Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: k0[l]3kc!0n3r [1] dgl.
Staż w cs'a: 10lat, oczywiście z przerwami
Ile dziennie grasz na serwerze (link): https://www.gametracker.com/player/k0[l]3kc!0n3r [1] dgl./31.186.83.188:27155/
Gdzie miałeś/aś admina: cs-ultinamtum
Gdzie masz admina: Nigdzie
Dlaczego właśnie ja: Zaczynając wiem że nie jestem tutaj długo ale mi się ta serwerownia bardzo spodobała i planuje zostać tutaj na dłużej. Moim pierwszym argumentem zostania tutaj adminem to zwalczanie cziterów i pilnowania porządku na serwerze. Kolejnym argumentem jest to że byłem już adminem i zbierałem pozytywy mimo mojego wieku. Znam się na amx bardzo dobrze i mam czuje oko do cziterów. Ze względu na okres wakacyjny mogę teraz więcej czasu poświęcać na przesiadywanie w grze jak i na forum. Mogę płacić składkę na admina ale tylko przez PSC, ponieważ nie posiadam jeszcze własnego konta i nie miałbym jak robić przelewów. Cs'a nie posiadam na steam ale to żaden problem zmienić w najbliższym czasie. Staram się pomagać graczom na serwerze i czasami lubię podbić humorek 🙂 
Kontakt: stanosz.maks@wp.pl / Tutaj konto na forum. 

By Olka91^,

Nie spełniasz wymagań. Daj się poznać,poudzielaj się na forum, pozgłaszaj paru odpałów, a wtedy napisz na pw do mnie lub kogos z administracji i otworzymy podanie. Póki co zamek.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie spelniasz wymagan to po 1 a po 2 na #4 jest wystarczajaca ilosc adminow .
Poczytaj wymagania spelnij je a pozniej sie zobaczy .
Temat do zamkniecia.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wstaw pare demek,poczekaj aby był chociaż ten miesiąc na forum ponieważ jesteś od piątku powoli na spokojnie 😉

@Te-Tris dlatego mowie niech dobije miesiąc na forum i wstawi pare demmek,da się poznać Mistrzu 😜

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Demka są, kultura jest, wiek też okej. Ale daj się bardziej poznać i troszkę forum nadrob. 

Adminów nigdy dość. Zobaczcie ile z #4 jest dostępnych. Cooler, Krzychu, keczup i strzelec i mala. A reszta wchodzi rzadko. Więc co to za tekst ze wystarczająco skoro zbyt aktywni nie są. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Według mnie przyda się kolejny admin na #4 bo gdy tylko tam wchodzę to ktoś rzuca mięsem tam jest brak kultury a może mu by udało się nad tym zapanować nigdy nie wiadomo, miałeś Adma to jest na plus czyli pewnie też ogarniasz amx grałem z tobą chwilkę i wydajesz się ogarnięty wiek to nie żadna przeszkoda są ludzie bardziej dojrzali w wieku 16 lat niż niektórzy w wieku 30 😉 często też cię widzę na forum i zgłaszasz ludzi na sb co też jest na plus 

Ja jestem na tak nie wiem jak inni 😄

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@Te-Tris jeszcze na regularnie jestem zazwyczaj. Teraz miałam tylko dziwny miesiąc. 😉

Co do podania to kurczę jakoś mieszane mam uczucia. 

Niby aktywny, niby okej ale jednak nikt nic nie wie o graczu. 

Nigdy na serwerze mi nie podpadłeś ale może daj siebie bardziej poznać? 

Teraz będę więcej więc troszkę Cię pooglądam i w razie czego edytuje 😉

JAK NA RAZIE JESTEM NA NIE.

Tym bardziej, ze mamy teraz dwóch nowych adminów, którym co nieco pomagam, podaje info czy pomagam na serwie gdy jestem.

@Zoom od poniedziałku wracam już normalnie do gry wiec będę więcej i baniki polecą za kulturę. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
1 minutę temu, KeczuP napisał:

Bo za dużo używa się "Slowa", a za mało amxmodemenu...

Co do podania to jestem na Nie.

Z GT: " First Seen: Jul 02, 2018 5:04 AM "
No nie przesadzajcie z tym rozdawaniem admina. Kolega gra raptem 2 tygodnie a Wy już mu chcecie admina dawać....

z Chęcią bym użył na #4 amxmodmenu lecz nie mam tam praw 😄 A może kolega kolekcjoner by ogarną tę hołotę. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
9 minut temu, reikon napisał:

z Chęcią bym użył na #4 amxmodmenu lecz nie mam tam praw 😄 A może kolega kolekcjoner by ogarną tę hołotę. 

Kurna na forum jest od piątku na serwie 2tygodnie.Nie chce dawać Ci przykladu ale zakumasz wiec ogarnij sie

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
29 minut temu, KeczuP napisał:

Bo za dużo używa się "Slowa", a za mało amxmodemenu...

Co do podania to jestem na Nie.

Z GT: " First Seen: Jul 02, 2018 5:04 AM "
No nie przesadzajcie z tym rozdawaniem admina. Kolega gra raptem 2 tygodnie a Wy już mu chcecie admina dawać....

Zgadzam się z Keczupem nie rozdawajcie Adminów od tak.Niech da się lepiej poznać.
@reikon Skończę remont w mieszkaniu to ogarnę ich na #4

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Godzinę temu, Kolekcioner napisał:

To nic nie da że pograsz kilka dni... Aktywny bądź i zachowuj kulturę, zgłaszaj botów, nagrywaj demka. Pokaż że Ci zależy

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.