Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Miałbym propozycję, a nawet trzy 🙂 Co wy na to żeby zorganizować jakiś turniej na sieci Home-Edition?

• Może to być tak jak było czyli Admini vs Gracze to jeden pomysł.
  • Drugi to turniej 3vs3 lub 5vs5 też widziałem że było takie coś grane a na pewno znaleźli by się chętni 🙂 Można byłoby pozbierać ludzi z #1, #2, #3, #4.
  • No albo jest jeszcze możliwość zagrania meczu pomiędzy serwerami czyli np. #3 vs #4.

Jest wiele opcji, a dawno takiego urozmaicenia nie było 😞 Co wy na to żeby coś zorganizować? Ja podałem takie przykłady możecie jeszcze podać swoje pomysły i na pewno coś wybierzemy. No oczywiście jak się zgodzi administracja (dodam że z #4 na 100% zagrałoby takie coś 6 osób a reszty nie pytałem xd).

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Już ostatnio rozmawiałem na ten temat z @Pulsarowy^^ i coś myśli o takim turnieju i nawet ogarnie serwer na ten turniej ale to jeszcze z nim pogadam i jak coś to wszystkiego się dowiecie w swoim czasie :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

To co działajmy z tym... Trzeba powiedzieć graczom na serwerze o zapisach itp... Tylko teraz pytanie, który wariat wybieramy i trzeba napisać temat o tym turnieju.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
W dniu 19.08.2018 o 05:25, Kolekcioner napisał:

Miałbym propozycję, a nawet trzy 🙂 Co wy na to żeby zorganizować jakiś turniej na sieci Home-Edition?

• Może to być tak jak było czyli Admini vs Gracze to jeden pomysł.
  • Drugi to turniej 3vs3 lub 5vs5 też widziałem że było takie coś grane a na pewno znaleźli by się chętni 🙂 Można byłoby pozbierać ludzi z #1, #2, #3, #4.
  • No albo jest jeszcze możliwość zagrania meczu pomiędzy serwerami czyli np. #3 vs #4.

Jest wiele opcji, a dawno takiego urozmaicenia nie było 😞 Co wy na to żeby coś zorganizować? Ja podałem takie przykłady możecie jeszcze podać swoje pomysły i na pewno coś wybierzemy. No oczywiście jak się zgodzi administracja (dodam że z #4 na 100% zagrałoby takie coś 6 osób a reszty nie pytałem xd).

Wyrażam chęć wzięcia udziału w takim typu turnieju jak najbardziej 😉

5 godzin temu, Kolekcioner napisał:

To co działajmy z tym... Trzeba powiedzieć graczom na serwerze o zapisach itp... Tylko teraz pytanie, który wariat wybieramy i trzeba napisać temat o tym turnieju.

A co to tego , to myślę że admini na serwerach #1 #2 #3 #4 mogą poinformować graczy że jest taki temat na H-E i mogą składać zapisy i nwm dajcie jakaś tam nagrodę np : 1 Miejsce SVIP na Dni ( Liczba ) , 2 Miejsce VIP na ( Liczba ) , 3 to samo itd do 3 miejsca

Więcej i szybciej ludzi się zbierze na wzięcie udziału w takim turnieju 🙂

To wszystko ode mnie ^^

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
36 minut temu, JoKeRxPompa napisał:

Wyrażam chęć wzięcia udziału w takim typu turnieju jak najbardziej 😉

A co to tego , to myślę że admini na serwerach #1 #2 #3 #4 mogą poinformować graczy że jest taki temat na H-E i mogą składać zapisy i nwm dajcie jakaś tam nagrodę np : 1 Miejsce SVIP na Dni ( Liczba ) , 2 Miejsce VIP na ( Liczba ) , 3 to samo itd do 3 miejsca

Więcej i szybciej ludzi się zbierze na wzięcie udziału w takim turnieju 🙂

To wszystko ode mnie ^^

Taki turniej powinien być dla osób ktore chca pograć a nie nabrać ludzi i rozdawać nagrody 😉

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
35 minut temu, InFlex napisał:

Taki turniej powinien być dla osób ktore chca pograć a nie nabrać ludzi i rozdawać nagrody 😉

Według mnie to mnie wali czy w tym turnieju będą nagrody czy nie , pisze bo dużo osób może się zebrać a nie czekanie tygodniami 😉 

Zagram nawet bez nagród... ^^

Ale zastanawia mnie jedna rzecz , jak sobie poradzą gracze bez vipa XD

Czy dostaną lanie od bozydara ? czy Będzie Magia  ( ͡͡ ° ͜ ʖ ͡ °) (∩ ͡° ͜ʖ ͡°)⊃━☆ >.< hehe XD *Kappa*

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
2 godziny temu, JoKeRxPompa napisał:

Według mnie to mnie wali czy w tym turnieju będą nagrody czy nie , pisze bo dużo osób może się zebrać a nie czekanie tygodniami 😉 

Zagram nawet bez nagród... ^^

Ale zastanawia mnie jedna rzecz , jak sobie poradzą gracze bez vipa XD

Czy dostaną lanie od bozydara ? czy Będzie Magia  ( ͡͡ ° ͜ ʖ ͡ °) (∩ ͡° ͜ʖ ͡°)⊃━☆ >.< hehe XD *Kappa*

Typie czytaj gore...Bedzid inny serwer pod turniej i nie bedzie zadnych svipow lol.....

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Godzinę temu, InFlex napisał:

Typie czytaj gore...Bedzid inny serwer pod turniej i nie bedzie zadnych svipow lol.....

Dokończmy rozmowę źle zrozumiałeś typie lol...

Nie powiedziałem : że będą svipy , vipy czy coś jeszcze innego....

Tylko oto że ludzie grają na vipach #1 #2 #3 #4 i tam jest ten podwójny skok na uniknięcie strzałów co pomaga to graczom i będzie trudno im się odprzyzwyczaić na turniejach tego typu......   

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
1 minutę temu, JoKeRxPompa napisał:

Dokończmy rozmowę źle zrozumiałeś typie lol...

Nie powiedziałem : że będą svipy , vipy czy coś jeszcze innego....

Tylko oto że ludzie grają na vipach #1 #2 #3 #4 i tam jest ten podwójny skok na uniknięcie strzałów co pomaga to graczom i będzie trudno im się odprzyzwyczaić na turniejach tego typu......   

Ehh kto bedzie chcial ten bedzie gral.Nie widze w tym nic trudnego.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi