Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

ick: GameOver123       grałem w cześniej na nicku Adi123xd
Staż w cs'a:  12 miesięcy
Ile dziennie grasz na serwerze (link):GameOver123: https://www.gametracker.com/player/GameOver123/31.186.83.188:27155/ Adi123xd: https://www.gametracker.com/player/Adi123xd/31.186.83.188:27155/
Gdzie miałeś/aś admina: Nie miałem jeszcze admina ale byłęm strażnikiem na Jailbreak, Strażnik nie może banować
Gdzie masz admina: Nie mam
Dlaczego właśnie ja: Bo są gracze którzy lubią  czasami pograć sobie na czitach lub siedzą w tym respie 2 minuty i to utrudnia grę innym graczom i che żeby inni admini se odpoczeli  lub czzęsto skacze niektórym ping więc trzeba kick . Obowiązkiem admina jest przestrzeganie regulaminu i też dotyczy się do graczy. Coraz mniej adminów gra po 14,15godz.
Kontakt: http://steamcommunity.com/id/Adi123xd/   ,   email:   adrianp545417@gmail.com  GG: 63697835 i pw

Wymagania:

30h przegranych na serwerze,   +
min.15 postów na forum (w tym zgłoszenia/rozpisanie demek), +
1 miesiąc na forum*, +
- 
Mile widziany steam   +
Składka 30 zł na 3 miesiące.   +

By Mala_ja,

Kolejne podanie na forum. +1! Temat zamykam.

By Mala_ja,

Otwieram na prośbę Sevral ;)

By ♟JaNcZo_wiN,

Zamykam i tak wszyscy sa na nie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Na NIE 
wiek - 
ilość demek - 
5 ostrzeżeń na forum - 

obserwując twoje wyczyny na forum nabrałem pewności że będziesz banował wszystkich jak leci ze względu na dobry wynik,
zacytuje twoją wypowiedź 

Cytat

Ma score 60 i zginiec 8 to jest wh lub aim ale razej wh. Jest odpał kamsiu napisał całe demka przejrzałem i widać jakie wh.

po za tym co ma strażnik do admina ?? tu nie JB ciut grałem na takich serwerach strażnik ma tyle wspólnego z adminem co ja z Pamelą Anderson 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jak dla mnie również NIE! 

Dlaczego? 

- ilość domek

- zachowanie na forum i serwerze 

Gracz jest dość irytujący swoim zachowaniem. Nie przestrzega regulaminu na forum więc wątpię, że będzie przestrzegać go jako admin na serwerze. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie dostaniesz tu admina i tyle , nie wyobrażam sobie ciebie w admin room , nie wyobrażam sobie współpracy z tobą .a co najważniejsze ty sie nie nadajesz na admina nic nie umiesz, nie umiesz ocenic odpala , jestes i będziesz typkiem ktory tylko warny zbiera za bezsensowne posty.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Na NIE. 

Brak demek, 14 lat to za mało na admina, nawet chyba z tego co pamiętam to się z nami zegnales bo odchodziles bo już skladales podanie na admina i zostało zamknięte a teraz kolejne piszesz jakby nie można było napisać do opiekuna albo modka żeby otworzył. 

Na forum się udziwlasz tylko postami nic nie wnoszacymi do tematu i warmy lapiesz. Odrob kilka ostrzeżeń, ogarnij się trochę, zmień swoje zachowanie, wykarz się i pokaż ze chcesz zmienić sie i spróbuj za jakiś czas. 

Czyli ja też jestem na NIE 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.