Skocz do zawartości
  • 0
Bapka

[1.6 FFA] Skarga na admina - abbel kebbab (za co ban na zawsze?)

Pytanie

siema.
dostałam bana na zawsze za to że raz przeklinałam.
wkurzyłam się bo mnie jakiś gościu imieniem chyba Valwe czy jakoś tak zastrzelił w dziwny sposób. strzelam do gościa a on nagle obraca się o 90 stopni i jednym strzałem robi mi headshot. po tym wkurzona napisalam ze co to za aim (z wulgaryzmem) a tu dostaje za takie coś ban na zawsze? no kurde chciałam zwrócić uwagę że ten Valwe czituje adminowi (Katarzynka była) ale mi sie wyrwało.
ta cała akcja z tym graczem Valwe bedzie widoczna na demku. możliwe że odpalony aim. mapa fy_snow z ok. godziny 17:45 dzisiaj 7 maja

nie zgadzam się z banem na zawsze za przeklinanie  i prosze o krótszy okres bana.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

12 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

• 0

W tym dziale obowiązuje wzór:

Powód twojego bana: " Aktywny za obrażanie" - z powodu tego bana wygląda, że niby aktywny ale AMXBans wskazuje inaczej?

Skarga na:
Data zdarzenia:
Nick w grze:
Opis sytuacji:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
  • 0

Skarga na: abbel kebbab
Data zdarzenia: 7 maja 2018 ok. 17;45 mapa fy_snow

Nick w grze: Bapka

Opis sytuacji:

dostałam bana na zawsze za to że raz przeklinałam.
wkurzyłam się bo mnie jakiś gościu imieniem chyba Valwe czy jakoś tak zastrzelił w dziwny sposób. strzelam do gościa a on nagle obraca się o 90 stopni i jednym strzałem robi mi headshot. po tym wkurzona napisalam ze co to za aim (z wulgaryzmem) a tu dostaje za takie coś ban na zawsze? no kurde chciałam zwrócić uwagę że ten Valwe czituje adminowi (Katarzynka była) ale mi sie wyrwało.
ta cała akcja z tym graczem Valwe bedzie widoczna na demku.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
  • 0

Z tego co widzę wszystko inne jest (nie licząc nicku)

https://zapodaj.net/8367aa80dbe5a.png.html

To UB dam chyba że ktoś ma zastrzeżenia ^ ^

Nick Bapka
SteamID VALVE_0:0:1703243300
SteamCommunity ID 76561201366752328
Adres IP 77.255.77.187
Typ Bana SteamID
Powód Bana aktywny za obrazanie
Wykonano 07.05.2018 - 17:44:21
Długość Bana Odbanowany
Wygasa Nie określono
Zbanowny przez abdel kebbab
SteamID Admina STEAM_0:1:2162914
Zbanowany na 1# BaToN POLAND|FFA|LOSOWY VIP|ASYSTY|BF2|Home-Edition.eu (fy_s

@Honor dałem UB bo nic sie nie zgadza ani Sid ani Steam Community ani Ip więc nie wiem. Jeśli przez mikro lub Janek ma pewność że to ta sama osoba niech bana rzuci.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
  • 0

nie zmienia to faktu , że ty to ty , masz perma za obrażanie rodziców graczy , ciągłe skargi na ciebie były , jezdzisz po rodzinie , ten drugi ban na 9 miechów to moj bład bo wyciagałem z pscycho i chyba zle edytowałem. Nie umiesz się zachować , mówiłem ci po ostatnim banie , że nie będą twoje wyzwiska tolerowane.Skoro nie umiesz tego zrozumieć to nie moja brocha, zachowujesz się jak rozkapryszony bachor. Ja nie mam zamiaru ci bana ściągać , a ten kto ci go skróci , oczywiście jak znajdzie się taki to niech cię pilnuje na serwerze .

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
  • 0

Rzeczywiście @JaNcZo_wiN ma rację. Sama miałam go zbanować na tydzień bo mam dosyć wyzwisk i bluźnienia z jego strony. Najlepsze jest to, że On(Ona) wie, że na serwerze jest admin i robi to bez skrupułów.

Po drugie. Jesteś dziewczyną i wydaje mi się, że takie zachowanie nie przystoi kobiecie.

Porozmawiaj z mamą na ten temat na pewno wytłumaczy Ci jak powinna się zachowywać dama 🙂

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
  • 0

Tylko że w skardzę powód bana jest "aktywny za obraze" a dostał pierwszy raz bana, Takze nie wiem za co chcecie dac perma... Dajcie tak jak przewiduje regulamin i po temacie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
  • 0
  • 0

raz dałem mu/jej bana za obrazę rodziców i przestrzegłem , że kolejny raz będzie ubliżać do dostanie bana długiego ,po czasie wchodząc na serwer gracze zaczęli się skarżyć , że ciśnie im po rodzicach , gościu mnie zobaczył jak wchodzę i uciekł więc  zbanowałem na stronie na szybko i coś pochrzaniłem inny sid i ip, pózniej kolejny raz , @Thief TDL pisał mi że i znów ciśnie po rodzicach, ale wszedłem i tak samo uciekł ,a ja banujac na stronie znów wyskoczyło mi "aktywny" wiec dziś znów mi ziomek napisał na pw , że ów bapka gra i przeklina , wiec wszedłem i dałem perma , cała historia .

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
  • 0

Zakończmy juz temat, dałem bana na 1 dzień. Wróci i dalej tak samo będzie to banować według regulaminu, nie rzucamy permami za wszystko.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.