej bym został adminem ale wy to pasujecie. @Te-Tris zaczął awanturę o moją ortografię. A tobie @Katarzynka;) dzięki za gre @Macius v2 dzięki za grę jeszcze se pogramy i życzę ci wszystkiego najlepszego byś dostał swojego admina. I trzymaj się.

Nara

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stary najpierw mnie "wysmiewasz" potem piszesz posta w moim podaniu,chociaż wcale nie grasz na #3 a teraz życzysz mi Admina .? Napisze Ci tyle.

Powodzenia i siemka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję , że twój post to prawda i już nie będziesz jutro smęcił i pierniczył głupot na sbx ,i nie będę musiał się z tobą użerać , może nie za sto lat ,tylko jak dzieciaku dorośniesz  i zrozumiesz ,że swoim zachowaniem każdego irytowałeś . Co do warmów to już dawno bana mogłeś mieć , dziękuj wyrozumiałej administracji co im ciebie zal było , co do twojego admina ? to raczej na tej sieci nie dostaniesz , chyba , że znajdzie się ktoś komu będzie się chciało ciebie nianczyć przez rok i uczyć zachowania i adminowania. Ogólnie nie pozdrawiam i możesz się cieszyć , że zmusiłem się pisząc ten post . 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmmmm nie znamy się ale słyszałem o tobie wiele samych dobrych pogłosek :laugh::laugh::laugh::laugh::laugh:

Powodzonka siemka :*

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siemanko :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Po jakichś 5 deklaracjach że idziesz stąd w końcu to zrobiłeś. Cieszy mnie to. Nara. Nie będę tęsknił. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powodzenia:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a mi będzie przykro, że odchodzisz. Życzę Ci powodzenia w życiu i mam nadzieję, że jeszcze do nas wrócisz gdy przemyślisz swoje błędy i dlaczego przez niektóre osoby jesteś nielubiany. 

 

A co do reszty.

Smutno mi, że w ten sposób chłopaka gnoicie chociaż fakt, jest irytujący, ale to nie powód żeby się w ten sposób zachowywać.

W szkole takie zachowanie miało miejsce gdy cała klasa gnoiła jednego ucznia a wydaje mi się, że nie mamy doczynienia z podstawówką?

 

WRRRRRRRR mam nerwa. a może się starzeje po prostu :<

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powodzenia :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powodzenia młody :) Może gdzieś indziej spróbuj, i do Nas wróć jak nabierzesz doświadczenia :)

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie znam w ogóle sytuacji, więc jak typowy Polak się wypowiem. Adi jeśli faktycznie byłeś taki wnerwiajacy, to życzę Ci abyś dorósł, mi tam za skórę nie zalazłeś, powodzenia w życiu. Co do reszty, nieprzyjemnie mi się zrobiło na kapibarzym sercu czytając całą stronę wypowiedzi „nara, nikt za Tobą nie będzie tęsknił”, przykre. Cokolwiek by młody nie zrobił, dużo tego jadu, mnie na przykład coś takiego by bardzo mocno dobiło. 

Cieszę się, że @Katarzynka;) jest chyba podobnego zdania, co ja. Na sbx widziałem dużo gnojenia, miejcie wszyscy świadomość, że za słowa trzeba brać odpowiedzialność, jakikolwiek by ktoś nie był, zbiorowe pomiatanie tym kimś może prowadzić do nieprzyjemnych sytuacji, nie po każdym to spłynie jak po kaczce, inny weźmie to głęboko do siebie. Może zza monitorów o tym się zapomina. 

Ale to ja, nie każdy musi się ze mną zgadzać, jak mówię sytuacji całej nie znam. Pozdrawiam wszystkich serdecznie, 

elo & peace 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

"Dzieli nas wiele, ale łączy też jedno.
Miłość do gier to prawdziwe piękno.
Nieważne czy LOL, CS czy FIFA.
Społeczność graczy to wielka rodzina.
Jesteśmy dla siebie niczym rodzeństwo.
Choć czasem się zdarza prawdziwe piekło.
Bez innych rozgrywka byłaby nudna.
Bo multi w grach to sprawa cudna."

 

Siemanko  :p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teletubisie mówią papa :D 

Wróć jak będziesz pełnoletni postawisz skrzynkę wodeczki i ja Ci wszystko załatwię tutaj wtedy :D hahaha Siemano :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cóż... całkowicie podzielam wypowiedź @Kapibar  więc dodawanie czegoś więcej od siebie z mojej strony jest tu zbędne.

Mogę Ci życzyć @Adi123xd powodzenia :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powodzenia @Adi123xd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Adi123xd

Jesteś jednym z bardziej upierdliwych użytkowników tego forum, cóż taki masz styl, tak się zachowujesz, być może Twój wiek Tobą kieruje, mam nadzieje że nie będziesz taki na stałe.
Ale nie o tym chciałem pisać, bo mi tak naprawdę nie zrobiłeś niczego, co więcej kojarzę Gameover123 z #3jki serwera i nie mam do Ciebie większych zastrzeżeń, dlatego chciałbym byś mimo wszystko wpadał pograć na serwery bo jest spoko i chcę Cię widywać i życzę Ci dobrej gry i zabawy na serwerach.

A nawet jeśli jednak "sfochowałeś" się w pełni to też Ci życzę wszystkiego najlepszego, ponadto, zgadzam się z @Kapibarkiem, trochę za ostro Cię ludzie potraktowali.

Innymi słowy zapomnij na jakiś czas o forum ale zapraszamy do boju! 

fFmXtW4.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...