Skocz do zawartości
szymszyl.

[Rozpatrzone] Zuza :)

Rekomendowane odpowiedzi

Nick podejrzanego: Zuzia :)
Serwer:
2# BaToN POLAND |!KONKURS!|4 maps|SKINY|MEDALE|RS|FFA|
Data:14.09.2018 godz ok 15:30 :16:00
Adres ip (amx_ip):
Demo/screeny:
https://szybkiplik.pl/download/feb82df8ed78cd82a1981258ecf3559b.html
Opis sytuacji:Nie pamiętam która minuta byla podejrzana akcja, ale demko trawa ok. 5 min wiec mozna obejrzec całe. Wyszedł strzelil bardzo dziwnego HS jakby na aimbocie ale moze akurat mial farta, dostal flasha i gdy mial caly bialy ekran zabil przeciwnika, nastepnie wylecial na gracza kucajacego w rogu z prie fire. Bardzo duzo osob uwaza go za cheatera poniewaz ma bardzo duzo dziwnych akcji lecz tylko ta udalo mi sie uchwycic. Mam nadzieje ze wkoncu dostanie tego bana. Jezeli nie bede dazyl dalej aby ta osoba go otrzymala. Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

6:58 popatrzcie na 1/4, zaczął strzelać przed tym jak nawet go zobaczył, i trafił w niego =\ 

 

I dodam jeszcze jedno demo

16:28 skanuje przez sciane, ale nawet nie widzial go przed tym, ze on tam jest (1/4 patrzyc)

16:48 znowu to samo, ale juz dal mu cheda (1/4), i skad on wiedzial ze drugi gracz 100% tam jest?

18:29 tez troszeczke podejrzany moment

 

UPD: Odpowiedz do posta ponizej (tutaj zeby nie floodzic)

Zawsze mowi ze po prostu skanuje bo tam sie zawsze skanuje, a kiedy nikogo niema nie skanuje. Tylko czasami gdzies strzela bo dobrze sie kryje. =\ 

Czekamy jak sie wypowiedza jeszcze admini

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmm 1 demko bardzo interesujaca tylko jestem ciekawy gdzie ty tego aima tu widzisz ? 

co do minuty 6:58  co runde ktoś tam kampi wiec sobie strzelałem 

co do fleshy mogl być fart ile razy kots mnie zabil na fleshu to po 1 a po 2 było schyasz jak biegali to sobie strzelałem  fulauto

 

2 demo tez spoko

czy zawsze musze kogos widzieć żeby skanować ? tak sobie skanowałem ponieważ tam się stoi z awp przeważnie 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie nic nadzwyczajnego sam czasami tak robię :) Jak dla mnie czysto, a czasami zdarzy się wyjść na kogoś z prie fire. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...