Skocz do zawartości
  • 0
slonik

[1.6 CS:GO MOD] Skarga na "szeryfa" Sev #3

Pytanie

Data: Przed chwilą

Skarga na: Sev

Nick: Slonik

Mapa: Train

Pewnie i tak ta skarga nic nie da, bo trafiłem na jakiegoś "szeryfa" serwera.

Ale i tak nie zamierzam mu odpuścić:

[BAN]-------------------------------------[NA] 
|||Zostałes zbanowany na tym serwerze 
|||Twój Nick: Slonik 
|||Twoje IP: 89.230.198.193 
|||Steam: STEAM_0:1:24089011 
|||Admin banujący: Sev 
|||Powód: idz na skarge mi nie bedziesz mowil co mam robic 
|||Data bana: 13.05.2018 - 13:53:15 
|||Zbanowany na: 5 minut 
|||Pozostało czasu do końca: 5 minut 
|||Koniec bana: 13.05.2018 - 13:58:15 
|||FORUM SERWERA: www.Home-Edition.eu 
[SERWERZE]-------------------------------------[BaToN] 

Panie szanowny Sev - jesteś na serwie? To zachowuj się jak admin, a nie jak 5 letnie dziecko.

Dostajesz info co kto robi źle (nie wykonuje celów) - a zamiast reagować walisz na y@ teksty typu:

"Nie mów mi co mam robić"/"Zamilcz"

I nie chodzi mi o czas bana - tylko o Twoje gówniarskie zachowanie. Bo nie zamierzam nawet z tobą "kolego" dyskutować. 

Wchodzę pograć i unikać straty czasu w postaci ludzi kampiących po rogach i wydłużających rundę do maximum. Jakoś inni admini potrafią wysłuchać i zareagować.

Ty nie - to po co ci admin? Żeby nadmiernie pisać na Y@ i bawić się w najlepsze?

Takich jak ty nazywam szeryfami (i to też ci napisałem) - bo masz "władzę" a korzystasz z niej w niewłaściwy sposób.

By Mala_ja,

zamek.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

8 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

• 0

po pierwsze nie jestem twoim kolegą po drugie nie ty jesteś od wydawania adminom poleceń co mają zrobić z graczem który nie wykonuje celów mapy, wyraźnie ci napisałem " idź na admina a nie mówisz co mamy robić", dostałeś bana za spam u@ to że napisałeś że ktoś nie wykonuje celów mapy jest ok ale to że cwaniaka strugałeś no sory 🙂 po trzy "Zamilcz" było od innego admina, wiec co za tym idzie twoje zachowanie zwróciło nie tylko moją uwagę . . . na przyszłość informuje cię że podobne zachowanie będzie karane dłuższym banem za co znowu będziesz mógł pisać skargę 🙂 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
  • 0

Rozumiem upomnieć się raz, że ktoś nie wykonuje celów mapy ale twój spam na u@ irytował nie tylko Sevrala ale też innych administratorów więc to ja wysłałem " Zamilcz " jeśli o to chodzi. Ban jak najbardziej słuszny bo u@ służy do zgłaszania problemów, a nie zbędnych konwersacji i tak jak wyżej piszę uważaj bo następnym razem ban będzie dłuższy.

Każdy chyba poparłby ten spam. Rada ode mnie jest taka byś się zapoznał z regulaminem serwera oraz nabrał większego szacunku do administracji. 

Dziękuje za uwagę. Pozdrawiam :)

Edytowane przez Mirass

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
  • 0

Gdzie nazwałem cie swoim kolegą? Nie schlebiaj sobie. Dla twojej wiadomości, bo może nie kumasz - "" to przenośnia/metafora, czyli coś czego nie ma co brać na serio.

Może Ci to w przyszłości pomóc.

Spam to ty robiles na głownym ekranie - ode mnie dostałeś czyste info - "takich to slay/kick bo zwiedza mape". Reakcja? Jak wyzej.

Cwaniaka nie strugałem, a próbowałem żebyś trochę zszedł na ziemię - bo posiadanie admina do czegoś zobowiązuje.

Zresztą - skoro jesteś opiekunem i tak gówno wskóram bo będziesz miał rację niezależnie od tego co tu napiszę - rób sobie co chcesz.

Ja chcę tylko miło spędzić czas i oderwać się od problemów dnia codziennego - obym po prostu jak najrzadziej na ciebie trafiał. 

4 minuty temu, Mirass napisał:

Rozumiem upomnieć się raz, że ktoś nie wykonuje celów mapy ale twój spam na u@ irytował nie tylko Sevrala ale też innych administratorów więc to ja wysłałem " Zamilcz " jeśli o to chodzi. Ban jak najbardziej słuszny bo u@ służy do zgłaszania problemów, a nie zbędnych konwersacji i tak jak wyżej piszę uważaj bo następnym razem ban będzie dłuższy.

Skąd ja to wiedziałem że zaraz przyjdzie kolejny i poprze poprzednika...

A dawaj bana na dłużej jeśli zrobi ci się lepiej, odpocznę i przyjdę ponownie, bo nie dla was tu przychodzę. 

Najpierw oceniajcie siebie, później innych. Pomaga.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
  • 0

@slonik powiem ci jedno, wystarczyło napisać "ten i ten kampi/nie robi celów" i było by git w następnej rundzie bym się nim zajął, pouczył ewentualnie slay/kick/ban w zależności od ogarnięcia, ale nie ty wydałeś "polecenie" które ma zostać spełnione 🙂 na coś takiego jestem uczulony i sobie nie pozwolę  ;] a to że jestem opiekunem w tej chwili nie ma znaczenia, złożyłeś skargę na ADMINA nie opiekuna i jako admin ewentualnie odpowiem jeżeli popełniłem błąd, i nie mów że nie zgrywałeś cwaniak bo zgrywałeś zamiast zakończyć dyskusję kontynuowałeś temat "mojej" władzy co było zbędne,  

mówisz że spamowałem y@ ?? no to mnie zdziwiłeś dostałeś jedynie info 

12 minut temu, Sevral napisał:

" idź na admina a nie mówisz co mamy robić"

jeżeli to uważasz za spam gratuluje 🙂

na serwie jesteś zawsze miło widziany jak każdy gracz jednak mała rada skończ z roszczeniowym tonem a zwyczajnie zgłaszaj, wierz mi że osiągniesz w ten sposób szybszy efekt ( przynajmniej jeżeli chodzi o mnie ) 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
  • 0

Po pierwsze: Napisałem takich to kick/slay - gdzie tutaj postawa roszczeniowa? 

Po drugie: Wkleiłeś jeden cytat - było ich więcej.. wyczyściło mi konsolę, nie mam tego niestety.

Dobra, skończmy dyskusję, nie osiągniemy tutaj porozumienia. Ja uważam swoje, ty swoje - żaden z nas zdania nie zmieni.

Na koniec przyznam rację, mogłem się nieco ugryźć w język z pouczaniem - ale wyprowadziłeś mnie z równowagi.

@Close.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
  • 0

byłem obecny na serwerze, i też delikatnie mówiąc irytowało mnie twoje wypisywanie na sayu@, pouczanie co mamy robić. My doskonale znamy swoje obowiązki i nie jesteś od tego by nas pouczać a już na pewno by  mówić na co mamy robić. Cwaniakowałeś do nas niezłe i ban zasłużony.Ciesz sie ze dostałes tylko na 5 minut.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
  • 0
3 minuty temu, Bienio napisał:

byłem obecny na serwerze, i też delikatnie mówiąc irytowało mnie twoje wypisywanie na sayu@, pouczanie co mamy robić. My doskonale znamy swoje obowiązki i nie jesteś od tego by nas pouczać a już na pewno by  mówić na co mamy robić. Cwaniakowałeś do nas niezłe i ban zasłużony.Ciesz sie ze dostałes tylko na 5 minut.

Dzięki że tylko 5 minut. Naprawdę wy tak na poważnie? 🙂
To jest administrator serwera w grze - opanujcie się ludzie ...

I zamknijcie to proszę - przecież wiadome że każdy kolejny na mnie będzie siadał.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.