Skocz do zawartości
Gość

Jak zmienić profil steam :D

Rekomendowane odpowiedzi

Gość

No bo chcę połączyć konto z nowym steamem ale nie wiem jak to zrobić. Pomóżcie FATMANOWI!!! PLIS!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chyba chodzi Ci o możliwość udostępnienia Kantera z tamtego steama na tego?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

opisz bardziej problem bo nie wiem o co b

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Po prostu chcę konto na forum połączyć z nowym steamem a nie wiem jak to zrobić bo nie ma opcji edytuj albo zmień profil steam :C

@Mala_ja wiem, ale ja mam profil polaczony z poprzednim kontem na steamie i chce go teraz zmienic a takiej opcji nie widze

 

@d!vide ale już mam połączone konto ze steamem ale to popsute i nie wiem jak zmienić je na aktualne :C

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Te-Tris masz to na swoim profilu po prawej stronie przy aktywności Screenshot_2018-05-03-13-29-24.thumb.png.b65bb4de4b4d52e15989d88bdd20ae04.pngo to Ci chodziło?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sam patrzyłem, nie umiem tego zrobić, niby jest tam przycisk „ustawienia” i opcje „aktualizuj” i „weryfikuj steam ID” jeszcze by się przydał przycisk w stylu „cofnij przypisanie” @batonik dodaj coś takiego (byłoby łatwiej na przyszłość)

 ale na razie napisz do czerwonych, może ci „usuną” steam'a.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zeby polaczyc forum ze steamem musisz wejsc w edycje profilu i tam rubryce ze steamem musisz wpisac chyba swoj adres steamowy albo cos innego juz nie pamietam bo dawno to ogarnialem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, d!vide napisał:

zeby polaczyc forum ze steamem musisz wejsc w edycje profilu i tam rubryce ze steamem musisz wpisac chyba swoj adres steamowy albo cos innego juz nie pamietam bo dawno to ogarnialem

On już ma jeden steam połączony na którym ma vaca, a chce nowy podłączyć xd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Te-Tris wchodzisz w edytuj profil i szukasz steam: http//steamcomunicity......  i wpisujesz nowe steam. Później robisz robisz to co @Mala_ja naciskasz weryfikuje steamid jak weryfikujesz to naciskasz aktualizuj i gotowe. chyba będzie ok , ale zobacz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...