Skocz do zawartości
  • 0

Pytanie

5 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

• 0

Poczekamy aż @Macius v2 dostarczy demko, wczoraj byłem na serwerze i twój kolega powiedział że siedzieliście obok siebie podczas gry, czyli mogliście sobie podpowiadać  . . . zgodnie z regulaminem ... 
17. Podpowiadanie sobie będąc jednocześnie na jakimś komunikatorze głosowym w grze: ban na zawsze.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
  • 0

https://www52.zippyshare.com/v/6ogQxH49/file.html

12:03-Jedziesz po modelu 

12:18-widziałeś typa wczesniej ale moglo już go tam nie być tak ?

12:33-Idealnie po modelu.

12:41-przez ściane prosto w typa ktory przebiega obok ??????

12:43-Zauważyłeś 2 typow przez drzwi i celownik jest prosto w nich ? Może zbieg okoliczności ^^

12:48-Otwierasz drzwi widzisz kolesia na widoku ale celujesz w gracza ktorego nie widzisz bo stoi za murem ?

Demko krótkie.Oglądał Cb także @Kapibar więc jeżeli mało może on się też wypowiedzieć.A zresztą na demku jest czat więc sam potwierdził że jesteś odpalony i tyle.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
  • 0

12:03- za modelem
12:04- idealnie wcelowany w model Kapibara 
12:33- slychac ze za sciana cos tupie
14:44- tez po modelu zahaczyles typa co biegl
12:46- w model GeT patrzy 

Dla mnie spalone. Mimo że słychać że ktoś tam jest to po modelach śmigasz i tak.
Ode mnie brak UB.

5a70b40d995d8c808d0e49295dca5186fcdda9cd

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
  • 0

Tradycyjnie: + oznacza czysty - oznacza spalony

• ~ 12:04 - spojrzał na model, spróbował wyskoczyć, by ujrzeć wroga, skąd wiedział, że tam będzie... a potem modelowanie przez kontener; -
  • ~ 12:18 - normalny tym razem wychył, tutaj akurat czil; +
  • ~ 12:32 - i jasność na niego zstąpiła i umysł jego oświeciła, a model oto oczy jego zwabił i nas w zadumę wprawił; -
  • ~ 12:41 - a ty ty, ładnie tak na model zerkać? Może i przypadkowy ruch myszki w tym akurat wypadku, bo niewielki ruch, dlatego pół na pół; -/+
  • ~ 12:43 - sporo typów biega, ale i tak po modelu i na ułamek sekundy się zatrzymał, podejrzane; -/+
  • ~ 12:48 - idealnie wcelowany, ale w sumie stał na wprost niego, a z drugiej strony może zerkał na model za paletami? -/+
  • ~ 12:51 - słychać, ale i tak wcelowany, dokładność bardzo zastanawia; -/+

Jak widać na nagraniu, ja powiedziałem @Macius v2 aby banował, bo dla mnie to wh było dość widoczne, a Maciuś już nagrywał, więc nie chciałem mu włazić w barłóg 😛

Gdyby ktoś miał wątpliwości, czy to wallhack (NA PEWNO NIE JEST CZYSTO), to tuż po wyjściu głos uzyskał jego adwokat osobisty, który bronił kolegę @Nemo Destrukto stwierdzając, że razem obok siebie siedzą i on WIE, że kolega nie ma czitów. Załóżmy przez chwilę, że kolega nie ma wallhacka, w takim razie, jeśli to komuś poprawi nastrój, zmieńmy kwalifikację na korzystanie z zewnętrznych komunikatorów. Czy to coś poza tym zmieni? Nie. Czy demko jest czyste? Nie. Czy @Te-Tris dostanie kiedyś UB od VACka? Nie.

I tym silnie negatywnym akcentem pozdrawiam, a Panie całuję! 😛

niegrzeczny.jpg.d3fbc471474f83310d9ad962c060fc40.jpg

By Sevral,

Zmieni !!! jak kolega wejdzie na serwer to też dostanie bana !!! nie kłamuj mi tu :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Kto przeczytał temat

• Przeglądający   0 użytkowników

• Podobna zawartość

• Przez ♟кlคย๔เยรz z๒lєฬรкเ ;)
      Nick w grze:кlคย๔เยรz z๒lєฬรкเ:)
      Data zdarzenia: dziś
      Serwer: csgomod dd2
      Admin robiący screeny: te-tris
      Powód:Czitowanie 
    • Przez ♟BaBaDOOK
      przepraszam bardzo ale chyba cos tu jest nie tak... wbiłem na serv spoko wszystko fajnie zostałem tylko ja na pary tt... zabiłem z 5graczy i dostałem bana za niby czitowanie... żadnych ss ani nic od razu ban... mam nadzieje że sprawa zostanie wyjaśniona.       Nick BaBaDOOK SteamID VALVE_0:0:1331064594 SteamCommunity ID 76561200622394916 Adres IP 91.215.106.63 Typ Bana SteamID Powód Bana Czitowanie Wykonano 25.05.2018 - 14:55:44 Wygasa Nie określono Zbanowny przez marna kopia mała_ja xDDDDD (gramnawhtylkoniebanujcie) Zbanowany na 4#|CS:GO|DD2 MAPS|BaToN POLAND|SKINY|FREE VIP 22-09]LOSOWY VIP|                              
    • Przez ♟BaBaDOOK
      To jest już któraś z kolej sytuacja gdzie jakiś kolo zmienia sb ip i wpada na moje... gościu dostaje bana albo dostał no nw ale co jakiś czas wywala mnie z mapy i nie moge wejść na serv.. po zmianie mapy wszystko jest git ale nie powiem jakby to sie zdarzyło raz czy dwa oki ale no nie kilka razy... wkurza to troszke dlatego pisze z pytaniem czy da sie coś zrobić z tym ?

nie wiedziałem gdzie mam napisać temat bo nie zauważyłem na sieci odwołań od banów dlatego prosiłbym o nie wstawianie mi ostrzeżenia za ten post itp prosiłbym o pomoc jeśli by sie udało.

Mój nick w grze: BaBaDOOK
      i nie jestem zbanowany na servie itp w amx też wszystko spoko wiec prosiłbym o pomoc żeby tak sie nie robiło z góry dzięki 😄

Zostałes zbanowany na tym serwerze
      |||Twój Nick: GrafitPL_YT
      |||Twoje IP: 89.66.80.127
      |||Steam: VALVE_0:0:650601264
      |||Admin banujący: FighterTRN
      |||Powód: Czitowanie
      |||Data bana:  
      |||Zbanowany na: Na zawsze
      |||Pozostało czasu do końca:  
      |||Koniec bana: Nigdy
      |||FORUM SERWERA: www.Home-Edition.eu
      [SERWERZE]----------------------------------
    • Przez ♟pride
      Witam
      z racji tego, że nie ma jakiegoś wzoru na odwołanie się od bana bez ssów wstawiam wycinek z konsoli. Jednocześnie dziękuję za bana xD Nie wiem co to miało na celu ale proszę również o UB :)
      [BAN]-------------------------------------[NA]
      |||Zostałes zbanowany na tym serwerze
      |||Twój Nick: pride - 1.8 Di Turbo Jet
      |||Twoje IP: 83.31.131.246
      |||Steam: STEAM_0:1:44406277
      |||Admin banujący: mała_ja
      |||Powód: Czitowanie
      |||Data bana: 16.05.2018 - 22:25:31
      |||Zbanowany na: Na zawsze
      |||Pozostało czasu do końca:  
      |||Koniec bana: Nigdy
      [SERWERZE]-------------------------------------[BaToN]
    • Przez ♟407NFC
      Dzień dobry,

dostałem BAN, za reklamę.

"
      BUILD 934 SERVER (0 CRC)
      Server # 35
      [BAN]-------------------------------------[NA] 
      |||Zostałes zbanowany na tym serwerze 
      |||Twój Nick: 407NFC 
      |||Twoje IP: 155.133.22.132 
      |||Steam: VALVE_0:0:659860573 
      |||Admin banujący: Macius 
      |||Powód: REklama 
      |||Data bana: 14.05.2018 - 19:08:35 
      |||Zbanowany na: 1 tydzien 
      |||Pozostało czasu do końca: 6 dni, 23 godzin, 57 minut i 4 sekund 
      |||Koniec bana: 21.05.2018 - 19:08:35 
      [SERWERZE]-------------------------------------[BaToN] 
      Kicked :"Jestes zbanowany, "

Uważam, że nie słusznie odkąd w regulaminie, nie jest podana informacja, że za reklamowanie należy się BAN, a zresztą do tej pory, nie zauważyłem, aby gdziekolwiek była podana tabela kar.

W moim przypadku, wystarczyłby BAN na 5 minut z powodem, odniesieniem do regulaminu, ale nie na tydzień. Jeszcze, żeby ktoś  zwrócił uwagę, że łamię regulamin, tylko nie jestem pewien, czy ten regulamin, który się wyświetla w grze jest pełny.

Poza tym, okej, reklamowałem stronę, dokładnie forum, próbując zebrać ludzi do klanu, żeby móc jeszcze częściej grać na Baton, w większym składzie i lepszym klimacie.

Tym samym składam skargę na Macius, zbyt wysoka kara jak na moje przewinienie, a na dodatek, nie zauważyłem ostrzeżenia, ale łatwiej banować ludzi, niż podejść jak człowiek do człowieka i ze zrozumieniem, porozmawiać, że robi się źle.

Macius, stary, masz dużo do nauki jako człowiek jeszcze.

Proszę o anulowanie BANA, a przy okazji informujcie bardziej i dokładniej o waszym regulaminie.

Aha, dostałem ban na wszystkie serwery, mogło być na jednym, z dobitnym uzasadnieniem, co zrobiłem źle.

Pozdrawiam,

407NFC

[EDIT]
      A nawet jakbym chciał się dowiedzieć jaka kara należy się za reklamę, to nie można, bo regulaminu nie ma w miejscu, gdzie mógłbym go przeczytać, proszę tutaj: 
      http://home-edition.eu/regulamin-serwerow-t1355.html

A nawet jak już znalazłem, to jest napisane, że BAN za reklamę to dwa dni. Tym bardziej niesłuszny jest ten tydzień, odkąd nikt nie zwrócił uwagi. Wygląda na to, że sam Admin, nie do końca zna regulamin. : /