Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Nick:Kubixon,DeszczNaBetonie [gram na deszczu ale napisalem tez kubixona bo duzo tam godzin mialem ]
Staż w cs'a:5 lat
Ile dziennie grasz na serwerze (link):https://www.gametracker.com/player/KubiXon/31.186.83.188:27155/,https://www.gametracker.com/server_info/31.186.83.188:27155/top_players/?query=DeszczNaBetonie
Gdzie miałeś/aś admina:Niegdyś na serwerze deathrun :)
Gdzie masz admina:Aktualnie nie mam nigdzie 
Dlaczego właśnie ja:Gram dużo na serwerze gracze mnie znają myślę że lubią, znam amx`a 
Kontakt: GG:60553527

By ♔Honor,

Zamykam. Postaraj się bardziej aby gracze/admini byli na TAK, pozgłaszaj paru odpałów nabij posty żebyś spełniał regulamin. Jak to zrobisz napisz do mnie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Trochę za młody jesteś Kubixon :wink: Owszem, jesteś aktywny, coś tam zgłaszałeś, ale mimo to twój wiek do mnie nie przemawia.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jeszcze jestem na Nie. 

Nie mam do ciebie zbyt dużych zastrzeżeń na serwerze. Może zbyt mało siedzę lecz nie pamiętam jakiś zgłoszeń.

Popraw aktywność  w postach (zgłoszeniach) jak i na forum, to może i twój wiek będzie pominięty. (bo za chwilę będzie wala komentarzy o nim)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Chodzi o dojrzałość, niektórzy już byli w twoim wieku i niestety były z nimi przeboje, oczywiście nie wrzucam wszystkich do jednego koszyczka, aczkolwiek twój wiek mnie nie przekonuje, również na nie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

kultura na serwerze  + 

aktywność na serwerze +

zgłoszenia +/-   na forum nie widzę ,żadnego zgłoszenia ;(  ,na serwerze czasem jakiś trop podsuniesz

aktywność na forum   -

wiek  - 

imo jeszcze jestem na NIE.

Więc poudzielaj się trochę na forum  i dodaj kilka zgłoszeń , to może góra przymknie oko na wiek .

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

I ja się wypowiem 

+ kultura 

- aktywność na forum 

- zgłoszenia na forum 

+ zgłoszenia na serwerze 

Ja na chwilę obecną jesyem na NIE. 

Zgłoś kilku graczy na forum wraz z demkiem, zacznij udzielać tutaj i daj się nam poznać a wtedy ułatwi nam to decyzje. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.