Skocz do zawartości
  • 0
Vtali

[1.6 CS:GO MOD] BAN

Pytanie

Dostalem  bana z konsoli za nic za to ze sb skakałem na "long" strzelalem i krecilem celownikiem i nagle ktoś mnie zabija a ja dostaje bana spr sb demko czy cos i jak można dostać bana jeśli nawet ss nie ma na forum ani na mnie nie ma skarg może byscie spr a nie ta konsole wgywali która nie odroznia hack'ow od normalnego skakania i strzelania.

Na #baton server 4

By Olka91^,

Dostosuj się do wzoru, bo skarga do kosza poleci ! http://home-edition.eu/topic/11587-wz%C3%B3r-pisania-skargi-na-admina/

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

7 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

• 0

Xd nic nie zrozumialem.Dostosuj się do wzoru i wstaw wycinek z konsoli.

Masz bana za spinhacka.Poczekaj na kogos z GA.Wchodzisz na serwer i jak Ciebie wywali masz w konsoli wszystko 😉

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
  • 0

- Konsola

-2018 07 21 22:22/22:10

-Vtali

-Zaczelo się to od tego ze BabaJaga puszczal muzyke i po prostu była impra na servie to ja sb poszedłem na longa i zaczelem skakać strzelac i się krecic tak dla zabawy [był svip wiec był podowjny skok] nagle jakiś tam gracz mnie zestrzelil i mnie nagle wyrzuca z serwera i pisze ''zostales zbanowany przez konsole'' cos takiego patrze na forum a tu ban za jakiegoś speedmaina czy cos w tym stylu i to na 1rok 5miesiecy pare tygodni itd a nie ma zadnych demek ani nic trochę slabo bo wasza konsola wgrana na server nie jest idealnie dopracowana [bez urazy] i nie bierze pod uwagę ze jest svip i jak się ciagle skacze na x2 jump to jest większe przyspieszenie i wzielo to jako jakies tam hacki przyspieszajace czy cos w tym stylu a nie ma zadnych demek ss i innych w tym stylu rzeczy.

I oczekuje unbana czy cos bo to nie z mojej winy dostałem tego bana plus z 6 miesięcy gram na tym servie i slabo y było gdybym stracil to przez niedopracowana konsole serverowa.

By Mala_ja,

Połączyłam oba tematy. Następnym razem edytuj!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
  • 0

Potrwierdzam skakal nic nie robil i nagle wyzucilo i koniec imprezy 😞

Nick Vtali
SteamID VALVE_0:0:1744878784
SteamCommunity ID 76561201450023296
Adres IP 89.64.49.31
Typ Bana SteamID
Powód Bana [AD]SpinHack
Wykonano 21.07.2018 - 22:10:37
Wygasa 12.01.2020 - 21:10:37 (1 Rok 5 Miesiące 3 Tygodni(e) 3 Dni 22 Godzin(y) 28 Minut(y) pozostało)
Zbanowny przez [4#CS:GO MOD DD2 Inspektor Detekor]
Zbanowany na 4#|CS:GO|DD2 MAPS|BaToN POLAND|SKINY|FREE VIP 22-09]LOSOWY VIP|
Wszystkie wygasłe bany

0

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
  • 0
Godzinę temu, InFlex napisał:

Masz bana za spinhacka.Poczekaj na kogos z GA.Wchodzisz na serwer i jak Ciebie wywali masz w konsoli wszystko 😉

Godzinę temu, InFlex napisał:

Tylko jakos Te Tris przeczytal i nie zaaragowal to na jakiego GA mam czekac?

By Mala_ja,

Nie każdy siedzi cały czas przy komputerze. Poczekaj aż wszystko zostanie sprawdzone i nie pisz zbędnych postów.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.