Skocz do zawartości
TesDev

Propozycja pluginu

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam propozycję, aby dodać plugin na klany.

Po wpisaniu komendy /klan otwiera nam się menu z opcjami np. zaproszenia gracza wyrzucenia, oraz dodawania permisji aby inny gracz klanu mógł zapraszać.
Można by było też dodać opcję TOPKI KLANÓW oraz gdy klan zabije w sumie 2000 graczy to mogą ustawić sobie prefix na czacie klanu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

:huh: Ktoś miał już do czynienia z takimi pluginami ? Nie będzie nie potrzebnie obciążać serwera ? Mi tam klan nie potrzebny - po za tym nie wyobrażam sobie mieć na czacie wiadomości z 3 grup.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
2 minuty temu, TesDev napisał:

Dziękuję wszystkim za wypowiedz, co do obciążenia serwera to można zrobić to na bazie msql a nie zapychając serwer.

Jeżeli chodzi o #3 to trzeba na żółtka a zarazem bota @Sevral czekać 

By Sevral,

następnym razem pójdzie + 1 za obrazę wiec uważaj

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Każdy dodatkowy plugin to moc przerobowa serwera, moze nie jest to aż takie widoczne przy jednym użytkowinku ale jak się już kilku zbierze to serwer dostanie po dupie, obchodzenie zurzycia takze daje po sobie znac z czasem myślę że to decyzja czerwonych tak naprawde jeden dodatkowy plugin to slot mniej....

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zobacz ceny serwerów MS SQL, darmowe to syf. Oprócz tego można VPS ale kto by się chciał z tym bawić. Zresztą za dużo i tak tych pluginów jest, nie ma co go dobijać. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@Pulsarowy^^  Zakupienie vps za 5 złoty na same bazy wystarczy, a zainstalowanie msql apacha2 phpmyadmin to jedna komenda więc nie przesadzajmy z tym obciążeniem serwera.

@CooLerr87 Są teraz 32 sloty a na mapach dd2 po stronie ct jest tylko 14 respów graczy więc już 2 sloty są nie potrzebne :)

Kolejna sprawa admini sami zajmują sloty siedząc AFK na spec. Po to aby tylko skrzynkę dostać bo ich nie kick'a. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@TesDev Admini nie siędzą na spec po skrzynki tylko zapewne cos ważnego robią bo to są też normalni gracze którzy z pewnoscią też by pograli.

A dla mnie klany są zbędne jestem na NIE.

Nie będę sie rozpisywał bo tamci wyżej już napisali to o czym ja mysle.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi