Skocz do zawartości
WannaJoint ?

A skad wam sie wziely pomysly na nicki ??

Rekomendowane odpowiedzi

Tak wiec mile Panie i Panowie , nie bede duzo pisac , sam temat jest pytaniem ;P .. Skad wasze pomysly na nicki w csie ;P ? tak ciekaw jestem :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Te oO zabrałem od kogoś ale nie pamiętam.. Chyba od mruwy.. a Swiety to Swiety.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W moim przypadku to raczej nie jest trudne :p

Ale jako, że dawniej grałem głównie na zagranicznych serwach to nazywałem się "krzysssi3k[Pl]" xD.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No tak oczywista sprawa , ale chodzi mi konkretnie o gadzinki typu bosido , itp :P ..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja gralem na roznych nickach i czesto je zmienialem... pozniej grajac juz wiecej w csa postanowilem sie z czyms utozsamic, ale nigdy nei wiedialem z czym... :D LEcialo cos w telewizji, byl jakis napis "scream" wiec tak wpisalem :) Kilka dni pozniej zobaczylem film o klanie Matrix i tam byl gracz "scream" wiec postanowilem cos zmienic. Byl sCream*, screaM*, pozniej sC_Ream, itp az w koncu na szybko wpisalem grajac na jakims serwerze sc_ream i tak zostalo :)

Inne nicki to szarobury salceson, mebloscianka, iconE, scr, RDN, zamocno, Perpetual Loser, R2i, Mike Herons, greenlight, The Reward is Cheese i reszty juz nie pamietam co bylo :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Dżizas

Wolaja na mnie Jezus :P ale ranilem uczucia religijne niektorych zabijakow w csa ;] za duzo banow i bluzgania :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

SaSoRi- wziął się od skorpiona po japońsku (lubię ten język i ogólnie ich kulturę), większości z was pewnie myli z Sasorim z anime/mangi naruto ale coś w tym jest bo też oglądam ;d. Lecz zanim powstało SaSoRi było Sasori z małych a przed SaS ;]. PS. Często nick mój ludzie piszą sasorka co jest bez podstaw bo w nicku nie ma żadnego k!!!

LEader- wziął się z du*y chociaż tutaj są bardziej podstawy anime a dlaczego LEader a nie Leader bo mi się wcisnął caps i mi się już nie chciało zmieniać i tak zostało ;].

Poprzednie nicki jakie miałem to Zimenss, Meserschmit,Black Death (nazywali mnie blakuś ;d) a pierwszym nickiem był Pablo przekształcenie mojego imienia ;d

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na samym początku grałem na nicku "Bosu", albo "MnK", ale to trwało miesiąc..

A potem, to "Dimension"..czasem skracany do "Dimen", albo do "Dmn", albo po prostu "Dimek", "Dime", "Dim", "Dimi"..a skąd ten nick? Ze słownika języka angielskiego..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja w sumie miałem trzy nicki. Nie licząc oczywiscie tych co trwały godzine, dzień itp.

Pierwszy mój nick to był ZAchu - wiadomo mam Zach na nazwisko więc zachu. Wiekszosc zna mnie pod nickiem BoSkY - a ten nick wziął sie z tego, że na niektórych serwerach bylem boski i tak do mnie mowili. Pewnie do tej pory pozostało by ZAchu, ale dostalem bana na Darku za dobre staty i musialem go zmienic na BoSkY. no i teraz od dłuższego czasu mam cooltor :D co niektorzy sie domyslaja skad ten nick. A ci co niewiedza to wzielo sie to stad ze pewien empty zrobil literowke, blad ort. i zamiast "kulturze" napisal "kultorze". Podlapalem to ale glupio by bylo sie nazywac kultor wiec troche inglishu i jestem cooltor :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dżizas, a ja słyszałem inną historyjkę na temat Twojego nick'u :PP Opowiedz na ją :) 1 m na 10 cm pls :)

Dimension, co oznacza słowo "dimi" w języku angielskim bo w słowniku elektronicznym występują gwiazdki :PP

Mój nick mam już ... 7 lat wziął się on od tego zapewne, że lubię jeść batony, a wcześniej dlatego, że był oryginalny :P

