Skocz do zawartości
batonik

Spadek graczy CS 1.6 NONSTEAM

Rekomendowane odpowiedzi

Wczoraj trafiłem na ciekawy wątek dotyczący spadku graczy:

https://www.csone.eu/topic/49134-aktualna-sytuacja-spadki-graczy-serwery-zaniedbania/

Post był pisany w kwietniu, aktualnie liczba ta wynosi ~60k, a w tamtym roku pamiętam około 120 była.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

baton reklamuje inna siec bana mu

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Wszyscy na steam się przerzucają 😄 taki @Te-Tris np sporo miejsca zajmował na tej liście, na ogół dużo miejsca zajmuje

😄

czasy 1.6 mijają, może warto otworzyć jakiś serwer w innej grze, który może podpromować sieć?

Ostatnio też sieć Supreme Davida zakończyła działalność, mimo ciągłego rozwoju forum/serwerów/potężnego nakładu kasy, widocznie czegoś zabrakło i to z pewnością gracze byli 😛

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prawda jest taka że technika i możliwości graficzne poszły tak do przodu że reklama  w mojej opinie nie wiele da:)  Starsi gracze którzy wychowali się na Cs 1.6  zawsze będą mieć sentyment do tej gry bo to był pewnego rodzaju przeskok. Natomiast teraz młodzież wybiera gry które są na topie popularności czy to na twitchu czy na yt. Ponadto producenci gier idą w kierunku gier  w których by mieć coś fajnego trzeba płacić lub bardzo dużo grać.A jeśli się dużo gra i jest się w czymś dobrym to można tez zarabiać fajna kasę. Macie najprostszy przykład cs: go i sprzedaż skinów.
Kwestią czasu będzie upadek cs 1.6  po-prostu coś się kończy coś się zaczyna.

 

Kto z was nie grał np w GTA vice City lun san Andreas?  a pokażcie te gry młodzieży to powiedzą że kwadratowe postacie chodzą 🙂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie @Bienio ja szanuje i szanować będę gry które były dla mnie i są do dzisiaj czymś naprawdę fajną zabawą mówiąc o Gta SA sam jeszcze mam to i gram w online ale Cs 1.6 to chyba najbardziej rozwinięty counter strike jaki do dzisiaj pozostaje mimo ze jest stary i brzydki to ma w sobie te nutke klasyka a kto kocha klasyki to pokocha Csa 1.6 a co do Cs Go gracze tam poszli bo skiny skiny i non stop skiny i tyle ale cs go jeszcze sam w sobie nie jest optymalny a co do pliczków w sensie hostowania gry to też jeszcze daleko mu do Cs 1.6 i pykałem wiele gierek i wiem że nie każdego jest stać na dobry sprzęt mimo że Cs Go wiele nie wymaga żeby pograć ale większość jest przyzwyczajona do grania na laptopie a taki laptop za 2,400 jak by nie było dla Cs Go jest to za mało i tak trzeba upgrejdować sprzęt i tak pozdrawiam nowe pokolenie które od razu leci na Cs go a nigdy nie widziała 1.6 :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...