Skocz do zawartości
  • 0
slonik

[1.6 CS:GO MOD] Skarga na "szeryfa" Sev #3

Pytanie

Data: Przed chwilą

Skarga na: Sev

Nick: Slonik

Mapa: Train

Pewnie i tak ta skarga nic nie da, bo trafiłem na jakiegoś "szeryfa" serwera.

Ale i tak nie zamierzam mu odpuścić:

[BAN]-------------------------------------[NA] 
|||Zostałes zbanowany na tym serwerze 
|||Twój Nick: Slonik 
|||Twoje IP: 89.230.198.193 
|||Steam: STEAM_0:1:24089011 
|||Admin banujący: Sev 
|||Powód: idz na skarge mi nie bedziesz mowil co mam robic 
|||Data bana: 13.05.2018 - 13:53:15 
|||Zbanowany na: 5 minut 
|||Pozostało czasu do końca: 5 minut 
|||Koniec bana: 13.05.2018 - 13:58:15 
|||FORUM SERWERA: www.Home-Edition.eu 
[SERWERZE]-------------------------------------[BaToN] 

Panie szanowny Sev - jesteś na serwie? To zachowuj się jak admin, a nie jak 5 letnie dziecko.

Dostajesz info co kto robi źle (nie wykonuje celów) - a zamiast reagować walisz na y@ teksty typu:

"Nie mów mi co mam robić"/"Zamilcz"

I nie chodzi mi o czas bana - tylko o Twoje gówniarskie zachowanie. Bo nie zamierzam nawet z tobą "kolego" dyskutować. 

Wchodzę pograć i unikać straty czasu w postaci ludzi kampiących po rogach i wydłużających rundę do maximum. Jakoś inni admini potrafią wysłuchać i zareagować.

Ty nie - to po co ci admin? Żeby nadmiernie pisać na Y@ i bawić się w najlepsze?

Takich jak ty nazywam szeryfami (i to też ci napisałem) - bo masz "władzę" a korzystasz z niej w niewłaściwy sposób.

By Mala_ja,

zamek.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

8 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

• 0

po pierwsze nie jestem twoim kolegą po drugie nie ty jesteś od wydawania adminom poleceń co mają zrobić z graczem który nie wykonuje celów mapy, wyraźnie ci napisałem " idź na admina a nie mówisz co mamy robić", dostałeś bana za spam u@ to że napisałeś że ktoś nie wykonuje celów mapy jest ok ale to że cwaniaka strugałeś no sory 🙂 po trzy "Zamilcz" było od innego admina, wiec co za tym idzie twoje zachowanie zwróciło nie tylko moją uwagę . . . na przyszłość informuje cię że podobne zachowanie będzie karane dłuższym banem za co znowu będziesz mógł pisać skargę 🙂 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
  • 0

Rozumiem upomnieć się raz, że ktoś nie wykonuje celów mapy ale twój spam na u@ irytował nie tylko Sevrala ale też innych administratorów więc to ja wysłałem " Zamilcz " jeśli o to chodzi. Ban jak najbardziej słuszny bo u@ służy do zgłaszania problemów, a nie zbędnych konwersacji i tak jak wyżej piszę uważaj bo następnym razem ban będzie dłuższy.

Każdy chyba poparłby ten spam. Rada ode mnie jest taka byś się zapoznał z regulaminem serwera oraz nabrał większego szacunku do administracji. 

Dziękuje za uwagę. Pozdrawiam :)

Edytowane przez Mirass

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
  • 0

Gdzie nazwałem cie swoim kolegą? Nie schlebiaj sobie. Dla twojej wiadomości, bo może nie kumasz - "" to przenośnia/metafora, czyli coś czego nie ma co brać na serio.

Może Ci to w przyszłości pomóc.

Spam to ty robiles na głownym ekranie - ode mnie dostałeś czyste info - "takich to slay/kick bo zwiedza mape". Reakcja? Jak wyzej.

Cwaniaka nie strugałem, a próbowałem żebyś trochę zszedł na ziemię - bo posiadanie admina do czegoś zobowiązuje.

Zresztą - skoro jesteś opiekunem i tak gówno wskóram bo będziesz miał rację niezależnie od tego co tu napiszę - rób sobie co chcesz.

Ja chcę tylko miło spędzić czas i oderwać się od problemów dnia codziennego - obym po prostu jak najrzadziej na ciebie trafiał. 

4 minuty temu, Mirass napisał:

Rozumiem upomnieć się raz, że ktoś nie wykonuje celów mapy ale twój spam na u@ irytował nie tylko Sevrala ale też innych administratorów więc to ja wysłałem " Zamilcz " jeśli o to chodzi. Ban jak najbardziej słuszny bo u@ służy do zgłaszania problemów, a nie zbędnych konwersacji i tak jak wyżej piszę uważaj bo następnym razem ban będzie dłuższy.

