Skocz do zawartości
кlคย๔เยรz z๒lєฬรкเ ;)

[1.6 CS:GO MOD] odwołanie кlคย๔เยรz z๒lєฬรкเ:)

Rekomendowane odpowiedzi

02:24- wcelowany 
03:09- na model zerka (jedzie po chwile, i potem znowu na model)
04:07- po modelu perfidnie
06:24- co to bylo? Jak?
07:30- no na B sie wbiega na pewniaka zawsze!
07:58- celuje mniej wiecej po srodku, potem model zbliza sie tam i nagle celuje nisko gdzie za sekunde sie pojawia gracz a już w 09:08 nie celuje tak zeby wcelowac sie w razie jakby ktoś chciał skrócić trupa
08:09- normalna sprawa w model ale leci już długą na pewniaka gdzie w anarchii ostroznie wcelowal sie w typa 
08:32- no i tutaj widzi typa swojego z gali wychodzi, leci z kosa i cyk nagle awp i czeka az ten koles wybiegnie
09:26- wyczekuje dość długo aż jeszcze 2 sie pojawi a potem nagle wbiega na pewniaka przed anarchię bez takiej ostrożności jak w  08:09
10:24- ahaaa

https://www86.zippyshare.com/v/YLwKLwU7/file.html

A tutaj może nie do sprawy ale pozwoliłem sobie wejśc na jego profil na steamie i w udostepnionych widze to
https://zapodaj.net/1e1026f2ac48a.png.html ale to już taka ciekawostka ^^

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mistrzowski refleks. 6.24 nawet sekundaa raczej 0.1 nie minała po ukazaniu sie modelu.

Wychodzi wszedzie na pewniaka, wie wszystko.

10.24 strzał na fb 95% czyli nic nie widział. Jak dla mnie ban słuszny.

No i ten screen ""ez"" utrwala mnie w mojej decyzji :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Kto przeczytał temat

• Przeglądający   0 użytkowników

• Podobna zawartość

• Przez ♟GeT
      Nick Podejrzanego:4Boy
      Serwer:#3
      Data:16.06.2018.
      Adres ip (amx_ip):VALVE_0:0:569432236  178.212.220.193
      Demo/screeny: https://www19.zippyshare.com/v/LK7JRHNy/file.html
      Opis Sytuacji:Nie Wiem, Zapraszam Do Oglądania i Komentowania, Demo z Hltv.
    • Przez ♟PietrasPro
      Nick w grze:PietrasPro
      Data zdarzenia:17.06.2018 - 12:40:15
      Serwer:3#|͇̿C͇̿S:G͇̿O͇̿|BaToN POLAND|SKINY|KLUCZE|MISJE|MEDYK|
      Admin robiący screeny:Bienio
      Screeny: https://www110.zippyshare.com/v/9HfU3jIJ/file.html
    • Przez ♟natalia :v
      nie zrobiono mi screenów więc nie mają prawa mnie oskarżać o czitowanie.
      nick w grze : natalia :v
      data zdarzenia : 2018-06-15  17:30
      skarga na : Gerwazy 
      |||Zostałes zbanowany na tym serwerze 
      |||Twój Nick: natalia :v 
      |||Twoje IP: 188.146.130.130 
      |||Steam: VALVE_0:0:1514583731 
      |||Admin banujący: Gerwazy 
      |||Powód: Czitowanie 
      |||Data bana:  
      |||Zbanowany na: Na zawsze 
      |||Pozostało czasu do końca:  
      |||Koniec bana: Nigdy 

• Przez ♟SolbaxPL
      Skarga na:[Inspektor Detektor] Wykryto AIMa Data zdarzenia: 09.06.2018 
       Nick w grze: SolbaxPL
      Opis sytuacji: grałem sobie normalnie a po chwili wyskoczyło inspektor wykrył aim 
    • Przez oldschool
      Skarga na:  Macius
      Data zdarzenia:  10.06.2018 - 18:05:33
      Nick w grze:  będzie elo dobrze
      Opis sytuacji:  Zapomniałem demek tutaj link : https://www11.zippyshare.com/v/XxTHX9Y2/file.html
      Jest to skarga i jednocześnie odwołanie od mojej banicji 😜
      Całość miała miejsce na rozkręcającym się #2 

maksir.dem 
      godz 17;20
      9;45 - tutaj kolega Macius wszedł na spect i patrzył na Maksira (pisze dla pewności bo coś mi na demku nie wyświetla graczy gdy wciskałem tab, można skontrolować z hltv i logami) po moich trzech zgłoszeniach na u@
      9;55 nie widział nic podejrzanego chyba mimo iż wspomniał o "fajnych smoke" slychac na demku

lolyouu.dem
      // nie patrzyłem na maksira bo już wcześniej widziałem jego próbke umiejętności można sprawdzić na hltv w których jego akcjach byłem na spect 😜
      15;18 - warto posłuchać coś na temat składek adminowskich ;d to raczej nie powinno znaleźć się na ogólnym czacie
      15;30 - wkoncu kolega Maciusia Get zareagował na tego maksira to posluszny Macius stwierdzil, ze na niego patrzyl i zejdzie na spect jeszcze raz 
      kfd.dem
      hltv godzina 17;41
      07;25 - tutaj gracz o nicku` DEAD* $|-|!T :  je*** ci matulke' dał popis kultury nawet nie został upomniany a chwile wcześniej pisał na czacie pozwole sobie przytoczyć 
      "c**j", "ci*a" i coś tam jeszcze można sprawdzić logi
      a w amxbansie też nie widać bana 😉
      karry.dem
      10;34 przy banowaniu cheata zawsze pojawia się napis na hudzie "Pa" sam taki zobaczyłem aale o tym za chwile 😄
      10;50 Macius wciąż w grze a Maxir szaleje drugą lub trzecią mape 12;03, 12;20, 12;43
      12;57 kolega maciusia get nagrywa tego Maksiraa wkoncu "Nie tylko wh" to pytam się w takim razie co jeszcze
      13;38 - widać irytacje graczy mape wcześniej na duście było sporo więcej ludzi ale wiadomo nie każdy lubi grać z wallhackiem
      kuba2007.dem 
      17;22 "PA" na hudzie bo trzeba pochwalić się wkońcu osiagnięciami

Podsumowujac: Nie potrafi zbanować najprostszego wall hacka (Maksir).Ja rozpoznałem bez słuchawek nie chwaląc się haha. Maksir dostał bana tylko pod presją tego całego "Get" bo w tych killach przez smoke nic takiego nie było 😜 i to po 2/3 mapach zapewne jak kuba2007 i ja
      bo odrazu po zejściu na spect wydawał bany. Wątpie, że ma jakieś solidne dowody na graczy w postaci demek. Nie zwraca uwagi na kulturę nawet w stosunku do rodziny gracza. w każdym razie Najbardziej chce zobaczyć demko na moją osobę.
      Zabijając tego całego Get dwa razy i to w żaden nadzwyczajny sposób zszedł na specta i już wiedziałem co się kroi.
      Trzy rundy później Macius Poinformował mnie, że opuszczam serwer swoim słynnym "PA" na hudzie bo GET to zaufana osoba i się nie myli. Nie wiem czy Maciuś wlepiając mi bana zajrzał chociaż na spect 😉

tutaj warto jeszcze zamieścić screena z przed dwóch tygodni 😉  pochodzącego z tego tematu kliknij tutaj