Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Z tego co pamiętam to przez chwilę był ten plugin wgrany na #4.
No ale fakt, trzeba go wgrać bo często się zdarza że plantują na B gdy za mało CT. Jeszcze jak admin jest to upomni ale jak nie ma admina to wtedy jest problem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
24 minuty temu, gramnawhtylkoniebanujcie napisał:

Mi sie wydalawo ze ten plugin jest tylko czasem nie działa...

To dobry plugin
-Policjant:Może warto zatrudnić ochronę przed tym klubem
-Właściciel:Ochrona jest, tylko czasem jej nie ma

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Również jest ten sam problem na #3 kiedy w godzinach porannych gra ok.5-8osob a graja na 2 bsy.Taki plugin jest wręcz potrzebny.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Powiem krotko macie zły plugin po prostu bo wiem ze na #4 było coś takiego ze nie dało rady plantować na b jak nie było 5 ct nie tylko gram na batonie tez gram na innych jak nie ma osób na #4 i inne posiadają coś takiego ze nie da rady plantować na b jak nie ma 5 ct

a tu masz plugin https://amxx.pl/topic/16956-bs-limiter/

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Z przykrością stwierdzam ,że plugin nadal nie działa . ( mam nadzieję ,że znajdziecie chwilę by inną wersje tego pluginu zainplementować). Pozdro 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

kiepsko to wygląda bo jest dużo tych pluginów ale wy nie umiecie tego robić co wam amxx zabrakło

chętnie pomogę aby to zrobić aby nie było platowaniea na b jak nie ma 5 ct

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

ohh Mordeczki @gramnawhtylkoniebanujcie po co wgrywać plugin jak wystarczy w cvarach zmienić z 5 na 4 i będzie od 4 i jeszcze w drugim punkcie poprawic info z reklamy i po robocie ;p plugin zapewne ten sam co na #2 xD i według moda powinno to być ustawiane takie moje zdanie polecam od 4 bombsite B a nie od 5

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
3 minuty temu, GeT napisał:

ohh Mordeczki @gramnawhtylkoniebanujcie po co wgrywać plugin jak wystarczy w cvarach zmienić z 5 na 4 i będzie od 4 i jeszcze w drugim punkcie poprawic info z reklamy i po robocie 😜 plugin zapewne ten sam co na #2 xD i według moda powinno to być ustawiane takie moje zdanie polecam od 4 bombsite B a nie od 5

I tak mozna zrobic.Tylko ciekawe czy nie bedzie jakis bledow ale to trzeba obczaic.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Godzinę temu, gramnawhtylkoniebanujcie napisał:

@GeT miało być 5 więc wystarcZy zmienić to. A plugin jest inny bo daje inne info w hudzie. 

przy zmianie starego pluginu i wrzuceniu tego nowego jest troche siedzenia i roboty ale jeśli odpowiada ci ten nowy no to masz ode mnie łapkę i wsparcie na wgranie go jeśli opiekunowie lub administrator się za to wezmą  

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Plugin jest ten sam co na 2#
Popaczyłem trochę i w pluginie było zapisane na mapy zaczynające się na de_ czyli np na de_dust2 a na css_dust2 już nie, edytowałem plugin i już wszystko działa od (<4ct) mniej niż 4 ct. Testowaliśmy z @iluzion 
@gramnawhtylkoniebanujcie info pokazujące się na 2# z <4ct ja sam dodałem, nie jest pokazywane przez plugin. Zrobię tak i na 4#.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
8 godzin temu, gramnawhtylkoniebanujcie napisał:

ja nie mam dostepu do  ftp

wyłączenie pluga wystarczy w notatniku wpisać \ prosze Cię... instalacja to ctrl+z+ctrl+v

mimo wszystko ja nigdy nie wyłączałem pluginu powiem wprost mimo że w notatniku jak piszesz wystarczy sobie wyłączyć tylko nie zapominaj że mimo że plugin jest wyłączony to obciąża serwer i nawet się gryzie z innymi mimo że w logach ci tego nie pokaże no i tak myślałem że jest taki sam co na #2 tylko edit trzeba było zrobić ;p @Honor dzięki za rozwiązanie i chęć do ogarnięcia tego :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi