Skocz do zawartości
WannaJoint ?

A skad wam sie wziely pomysly na nicki ??

Rekomendowane odpowiedzi

Gość

Od gry tetris. Przypomniało mi się jak ta gra mnie irytowała a że sam jestem irytujący no to cóż poradzić :D. Myślnik pojawił się bo słucham rapera Te-Trisa więc dwie rzeczy na raz to oznacza. To że jestem irytujący i lubie muzykę tego gościa :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cóż... Jako, że jestem mamą dwójki dzieciaczków w wieku 3 i 6 to moja wiedza o bajkach jest ponadprzeciętna. I tak któregoś dnia postanowiłam sobie postrzelać, kiedy po instalacji przyszła pora na wymyślenie nicku jedyne co mi do głowy przychodziło to slogany i miana właśnie z bajek... Olśnienie !! Misie Patysie... Łatwe do zapamiętania, milusie i nie sugerujące płci gracza, co najwyżej wiek <18 :D

I tak zostało, mimo, że często używam innych nazw to MisiePatysie mam mega wielki sentyment :)

Dla dociekliwych :jupi: : https://pl.wikipedia.org/wiki/Misie-patysie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z początku PROwokator :) dawne dzieje, młody i głupi. Jakiś czas temu po przerwie wróciłem do CSa no i głupio było grać pod czymś takim wiec dokonałem modyfikacji. Ciekawą rzeczą jest to że jestem takim prowokatorkiem trochę w życiu ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

u mnie to prosta prosta sprawa :D Starsi ludzie z osiedla najpier nazywali mnie szajbus,potem cos z urwisem bylo ( nie bylem grzecznym chlopcem ) az wkoncu ktos skumal od nazwiska Zielok i tak zostalo,od kilku lat to samo pseudo i tego uzywam w grach :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@oldschool dla ciebie xD 

Wied historia mojego nicku jest długa i liczy sobie 7 lat wstecz gdy zaczynałam grac jako 9 latka..miałam wtedy bardzi dziwny nick i każdy myślał ze jestem facetem..nie podobało mi się to więc wtedy powstał nick WiQ.

Nastepnie było „~Quantes” ale mi się znudziło.

I ogólnie „~” bardzo mi się podobał

Wiec to był początek. Czemu Darkness? 

Zawsze chodziłam ubrana na czarno i podobno jestem tajemnicza. Kocham noc, ale boje się gdy jest ciemno..jednak bez ciemności nie zaznam spokoju 😛 

By było fajniej podkreśliłam „DA” dużymi literami bo na te litery zaczyna się moje nazwisko.

I TADAA „~DArkness”

Dziękuje i pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja kiedyś miałem nick Chd skrót od Chapaj dzidę :D

Teraz sobie zmieniłem na taki jaki jest, bo gram na wallhacku, ale nikt mnie jeszcze nie złapał :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm proste ;p.W szkole ok.3-5miesięcy temu była "nagonka" na Maćka z klanu jak odpala malucha i od tej pory mam nick "Macius".

Ps.Odpalanie malucha 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to skoro wszyscy coś napisali ja też napiszę mój nick jest praktycznie od pewnej gry mmorpg i wiele osób mnie z tego nicku kojarzy tylko że to jest ten skrót bo pełna nazwa nicku GeT jest troszku winkszo miałem wiele nicków czyli napiszę parę GetOut cała nazwa Joshua oraz ToSPin takie miałem i takie mam nicki które są wymyślone przez moją głowę pustą i korzystałem w grach takich właśnie jak cs i inne tego typu nowy nick jaki ostatnio używałem i mam na steamie to większość wie czyli Erthun

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

https://www.youtube.com/watch?v=DRyh2cxJCp0 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dawno dawno temu grał sobie Nikolai w Call of Duty Modern Warfare i grywał z jakimś starszym gościem (historia prawdziwa, nie usłyszycie w głębi internetu), wyprzedzam pytania, nie, nie podawał się ten gościu za Karolinkę lat 12. Jako że trza było klan założyć, to trzeba było Nikolai nowy nick wymyślić 😄 Wspólnie z owym starszym gościem padł pomysł inq0gnit0, który to nick stosuję na 99% forum, serwerów, gier, itp 😛

Ale że znudził mi się w CSie, to trzeba było coś nowego wymyślić, coś... MAGICZNEGO! W ten sposób powstał Magiczny Marcin 😄 @Olka91^ czy taki Kartofel @Lio może pamiętają 😄 Będąc jednak rozczarowanym (ba dum tss) zajefajnością tego nicku szukałem wśród zwierząt. Jakie zwierzę jest wyjątkowe, słodkie, laski na nie lecą (true story) i mało spotykane, znaczy rzadkie?

giphy.gif

Powstał(a) Kapibar(a) 😄 A że popularność futrzaka rosła, a od kogoś kiedyś usłyszałem coś uroczego na serwerze, a może i na sbx, tom przemianowałem się na skromnego

CzarującyKapibara (a żeby osiągnąć nić porozumienia z najlepsiejszą psiapsią, panią moderator i ambasadorką Tyskiego @Olka91^) a następnie CzarującyKapibara92^ 😄