Skąd ja to wiedziałem że zaraz przyjdzie kolejny i poprze poprzednika...

A dawaj bana na dłużej jeśli zrobi ci się lepiej, odpocznę i przyjdę ponownie, bo nie dla was tu przychodzę. 

Najpierw oceniajcie siebie, później innych. Pomaga.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
  • 0

@slonik powiem ci jedno, wystarczyło napisać "ten i ten kampi/nie robi celów" i było by git w następnej rundzie bym się nim zajął, pouczył ewentualnie slay/kick/ban w zależności od ogarnięcia, ale nie ty wydałeś "polecenie" które ma zostać spełnione 🙂 na coś takiego jestem uczulony i sobie nie pozwolę  ;] a to że jestem opiekunem w tej chwili nie ma znaczenia, złożyłeś skargę na ADMINA nie opiekuna i jako admin ewentualnie odpowiem jeżeli popełniłem błąd, i nie mów że nie zgrywałeś cwaniak bo zgrywałeś zamiast zakończyć dyskusję kontynuowałeś temat "mojej" władzy co było zbędne,  

mówisz że spamowałem y@ ?? no to mnie zdziwiłeś dostałeś jedynie info 

12 minut temu, Sevral napisał:

" idź na admina a nie mówisz co mamy robić"

jeżeli to uważasz za spam gratuluje 🙂

na serwie jesteś zawsze miło widziany jak każdy gracz jednak mała rada skończ z roszczeniowym tonem a zwyczajnie zgłaszaj, wierz mi że osiągniesz w ten sposób szybszy efekt ( przynajmniej jeżeli chodzi o mnie ) 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
  • 0

Po pierwsze: Napisałem takich to kick/slay - gdzie tutaj postawa roszczeniowa? 

Po drugie: Wkleiłeś jeden cytat - było ich więcej.. wyczyściło mi konsolę, nie mam tego niestety.

Dobra, skończmy dyskusję, nie osiągniemy tutaj porozumienia. Ja uważam swoje, ty swoje - żaden z nas zdania nie zmieni.

Na koniec przyznam rację, mogłem się nieco ugryźć w język z pouczaniem - ale wyprowadziłeś mnie z równowagi.

@Close.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
  • 0

byłem obecny na serwerze, i też delikatnie mówiąc irytowało mnie twoje wypisywanie na sayu@, pouczanie co mamy robić. My doskonale znamy swoje obowiązki i nie jesteś od tego by nas pouczać a już na pewno by  mówić na co mamy robić. Cwaniakowałeś do nas niezłe i ban zasłużony.Ciesz sie ze dostałes tylko na 5 minut.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
  • 0
3 minuty temu, Bienio napisał:

byłem obecny na serwerze, i też delikatnie mówiąc irytowało mnie twoje wypisywanie na sayu@, pouczanie co mamy robić. My doskonale znamy swoje obowiązki i nie jesteś od tego by nas pouczać a już na pewno by  mówić na co mamy robić. Cwaniakowałeś do nas niezłe i ban zasłużony.Ciesz sie ze dostałes tylko na 5 minut.

Dzięki że tylko 5 minut. Naprawdę wy tak na poważnie? 🙂
To jest administrator serwera w grze - opanujcie się ludzie ...

I zamknijcie to proszę - przecież wiadome że każdy kolejny na mnie będzie siadał.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Kto przeczytał temat

• Przeglądający   0 użytkowników

• Podobna zawartość

• Przez ♟кlคย๔เยรz z๒lєฬรкเ ;)
      Nick w grze:кlคย๔เยรz z๒lєฬรкเ:)
      Data zdarzenia: dziś
      Serwer: csgomod dd2
      Admin robiący screeny: te-tris
      Powód:Czitowanie 
    • Przez ♟BaBaDOOK
      przepraszam bardzo ale chyba cos tu jest nie tak... wbiłem na serv spoko wszystko fajnie zostałem tylko ja na pary tt... zabiłem z 5graczy i dostałem bana za niby czitowanie... żadnych ss ani nic od razu ban... mam nadzieje że sprawa zostanie wyjaśniona.       Nick BaBaDOOK SteamID VALVE_0:0:1331064594 SteamCommunity ID 76561200622394916 Adres IP 91.215.106.63 Typ Bana SteamID Powód Bana Czitowanie Wykonano 25.05.2018 - 14:55:44 Wygasa Nie określono Zbanowny przez marna kopia mała_ja xDDDDD (gramnawhtylkoniebanujcie) Zbanowany na 4#|CS:GO|DD2 MAPS|BaToN POLAND|SKINY|FREE VIP 22-09]LOSOWY VIP|                              
    • Przez ♟BaBaDOOK
      To jest już któraś z kolej sytuacja gdzie jakiś kolo zmienia sb ip i wpada na moje... gościu dostaje bana albo dostał no nw ale co jakiś czas wywala mnie z mapy i nie moge wejść na serv.. po zmianie mapy wszystko jest git ale nie powiem jakby to sie zdarzyło raz czy dwa oki ale no nie kilka razy... wkurza to troszke dlatego pisze z pytaniem czy da sie coś zrobić z tym ?

nie wiedziałem gdzie mam napisać temat bo nie zauważyłem na sieci odwołań od banów dlatego prosiłbym o nie wstawianie mi ostrzeżenia za ten post itp prosiłbym o pomoc jeśli by sie udało.

Mój nick w grze: BaBaDOOK
      i nie jestem zbanowany na servie itp w amx też wszystko spoko wiec prosiłbym o pomoc żeby tak sie nie robiło z góry dzięki 😄

Zostałes zbanowany na tym serwerze
      |||Twój Nick: GrafitPL_YT
      |||Twoje IP: 89.66.80.127
      |||Steam: VALVE_0:0:650601264
      |||Admin banujący: FighterTRN
      |||Powód: Czitowanie
      |||Data bana:  
      |||Zbanowany na: Na zawsze
      |||Pozostało czasu do końca:  
      |||Koniec bana: Nigdy
      [SERWERZE]----------------------------------
    • Przez ♟pride
      Witam
      z racji tego, że nie ma jakiegoś wzoru na odwołanie się od bana bez ssów wstawiam wycinek z konsoli. Jednocześnie dziękuję za bana xD Nie wiem co to miało na celu ale proszę również o UB :)
      |||Twój Nick: pride - 1.8 Di Turbo Jet
      |||Twoje IP: 83.31.131.246
      |||Steam: STEAM_0:1:44406277
      |||Admin banujący: mała_ja
      |||Powód: Czitowanie
      |||Data bana: 16.05.2018 - 22:25:31
      |||Zbanowany na: Na zawsze
      |||Pozostało czasu do końca:  
      |||Koniec bana: Nigdy
    • Przez ♟407NFC
      Dzień dobry,

dostałem BAN, za reklamę.

"
      BUILD 934 SERVER (0 CRC)
      Server # 35
      |||Twój Nick: 407NFC 
      |||Twoje IP: 155.133.22.132 
      |||Steam: VALVE_0:0:659860573 
      |||Admin banujący: Macius 
      |||Powód: REklama 
      |||Data bana: 14.05.2018 - 19:08:35 
      |||Zbanowany na: 1 tydzien 
      |||Pozostało czasu do końca: 6 dni, 23 godzin, 57 minut i 4 sekund 
      |||Koniec bana: 21.05.2018 - 19:08:35 
      Kicked :"Jestes zbanowany, "

Uważam, że nie słusznie odkąd w regulaminie, nie jest podana informacja, że za reklamowanie należy się BAN, a zresztą do tej pory, nie zauważyłem, aby gdziekolwiek była podana tabela kar.

W moim przypadku, wystarczyłby BAN na 5 minut z powodem, odniesieniem do regulaminu, ale nie na tydzień. Jeszcze, żeby ktoś  zwrócił uwagę, że łamię regulamin, tylko nie jestem pewien, czy ten regulamin, który się wyświetla w grze jest pełny.

Poza tym, okej, reklamowałem stronę, dokładnie forum, próbując zebrać ludzi do klanu, żeby móc jeszcze częściej grać na Baton, w większym składzie i lepszym klimacie.

Tym samym składam skargę na Macius, zbyt wysoka kara jak na moje przewinienie, a na dodatek, nie zauważyłem ostrzeżenia, ale łatwiej banować ludzi, niż podejść jak człowiek do człowieka i ze zrozumieniem, porozmawiać, że robi się źle.

Macius, stary, masz dużo do nauki jako człowiek jeszcze.

Proszę o anulowanie BANA, a przy okazji informujcie bardziej i dokładniej o waszym regulaminie.

Aha, dostałem ban na wszystkie serwery, mogło być na jednym, z dobitnym uzasadnieniem, co zrobiłem źle.

Pozdrawiam,

407NFC

[EDIT]
      A nawet jakbym chciał się dowiedzieć jaka kara należy się za reklamę, to nie można, bo regulaminu nie ma w miejscu, gdzie mógłbym go przeczytać, proszę tutaj: 
      http://home-edition.eu/regulamin-serwerow-t1355.html

A nawet jak już znalazłem, to jest napisane, że BAN za reklamę to dwa dni. Tym bardziej niesłuszny jest ten tydzień, odkąd nikt nie zwrócił uwagi. Wygląda na to, że sam Admin, nie do końca zna regulamin. : /