Nic za bardzo wiele dodać nie mogę chyba że moje inne fake nicki na których gram jak mi nie idzie : Re'SpawN'eR, Zjem Ci Ojca, PaN GloWa, Znam Twojego Ojca, Taylor Swift :P Ale zazwyczaj BaToN :PP

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dimension - wymiar, rozmiar. Najczęściej uzywany jest jako "wymiar" - 3rd dimension [3 wymiar], albo jako "wymiary obrazka"..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dimek ty zawsze mi się kojarzysz z takim studiem filmowym

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Dżizas

Opisalem jak powstal moj nick ale nienapisalem skad sie wziol tak naprawde...

rok 2000... 3 rok zapuszczania wlosow widac efekty :D kitke wiarze nawet zaczynam sie sobie podobac w tych wlosach :D zdejmuje frotke, rozpuszczam wlosy a kumpel "o Jezu" i tak mi juz zostalo :D dodac historie pare postow wyzej i macie my life :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a komu oddałeś swoje włosy xD ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie u fryzjera za kasę? ;>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Dżizas

Sama kita obcietą jednym cieciem miała jakieś 70 cm :D ale żartowałem ze je ktoś nosi :D odrobinę ciągle mam :D a reszta została u fryzjera na ziemi :D

i przestańcie robić offtop :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przecież to jest offtop :D

//LEader: Ty "oftopie" jednak co do czego musi być jakiś ład zobaczę jeszcze jakiś babol to daje warna

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moja historia nick`u jest dosc banalna.

Gdy zaczynalem X czasu temu pogrywac w CS`a, gralem znacznie lepiej. W zwiazku z tym iz na topie byl film Matrix to kumple czesto w pewnych sytuacjach mowili: ".. normalnie matrix..." Szybko wiec zmienilem nick z aL_CooL (zapozyczone slowo z jezyka wloskiego oznaczajace spirytus) na MatriX. Od tamtej pory nick nigdy nie zostal zmieniony oficjalnie. Jesli nie chcialem by ktos wiedzial ze akurat gram do bralem cokolwiek innego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na początku przez długi czas grałem na nicku raV, który wziął się wiadomo od czego :P Niestety na różnych serwerach spotykałem się dość często z takim nickiem, więc trzeba było go zmienić, a że słuchałem akurat płytki "Mail on Sunday", której wykonawcą był Flo Rida to tak powstał mój nick ;p

Poza tym było jeszcze kilka innych np KreciK, Zaawansowany amator czy podpity mistrz :P ale na tych nie grałem zbyt długo ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nucleus(łac. jądro[atomowe]) i wszystko jasne :P :mrgreen: jak się bawiłem w fl'u i traktor studio, to potrzebny był jakiś NICK ( nie, nie heidfeld;p). Czasem jako VeryLowSkill, ale to raczej w ET, bo tam maja zajebiaszcze kolorowe nicki ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kilas- Kill Ass. Czyli pod odjęciu literki "L" z Kill i literki "S" z Ass wychodzi Kilas. W dosłownym tłumaczeniu, zabić dupę, lub w tłumaczeniu z translate.google.pl "zabić osła"...;f

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra to moj nick powstal chyba rok temu jak siedzialem na jakims(nie wiem jakim) servie to czytalem inne nicki. Pomyslalem ze musze tez miec swoj wlasny oryginalny nick.

Wiem niektórzy myśla ze moj nick jest od tego niemieckiego rapera(Bushido chyba taks ie pisze:P) ale sie myla, bo nie wiedzialem ze taki istnieje:P :shock:

Chyba wtedy czytalem gazete o jakims bosie(mafinym) wtedy pomyslalem zeby miec nick BoS (gralem tak troche) ale cos mi brakowalo(nie pasowalo):P wiec jeszcze bardziej sie wysililem i napisalem BoSiDo i tak mi do teraz zostalo:P

A wczesniejsze nicki to byly :Lewy, Levy, dezerter, dawid85, i takie tam badziewie ktore mialem przez jedzien dzien czy godzine:.P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość DOBRY

Chyba Twój nick ma więcej wspólnego z ksywa innego niemieckiego rapera - Sido. A propos Bushido nie lubię:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiem ci ze ja ich nie znam tylko mi na servie gadaja ze jest taki raper:P:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...