Skocz do zawartości
WannaJoint ?

A skad wam sie wziely pomysly na nicki ??

Rekomendowane odpowiedzi

A ja za duzo na kwejku przesiadywalem i "pan" *le Me Gusta mnie urzekł xD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W Przypadku mojej osoby sprawa jest banalnie prosta.. "SMOKING" To moje ulubione bibułki.. Nie zawijam patyków z innych papierków niż mój nick..:) a w realu od zawsze wołają na mnie Fiołas.. a to za sprawą analfabetów na dzielnicy którzy zamiast czytać Chwiałkowski czytali Fiałkowski i tak już zostało ..:D (Gdzie ta emotka ganji..!!)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PereS... Hmm... Była kiedys taka reklama Sprite-a i tam byl ,,gruby PereS" ktory byl chudy i tak jakos mnie nazwano ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

myślałem nad swoim nikiem w cs-ie i zapytałem kolegi i on powiedział mi tools ale cos mi w tym niku nie pasowało. wtedy mój brat słuchał zespołu tool i ustawiłem sobie wtedy nick KWLK TOOL.

ps: dlatego KWLK bo to skrót od wsi w której mieszkam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja pomysłu na swój nick nie miałem :party: po włączeniu cs'a z racji,że jestem kibicem Manchesteru United wpisałem MUFC ,o cs nie miałem pojęcia dlatego ,że ukazały mi się same zagraniczne serwery wiec po obu stronach dodałem PL ,aby było wiadomo,że jestem z POLSKI :D.Po tym dostałem serwer batona od kolegi.Gra na serwerach batona bardzo mi się spodobała,dlatego zarejestrowałem się na forum i z racji że trochę ludzi mnie kojarzyło nie zmieniałem swojego nicku :) wiec gram na serwerach batona od początku mojej gry w cs'a.Można powiedzieć ,że gram tylko na serwerach batona :) i mój nick został bez zmian :)

i taka jest historia mojego nicku i gry w cs'a :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Noooo to tak ja gralem wczesniej na nicku "B@R4N3K" pozniej byla zmiana na obecny "BARANEK :D" dlaczego taki ? Ponieważ to moj pseudonim nooo i w sumie na nazwisko mam "Baran" od tego sie wziął moj nick :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nick wziąłem z picia gazowanego "MrFux"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Orginalnie bylo ScreaN, potem jako ze nazywali mnie ScreeN to stwierdzilem, ze w sumie tez moze byc i tak zostalo :p Nastepnie byl taki okres, ze gralem po nickiem Oh my God its ScreeN :O (nawet jakies czity sie podszywaly), az w koncu stwierdzilem ze samo ScreeN w zupelnosci wystarczy :p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a co to za geneza:P Maciek było zajęte na praktycznie każdym forum to 3 wtrąciłem za E po prostu;)

Edit: oj  @Sevral  zle się wyraziłem;) wiem co to geneza; bardziej chodzilo mi w znaczeniu "ot taka geneza" ;)

By SSS,

https://sjp.pwn.pl/sjp/geneza;2559064.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spojrzałem dokładnie na swoja twarz która wygląda koszmarnie i od tego powstał Nightmare  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A moj nick skad sie wziął :D Hm ciężko  mi powiedziedz hahahahaha :D
Nie no tak na powaznie jak bylem młody i niedojrzaly jeszcze czyli w podstawówce to mialem włosy taki jasny blad po Siwy podchodzily :D I wtedy kazdy zaczal mi mowic Siwy Siwy i tak zostalo :D Tazke teraz nawet w domu moi starsi mi mowia Siwy i tak zostalo do tej pory i gram sobie otoz na takim nicku :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a no ktoś mądry kiedyś przekręcił Ajwona i powiedział Ajwora i tak w sumie zostało a po drobnych poprawkach zostało Ajvoryy :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na samym początku cs był nick Patryk z różnymi emotkami :) ;) ;> ale któregoś dnia na bardzo ciekawej lekcji w szkole mazałem sobie książke (arcydzieła) byc może była to chemia miała wydawnictwo "ZAMKOR" gapiąc sie dalej na ten napis spodobał mi sie jako nick ale jakoś dziwnie książkowo brzmiał a ja od nich z daleka wiec trzeba było strzelic jakiegoś polifta litery M oraz N stoją blisko siebie  wiec czemu nie i tak wyszedł ZANKOR brzmiał już inaczej i nie kojarzył sie z podrecznikami :Dgreen:

