Skocz do zawartości
reikon

AWP

Rekomendowane odpowiedzi

Hej jest to Propozycjo/Pytanie 

Czy aktualnie na serwie jest jakiś limit awp dla drużyny czy tylko vipy mogą kupować bo odkąd gram to ani razu nie udało mi się kupić awp na początku rundy 

Jestem za tym aby albo powiększyć ten limit awp bo to jest gra na wszystkie bronie a nie tylko m4 i ak  albo całkiem wyłączyć ten limit  

Pozdrawiam 

REIKON 😘

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

jest ograniczenie ale nie pamiętam teraz do jakiej ilości, VIPy maja przewagę w wyborze broni wiec możesz nie zdążyć kupić zanim zablokują możliwość 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
2 minuty temu, Sevral napisał:

jest ograniczenie ale nie pamiętam teraz do jakiej ilości, VIPy maja przewagę w wyborze broni wiec możesz nie zdążyć kupić zanim zablokują możliwość 

i oto mi właśnie chodzi na serwie jest sporo vipków i ciężko jest kupić tą awp może dało by radę powiększyć ten limit ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zgadując po vipie/svipie nawet jako jest ustawiony limit AWP to gracze premium i tak mogą dalej  "kupić" awp, nie wiem na ile jest ten limit ale podczas jednej rundy było 6 awp u przeciwników więc trzeba się tym zająć 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja nie widzę problemu co wy macie do tych AWP cs to jest gra na wiele broni a nie tylko i wyłącznie M4 i Ak kurde ktoś lubi awp tą niech nią gra a wy mu to zakazujecie :9 Jak dla mnie powinien całkiem ten limit być usunięty 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
27 minut temu, HarryFireBlade napisał:

@reikon możesz wziąć zawzze awp więc przestań drążyć temat. Jak dla mnie to broń dla tchórzy którzy się z nią skampią i strzelają dla fragów, bo z awp to wcale nie jest gra.

Lepiej raszować z AK, zabić 3 i się wywalić.AWP jest dla osób którzy ogarniają Csa w jakimś tam ciut większym niż dobrym poziomie (oczywiście nie zabraniam grac osobom co dopiero zaczynają grę, lub są mało skilowi , spróbuj zabić z AWP 3 osoby jak Cię raszuja, a potem 3 z aka i zobacz co jest łatwiejsze.Co do tematów jestem za tym, aby nie zdejmować limitu, już po 22 gdy jest darmowy VIP na 20 osób 15 gra z awp i się po prostu nie da grać.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

limit nie będzie zdjęty, jest określona ilość AWP do KUPIENIA, VIP'a nie obejmuje limit zawsze może wybrać z menu AWP i to również nie będzie zmieniane . . .  @HarryFireBlade nie wiem kiedy widziałeś mnie kampiącego z  AWP dłużej niż sytuacja tego wymagała ( wymiana ognia lub dostrzeżony przeciwnik ), kampić można z każdą bronią 😛 pobiegaj trochę z AWP zobaczysz jaka to frajda 😄

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi