Skocz do zawartości

Pytanie

Skarga na:iluzion

Data zdarzenia:przed chwila

Nick w grze:zuza 🙂

Opis sytuacji:  oni mogą wyzywac i bana nie dostana  a jak ja cos napisze niekultularnego to od razu leci banki podesle wam ss uważam ze admin popelnil blad banujac tylko mnie  i  jeszcze dal powod ze ja prowokuje owszem ban był słuszny bo dalem się sprowokować i go wyzwalem ale to on zaczal wiec nie kumam czemu tylko ja mam bana a oni we 2 nie dostali nic  i dodam ze ten  * qwe [t] # Vietnamos 😉 wyzywa tak od wczoraj wiec jak  mam się nie wkurzac skoro admin jest na serwerze widzi ze mnie obraza i go nie banuje ale jak ja go obraze to od razu leci ban 

https://www75.zippyshare.com/v/iGYjop5w/file.html

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

6 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

• 0

Jak sam stwierdziłeś bana dostałeś słusznego , a że po Twoim zniknięciu był spokój to nie widziałem powodu by pozostałym dawać bany   ... upomnienie wystarczyło pozostałym  😉 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
  • 0

A ja mam cos takiego, nie odnokrotnie klniesz (idk if it's right form of the verb but let it be like that), i chyba wiesz ze serwer obowiazuje kultury, bo jestes stalym graczem)

a ile jeszcze bylo situacji kiedy nie robilem SSy)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
  • 0

@zuza 1 u mnie za wjazd na rodzinę dostałbyś bana na dzionek jak nie dłużej no ale Vietnamos po tylu wulgaryzmach nie powinien dostać tylko upomnienia bo używał mocno niecenzuralnych słów.

@Te-Tris  @Sevral moglibyście zerknąć logi i przykładnie ukarać tych którzy są faktycznie winni.

A Ty @zuza 1 odpocznij i nie daj się prowokować, proste. Jak będą Ci ubliżać rób zrzuty konsoli to się nimi zajmiemy. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
  • 0

wiem ,ban dla mnie jest jaknajbardziej słuszny ale chodzi o to ze tylko ja tego bana dostałem a oni nie i dlatego pisze ta skarge bo torche nie sprawiedliwe ze ja dostałem a oni nie..

glebie wlasnie klne każdy jesteś człowiek i się zdarzy klanac ale czy widziles zebym kogos wyzywal kiedyś na serwerze?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
  • 0

hmmm chyba już wszystko wiadomo co kto ma zrobić. Opiekun ma sprawdzić logi, Ty masz odpocząć. Admin się wypowiedział więc ja zamykam temat. 

W razie czego piszcie priv a otworzę. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.