IMG_1015.JPG.24ffb10e763ba9bad3a5e6c62ca838c7.JPG

Pozdrawiam przy okazji wszystkie gwiazdki rozświetlające internetową nudę i upiększające nasze HE, ale przede wszystkim moje psiapsie @Mala_ja @MisiePatysie @Olka91^ 😄

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To i ja opisze historie swojego nicku.

a więc, przygoda z cs-em zaczęła się u mnie jakieś 16 lat temu w wieku 15 lat, wtedy grałem na wdzięcznym nicku F4ACH (Free for Alcohol)

później nastąpiła u mnie kilkuletnia przerwa w countera aż parę lat temu znów ściągnąłem instalke i znalazłem serwer #2 paintball wtedy był zawsze pełny i pewnego razu przekierowało mnie na #3 i tak już zostałem, no ale wracając do historii mojego nickname'a.

A stało się to tak: od czasów zawodówki na praktykach wołali na mnie Harry (włosy i duże okulary upodabniały mnie do postaci fikcyjnej :P ) , no i ta łatka towarzyszy mi od tamtej pory do tego stopnia, że nieraz nie reaguje nawet na własne imię. A co do FireBlade, to jakiś czas temu rejestrując się na jakimś forum (nie tym) zajęty był nick Harry no i musiałem coś do tego dodać (115,0209,9897 czyli propozycje serwera to kto by to zapamiętał) a tak się składa że jeździłem wtedy na Hondzie CBR 900RR o wdzięcznym przydomku FireBlade (ostrze ognia, ogniste ostrze - tłumaczeń jest wiele) to dodałem to do harrego i było wolne, używając tego regularnie po zainstalowaniu gierki w rubryce nazwa gracza wpisałem ten zestaw i tak już został, a że każdy tutaj kojarzy mnie po tym nicku nawet nie mam zamiaru niczego innego wymyślać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no jakoś tak wyszło że polubiłem ten film. No i tadaaaam 😄

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@BaBaDOOK

Tak jakoś mi sie skojarzyło z tym filmem :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Informatyk więc i CooLerr :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Całe życie na jednym serialu ( a raczej anime ) Dragon Ball , super opowieści , kto nie oglądał ten niech żałuje

wiele gier powstało na temat db , NAWET TERAZ OGLĄDAM TAK W TEJ CHWILI   😄

Son Goku od zawsze byłem jego fanem  , w podstawówce przedstawiłem się jako Son Goku (  1 klasa podstawówki  albo zerówka nie pamiętam )

z moimi o wiele starszymi braćmi  odrywaliśmy sceny z db 😄  kiedyś leciałem na nicku Kurt - Neil ponieważ nie potrafiłem zmienić nicka gram już 13 lat pierwsze 2 lata na nicku Kurt-Neil a potem przez 11 lat ( ze sporymi przerwami ) jako Son Goku .Od nie dawna znów  rozpoczełem przygodęz cs i jakoś przypomniałem sobie o tym serwie i chyba już tak zostanie 😄

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grając z kuzynem w Tibie musiałem wymyślić nick na szybko. Został ze mną do teraz 😄

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jechałem jak byłem młody z wujkiem nad morze i wyprzedzalismy na autostradzie jakiegoś tira byłem młody więc miałem zajawke na takie widoki duże auta itp ahha i na plandece od przyczepy pisało Reikon i jakoś bardzo mi ste to spodobało i od tamtego momentu znacie mnie pod tą nazwą. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość JAKuB

chcialem miec cos orginalnego a moejgo pelnego nicku raczej nikt nie skopiuje 😄

pozatym lubie strzelac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ODNAWIAM TEMAT 😄

 

 

Całe życie na jednym serialu ( a raczej anime ) Dragon Ball , super opowieści , kto nie oglądał ten niech żałuje

wiele gier powstało na temat db , NAWET TERAZ OGLĄDAM TAK W TEJ CHWILI   😄

Son Goku od zawsze byłem jego fanem  , w podstawówce przedstawiłem się jako Son Goku (  1 klasa podstawówki  albo zerówka nie pamiętam )

z moimi o wiele starszymi braćmi  odrywaliśmy sceny z db 😄  kiedyś leciałem na nicku Kurt - Neil ponieważ nie potrafiłem zmienić nicka gram już 13 lat pierwsze 2 lata na nicku Kurt-Neil a potem przez 11 lat ( ze sporymi przerwami ) jako Son Goku .Od nie dawna znów  rozpoczełem przygodęz cs i jakoś przypomniałem sobie o tym serwie i chyba już tak zostanie 😄

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mój nick od zespołu muzycznego, jakim jest Szwadron97

 

Ps. Jedna z jego piosenek widnieje na moim profilu, jest to Szwadron97 - Honor na wieki, piosenka poniżej to Godzina Śmierci:

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mój nick wziął się od nazwy choroby która atakuje zarówno zwierzęta jak i ludzi. Ogólnie lubie oglądać jak coś gnije i śmierdzi xD mam zryty beret 🤗

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ksywka po nazwisku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...