@SevralH2O

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Yyyyy.... Ciężko mi rozkminić skąd wziął się mój nick... Hmmm.... Myślę i myślę, aż w końcu sama na to wpadłam że.... OD MOJEGO IMIENIA :5870c5c7c2ac5_D:

Grałam też pod nick'iem BOW DOWN BITCHES - na polski "ukłon Su*i" ... Tak wiem, brzydko :D A nick wziął się z tekstu piosenki Beyonce ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A na na początku chciałem zagrać na nicku marcin ale był już zajęty i wtedy zacząłem grać na nicku hahXD bo opisuję moją grę. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skąd się wziął nick MirasS ? :D Dobre pytanie grałem kiedyś w Tibie xD Tak dokładnie grałem w Tibie :D Nie miałem orginalnego pomysłu na nick więc spytałem młodszą siostrę, a ona odpowiedziała " Milaś ". Postanowiłem, że zmienię trochę i tak powstało " MirasS ". 

tAyar95.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@MirassTeraz toś wymyślił, przyznaj się że zobaczyłeś Mnie na serwie i oczywiście "Ale on jest dobry :o !! Też chcę być Mirasem" :trollface::5870c5c86e13e_p: (oczywiście śmieszkuję jak zawsze) 

"Prawdziwy" MIRAS :trollface: ( soryy musiałem :laugh:) szczerze to wziął się z przypadku. Obecny szef na dawnych praktykach ( kurna za ucznia to z 8-9 lat temu) przekręcił Moje imię ( Wiadomo Mariusz) w dokumentacji na Mirosław S.... Jak on to zrobił ?.. nie wiem XD. Od tego czasu każdy zaczął się nabijać z tej sprawy, ( A, dokument był ważny i przeszedł co dziwniejsze w urzędzie z takim imieniem XD), lecz na przezwisko było za długie przerobiło się w pracy i na podwórku w Mirka, a w życiu mniej realnym ( wszelkich internetach) na MIRAS'a. Co śmieszniejsze od tego czasu nie jednokrotnie sam mylnie podawałem imię Mirek. :laugh:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pomysł na nick............., żeby nie było w życiu realnym też wołają na mnie Janczo , kiedyś kupę lat temu kiedy zamieszkałem u babci i nikogo nie znałem z "osiedla" zacząłem chodzić to ziomeczków i tak się zapoznałem z takim Michałem M i Szymonem M , a jako , że miałem dziwnie na imie , mało spotykane imię to bardzo im przeszkadzało mówienie na mnie Janek , i wymyślił Szymon Janczo , było to dokładnie z 20lat temu gdzieś i tak zostało do dziś , Janczo_wiN , serwerowy powstał przez przypadek miało być JANCZO_WLN od WIELUNIA mojej miejscowosci :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lubiałem na lekcji udawać wiertarkę więc se buczałem :d

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś  miałem taką ksywę:) Natomiast ksywa wywodzi się z nazwiska :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po naprawdę długiej przerwie kilka lat temu zacząłem ponowną przygodę z 1.6, na początku grałem bardzo marnie więc grałem z nickiem lamieza2och, później ewoluowałem mój Nick w Lamiesuaf. Drugi człon nicka pokrywa sie po części z niezdrobnioną wersją mojego imienia z prawdziwego świata. Finalnie jednak doszedłem do wniosku ze za dluugi mam ten nick wiec suaf odszedł do lamusa i juz dość długo Lamie jest ze mną.

Tym bardziej polubilem ten nick gdy podczas jednego wieczoru jeden z graczy który miał do mnie potwornego pecha wielokrotnie ginąc z mojej ręki oskarżył mnie o kłamstwo. Stwierdził ze nazywam się Lamie a wcale nie lamie więc oszukuje graczy na serwerze^^

Humor mi na kilka dni przez to poprawił;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja w czasach przedszkolnych szukalem nicku, bo juz za gnoja jako jeden niewielu dzieci z okolicy mialem internet, reszta chodzila na kafejki(ja tez xd), wiec z glupa wymyslilem baton, bo lubialem jesc batony i tak od jakiegos 6-7 roku zycia mam nick baton, ktory w pozniejszym okresie przeksztalcil sie w zdrobnienie batonik, mimo ze jestem kawal chlopa, a w realu na mnie tak nie wolaja :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...