Skocz do zawartości
Upalony

Upalony Admin?

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: Upalony ;w


Staż w cs'a: Około 9 lat


Wiek: 22 wiosny


Ile dziennie grasz na serwerze(link do GT z Twoim nickiem):  Kiedyś bardzo dużo, teraz mniej. Myślę, że w tygodniu spokojnie po 1h-1,5h a sobota, niedziela 4-5 (Ale to też zależy od baletów ;p). Dyspozycyjny bardziej jestem wieczorem lub rano, gdy mam drugą zmianę.

https://www.gametracker.com/player/Upalony %3Bw/


Gdzie miałeś/aś admina: Na wielu serwerowniach, a że historia lubi zataczać koło...

 
Gdzie masz admina: Nie posiadam nigdzie żadnych flag od dwóch miesięcy.


Dlaczego właśnie ja: Znam się na tym zawodzie bardzo dobrze. Dlaczego złożyłem podanie? Wpadam na godzinkę lub dwie i chcąc pograć nie da rady. Wolę po prostu sam banować niż się denerwować i latać po sbx czy też zawracać komuś głowę na steamie. Po za tym kolejny admin (może nie grający po 6h dziennie) Wam się przyda do palenia czitków na stosie. Z amx nie ma żadnego problemu. 30 zł na jaranie dla batonsa też trzymam ;p. Widzę, że na #1 przyda się ktoś kto faktycznie ogarnie pod nieobecność innych, a nie ukrywając starego kumpla Janka trzeba wspomóc. 

 Kontakt: STEAM_0:0:170203624

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z racji , że miałeś już tu admina i dobrze się z tobą współpracowało jestem na duże tak , znasz się na swojej robocie , na FFA potrzebuje pomocy ogrnietych ludzi. Zgłoś się do @Honor niech ci przydzieli range i uprawnienia. Temat zamykam bo nie wiedzę sensu spamowania w tym temacie. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...