Skocz do zawartości

Czy chcecie żeby VIP miał podwójny skok?  

14 użytkowników zagłosowało

Ankieta została zamknięta
  1. 1. Czy chcecie żeby VIP miał podwójny skok?

• Tak
      10
    • Nie
      4

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć, siemka, czołem.

Jako że objąłem pieczę nad naszą, jeszcze raczkującą #2, to chciałbym się dowiedzieć co Wy, jako gracze chcielibyście by dodano do #2.

Dlatego w tym temacie możecie śmiało pisać propozycje które sprawią, że gra tym serwerze sprawi Wam jeszcze większą przyjemność :). Każda propozycja będzie brana pod uwagę. Liczę na owocną współpracę i do zobaczenia na serwerze ^^. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Normalna muzyka.

Darmowy vip albo svip w godzinach 21:00-10:00 Np.

2 skoki dla svipa tak samo jak na #3,#4

Dodać jakieś misje.

Dać plugin ruletki naprzykład tak jak Sevral dał na #5 dla urozmaicenia gry.

Losowanie darmowego vipa co mapa.

Edit:Reset topki od zmiany z PB nie było 😉

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
7 godzin temu, InFlex napisał:

Normalna muzyka.

Darmowy vip albo svip w godzinach 21:00-10:00 Np.

2 skoki dla svipa tak samo jak na #3,#4

Dodać jakieś misje.

Dać plugin ruletki naprzykład tak jak Sevral dał na #5 dla urozmaicenia gry.

Losowanie darmowego vipa co mapa.

Edit:Reset topki od zmiany z PB nie było 😉

Jak dodadzą misje/ dwa skoki itp to w tedy #2 będzie kolejnym csgo modem -.- Nie chodzi tu o to.

Darmowy Vip tak jak pisał w wybranych godzinach @InFlex byłyby okej.

Podstawą też jest dobra muzyka jak już wyżej pisali.

Dodać do możliwości Vipa tą AWP.

Można by było wrzucić jeszcze jakieś skiny do Deagla skoro jest już on w zestawie VIP.

No @d!vide ma racje xD 4 maps to 4 maps XDDDDDD

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
9 minut temu, Mirass napisał:

Jak dodadzą misje/ dwa skoki itp to w tedy #2 będzie kolejnym csgo modem -.- Nie chodzi tu o to.

Darmowy Vip tak jak pisał w wybranych godzinach @InFlex byłyby okej.

Do podstawowych map można byłoby dodać nuke i cbble.

Podstawą też jest dobra muzyka jak już wyżej pisali.

Dodać do możliwości Vipa tą AWP.

Nuke jest 😉 cbble spoko opcja co do reszty nie mam pomyslu ale trzeba rozkręcic #2 😜

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

najchętniej widziałbym odświeżone mapy jak na #3😉 plus nuke i Overpass. wtedy jest jakaś alternatywa dla #3 na której częsc graczy nieogarnia podstawowego info na Tuscanie, Cbble czy nawet Trainie- gdzie to jest podstawowa mapa (bo pod wagonem na Trainie to jest praktycznie podstawowe info)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Serwer ma być 4maps, Ja bym na twoim miejscu zostawił 4 mapy nie dodawał większej ilości, a zmieniał od czasu do czasu jedną lub dwie z nich, np zamiast nuke dał traina, zamiast inferno overpassa.Wiesz o co chodzi 😉

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Na #2 został wgrany darmowy VIP w nocy. 

Aktualnie jest problem ze nie macie menu broni na początku gry, ale  jest to  w trakcie naprawy. Będę informował jeśli nastąpi jakiś progres :). 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Na #2 wgrany został VIP z #4. Czyli z podwójnym skokiem, doszliśmy do wniosku że warto spróbować. Mapy sprawdziliśmy pod względem txt i nie ma problemu. Jeśli będą problemy to dawajcie znak.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Aktualizacja informacji:
Jako że na #2 jest mało adminów, a dużo cziterów wgrałem plugin VOTEBAN.  Po wpisaniu /voteban graczy wywołuje głosowanie żeby zbanować czitera. P. Gracz zbanowany dostaję bana na godzinę i może się odwołać jeśli grał czysto. Plugin wgrałem na czas gdy będzie brak adminów na #2. Jeśli będą podania i kilku adminów plugin zostanie usunięty.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@_Strzel3c mamy wolne !!!

Dahwid wylacz latarke ;( 

Jeżeli gracz grał czysto moze sie odwołac.Jak to sprawdzisz skoro nie ma hltv ?

By Sevral,

ban będzie na 1h wiec krótko, co do HLTV Te-tris powinien sprawdić na pukawce co jest

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Godzina czekania, bo ktoś zostanie zbanowany z nienawiści... Nie oszukujmy się ubteam nie działa na tyle sprawnie by przed upływem tej godziny odbanował gracza. Gdyby tak było to by adminów na serwerze nie brakowało 

Ban dotyczy się #2 czy całej sieci jak to zazwyczaj jest? Wtedy nie tylko zabierasz graczy z Twojego serwera.

Już lepsze są te pluginy w stylu /kontakt gdzie gracz zgłasza swoje zażalenia do wybranego Ga a wiadomość dochodzi na jakiś komunikator 

(Zgłaszać stu procentowych cziterów w innym przypadku bezpodstawne zgłoszenia ban do 3h)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Po mojemu wywalić votebana bo wbije taki keczup będzie zabijał każdego na strzała i dostanie bana za swoją dobrą grę. 

A po drugie jak jest VIP to wgraj 4 skiny do deagla żeby ten VIP miał też do niego skina 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
8 minut temu, BUCZ/PLAYER napisał:

Po mojemu wywalić votebana bo wbije taki keczup będzie zabijał każdego na strzała i dostanie bana za swoją dobrą grę. 

A po drugie jak jest VIP to wgraj 4 skiny do deagla żeby ten VIP miał też do niego skina 

Pisalem mu o tym ale "niby" nie da sie dr

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

jak rozumiem na serwerze jest tylu adminów że plugin VOTEBAN jest zbędny ?? chyba zapominacie że ten plugin nie banuje permanentnie tylko na 1h, jest wgrany po to żeby w przypadku absolutnego braku adminów gracze nie byli zdani na łaskę cziterów, po za tym jeżeli jest admin i widzi że trwa votowanie niewinnego gracza, który "dobrze gra" zawsze może ostrzec lub ewentualnie wyrzucić 2-3 graczy votujących, 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mogę wywalić plugin voteban tylko potem nie płaczcie że nie ma admina a cziter gra i admini niech nie płaczą że muszą na #2 banowac.

Po drugie pisałem z batonem o skinach dodatkowych do deagla ale #2 to NIE JEST GO MOD więc z tego co  nie jest to zbyt łatwe. 

I jak wiecie z AR mam chwilę,, wolnego ". 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi