Skocz do zawartości
  • 0
hevie

[1.6 CS:GO MOD] SKARGA NA ADMINA MACIUS

Pytanie

Skarga na: Macius

Data zdarzenia: 19:50 06.07.2018r

Nick w grze: ff tomi

Opis sytuacji: Na mapie de_alexandria Admin Macius wykorzystuje vipa do wchodzenia na txt ( będąc po tt padł dwa razy z paką gdzie inni gracze nie mogli jej podnieść) napisałem mu, że jak jeszcze pare razy tak zrobi to wrzucę go na forum po czym Maciuś zagotował się i gdy napisałem do niego dzieciak, dał mi bana na 5 minut za obrazę, mam nadzieje, że będą wyniesione konsekwencje za jego zachowanie :) jeśli będzie trzeba przejrzę demko i opisze w których minutach to było.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

6 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

• 0

Wstaw demko jak klniesz i piszesz teksty typu "wyje**ac tego pierdo***ngo admina dzieciaka" 

A i na tej mapie nie ma txt 😉

Za to co pisales mogles dostać 1h ale już Ci darowałem bo straszyles mnie "skargą" xd. @Sevral wytłumacz koledze bo kolejny agent.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
  • 0

'wyje**ac tego pierdo***ngo admina dzieciaka' napisałem jak wyjebać tego admina dzieciaka' nie było tam nic pierdolonego :)

By Olka91^,

Nie klnij. Następnym razem poleci +1. Słowne ostrzeżenie .

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
  • 0
2 minuty temu, Macius v2 napisał:

Wstaw demko jak klniesz i piszesz teksty typu "wyje**ac tego pierdo***ngo admina dzieciaka

A i na tej mapie nie ma txt 😉

Jeśli według Ciebie chodzenie po skałach których normalny gracz nie wskoczy i nie ma opcji wyciągnąć paki to jak to nazwiesz?

Teraz, Te-Tris napisał:

Maciuś za takie coś banuj na co najmniej 30 min. Raz ze przeklinal a dwa że Cie zwyzywal. 

Zamek. 

Wierzysz bez którychkolwiek dowodów? To wrzucę demko i zobaczysz 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.