Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam problem z Mikrofonem od HyperX Cloud II. Nie mogę go skonfigurować, zmienić wartości dB(jest ustawiony na 0 dB i nie można tego zmienić), jakby system go nie widział. Nie wiem w czym tkwi problem, sterowniki mam aktualne. 

zdj1_4666506.png

zdj2_5879380.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może kabel przekręciłeś/załamałeś i dlatego nie wykrywa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zapomniałem dopisać że miałem aktualizacje 21.05 lub 22.05 windowsa 10 home , a przed tą aktualizacją działał pięknie , sprawdziłem yt na ten temat sprawdzałem wszystko i nwm co mogę zrobić dalej nie mam już pomysłu 

Wejścia nie złamałem , mam na usb i na jednego mini-jack'a 1 , jeden nie działa tak jak i drugi... 😕

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, JoKeRxPompa napisał:

Zapomniałem dopisać że miałem aktualizacje 21.05 lub 22.05 windowsa 10 home , a przed tą aktualizacją działał pięknie , sprawdziłem yt na ten temat sprawdzałem wszystko i nwm co mogę zrobić dalej nie mam już pomysłu 

Wejścia nie złamałem , mam na usb i na jednego mini-jack'a 1 , jeden nie działa tak jak i drugi... 😕

musisz niestety przeinstalować sterowniki audio. BO WINDOWS 10 TO RAK JAKICH MAŁO. U mnie był ten sam problem, ale rozwiązaliśmy go poprzez przeinstalowanie sterowników i działa jak należy.

 

Nie napisałeś jaki sprzęt posiadasz. Czy jest to laptop czy stacjonarka 🙂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Katarzynka;) napisał:

musisz niestety przeinstalować sterowniki audio. BO WINDOWS 10 TO RAK JAKICH MAŁO. U mnie był ten sam problem, ale rozwiązaliśmy go poprzez przeinstalowanie sterowników i działa jak należy.

 

Nie napisałeś jaki sprzęt posiadasz. Czy jest to laptop czy stacjonarka 🙂

Laptop Lenovo 

CPU: Intel Core i3-5005U 2.00GHz 
GPU: NVIDIA 920M GeForce 
RAM: 4,00 GB
OS: Windows 8/10 HOME 

Dobra to zrobie tak jak mówisz 🙂 dzięki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, JoKeRxPompa napisał:

Laptop Lenovo 

CPU: Intel Core i3-5005U 2.00GHz 
GPU: NVIDIA 920M GeForce 
RAM: 4,00 GB
OS: Windows 8/10 HOME 

Dobra to zrobie tak jak mówisz 🙂 dzięki

też mam Lenovo tylko że Y70 na i7. na pewno zadziała 🙂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...