Skocz do zawartości
saiwlyy

Propozycje

Rekomendowane odpowiedzi

~ Przenikanie na FFA wydaje mi się, że bardziej będzie przeszkadzać niż pomagać bo można się gdzieś podsadzić itp.

~ Rozgrzewka jest dobrym pomysłem, nie wiem czemu by ją likwidować..

~ Dla mnie to w sumie zbędne, zaśmieca ekran 

+ za chęci 😄

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Rozgrzewka do zrzygania jest akurat 😛

Więc popieram i z tego co mi wiadomo nie tylko ja. Zastąpiłbym ją raczej jakimś resetem rundy po 10 sec wbicia na serwer aby inni gracze w zależności od łączą mogli dołączyć i może z powiadomienien na czacie "live" 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Rozgrzewka jest okej nikt nie narzeka na forum co znaczy że nieznacznej ilości graczy to nie odpowiada, ewentualnie można wgrać plugin żeby co mapę był jeden rodzaj losowej sztuki broni.

Przenikanie nie bardzo, prosty przykład jak masz mapy, gdzie jedna osoba kampi na kogoś z awp, jest zawsze szansa że nie trafi pestką, a wyobraź sobie trzech graczy awp którzy "weszli, stakowali" się razem, to marne szanse są na ucieczkę, to na bank Ty i inni zaczęli by przeklinać w takich sytuacjach.

Kto wchodzi i wychodzi z serwera też nie jest wygodną opcją.

• przeszkadza podczas rozgrywki
  • dodanie dodatkowych pluginów dla administarcji, bo jakby nie było administracja działa incognito.

+ Plusik za chęci się należy oczywiście 😉

@MatseyW Jakby było włączone przenikanie to raczej nikogo nigdzie nie podsadzisz 😜

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
19 minut temu, Upalony napisał:

Rozgrzewka jest okej nikt nie narzeka na forum co znaczy że nieznacznej ilości graczy to nie odpowiada, ewentualnie można wgrać plugin żeby co mapę był jeden rodzaj losowej sztuki broni.

Przenikanie nie bardzo, prosty przykład jak masz mapy, gdzie jedna osoba kampi na kogoś z awp, jest zawsze szansa że nie trafi pestką, a wyobraź sobie trzech graczy awp którzy "weszli, stakowali" się razem, to marne szanse są na ucieczkę, to na bank Ty i inni zaczęli by przeklinać w takich sytuacjach.

Kto wchodzi i wychodzi z serwera też nie jest wygodną opcją.

• przeszkadza podczas rozgrywki
  • dodanie dodatkowych pluginów dla administarcji, bo jakby nie było administracja działa incognito.

+ Plusik za chęci się należy oczywiście 😉

@MatseyW Jakby było włączone przenikanie to raczej nikogo nigdzie nie podsadzisz 😜

No to napisałem, że bez sensu jest je wgrywać, bo nie będzie się można podsadzać przecież 😛

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

1. Przenikanie na FFA jest zbędne 
2. Rozgrzewka jest po to aby ludzie mieli czas dołączyć do gry ewentualnie wybrać sobie drużynę 
3. Dodatkowy plugin, zbędne obciążenie serwera 

+ za chęci 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jak dla mnie rozgrzewka jest wporządku a co do pluginu bytów czyli przenikanie z nim jest roznie i łatwo też buguje i według mnie jest zbędny ja jedynie co wywalił bym plugin mute a dla czego no dla tego że pod esc mamy wbudowane w csie już do mutacji lub po prostu admin może kogoś zmutować za nagminne używanie mikra  a jeśli na serwerze jest wgrany plugin voicemanagement bo taki plugin mute może jednak sie z innymi plugsami bugować wiem że to nie ten dział ale mowie info z gory że to bym usunoł albo wyłączył 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi