Skocz do zawartości
WannaJoint ?

A skad wam sie wziely pomysly na nicki ??

Rekomendowane odpowiedzi

D!!L? :P

Toż to oczywista oczywistość, że musi mieć coś z dilowaniem... żelkami Haribo xD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moj nick sie wziol od tego ze mam psa owczarka niemieckiego a przypomina wilka wiec mi zaczeli mowic wilq a pozniej sam zmienilem na Wolfik :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siemasz !

Chciałbym się zapytać skąd wasze pomysły na nicki ?

Niech każdy z was powie jaki ma nick i dlaczego taki :)

Ja zacznę.

Mój nick czyli CAMEL wziął się stad, że podczas wymyślania jakiegoś oryginalnego nicku złapałem za paczkę papierosów leżącą akurat na biurku. Paląc papierosa wgapiałem się w tę paczkę i mnie olśniło.

Teraz Wy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cyrkiel....

to jest moja ksywka juz od gimnazjum....

moja polonistka zle przeczytała moje nazwisko!!.... i wyszło CYRKIEL :D

pozdrawiam CYRKIEL :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od imienia, proponuje przenieść do offtopic.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

najpierw byłem [CYBERS]Anakin Skaloker dziecko nsowe:) wiele osób nalega żebym wrócił do tego nicku.

Potem przyszła mania na bindy a, że miałem dziewczyne Lasie to miałem nick Katarinka<33

potem wziołem steama 2k05 od siorki i taki avE i reszta zaczeli nazywać mnie Katarzynką, więc mam Katarzynka;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja to miałem kilka niestałych nicków :jupi: Ale ten obecny (ostateczny) wziął się z tego, że interesuję się co nieco militarną potęgą starożytnego Rzymu, dlatego tak jakoś wpadłem na pomysł ,,Legionisty" no i przypadł mi do gustu :konik: Marne jest życie młodego polaka, bo już kilka ,,dzieciaków" wyzywało mnie nieprzyzwoitymi słowami . . . o.m.g (że niby jestem fanem wiadomo jakiego zespołu...) lol3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na początku miałem nick ave, od ... tak , od tej przyśpiewki ave maryja :D

Potem jeden z kolegów mnie zaczął nazywać avis, i teraz tak już jest.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od nazwiska :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś dostałem w głowę z drukarki "EasyTouch" i tak się wzięło, że w każdej grze mam taki nick :)

Oczywiście nie mógłbym grać pod innym bo kumple by mi nie wybaczyli :) Szczególnie ten który wyrzucał drukarkę przez okno prosto na tłumek facetów jarających blanty :) No i zabolało :)

Na mieście mówią na mnie Śruba i Bakugan :) Pozdrowionka :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kiedys bylem znany pod nickiem .::SPEED::. , obecnie moj nick ":* Y" ma sprawiac niepozornego gracza (cioty) a tu zaskoczenie cos strzela :) the end

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja kiedys mialem dzwonic i podawac sie za harrego i gosciu po glosie nie rozpoznal i od tamtej pory mówili na mnie harry

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hahahahaha nie moge , easytouch :) haha spoko historyjka :) .

Mooj nick pochodzi praktycznie niewiadomo skad . Ani od imienia od ksywki tez nie . Poprostu KoKsi :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To może teraz ja :D

Byłem, jestem i będę fanem serii gry Gothic. W pierwszej części tej gry był pewien osobnik o imieniu Mordrag (Pochodził z nowego obozu, można było dostać od niego pierścień +5 do zręczności) i właśnie od tego imienia Mor drag wziął się Drag mor (było to dobre 6 lat temu) :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
":* Y" ma sprawiac niepozornego gracza (cioty) a tu zaskoczenie cos strzela :) the end

no chyba nie lol3 lol3

nie dodałem, że w realu mówią do mnie Podgan lub Armin;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mój nick wziął się z gry tibia :D moja postać nazywała się Fufus, stąd zdrobnienia fufcio-> fufek. Moja ksywa na "mieście" to Tasior. ;] ganja

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mój nik wziął się z filmu pt : How high co znaczy Super Ziolo a film oglądałem dawno a nie miałem pomysłu na nik... :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

haha a mój nick się wziął stąd, że 1 raz wbijałem tu na serwa, a nie miałem pomysłu na nazwę, pierdyknąłem sobie 3 palcami w klawiaturę lewą ręką i coś takiego wyszło lol XD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego Bleb? Bleb z ang - bąbel. No więc skąd babel? Podczas oglądania z kumplami filmu ,,chłopaki nie płaczą" podczas sceny gdzie trzech gosci jedzie autem, jeden z nich mówi do kierowcy, który spał : "babel, nie śpij" . Akurat podczas tej sceny zasnąłem. I kumpel do mnie : babel nie śpij. I tak się przyjęło :d . Aktualnie w csa gram pod nickiem " I can't get no satisfaction" . Dlaczego taki? Usunęły mi się statystyki bf2 na starym nicku. Pomyślałem że zrobię sobie nowy. A właśnie w tamtym momencie słuchałem piosenki The Rolling Stones - i can't get no satisfaction . No i tak wypisałem :) amen.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz mam mysza, w sumie ot tak sobie zrobiłem. Wcześniej miałem magik, to od tego że kiedyś często robiłem ninja-def i tak się przyjęło ;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jam jest , wydawałoby się ,że nick może być pochodną tego ,że człowiek coś tam macha ciężarami na siłowni i uprawia sporty , ale nic bardziej mylnego ;D

Jakieś dobre 15 lat temu , jako rozkoszny chłopaczek miałem czapkę z daszkiem drużyny koszykarskiej Chicago Bulls , pamiętam jak dziś , jak z ziomkiem idąc chodnikiem wymyśliłem ,żeby mówił na mnie "byczek" i już tak zostało =P

byQ , bykowaty^ .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz pora na mnie :)

Miałem różne nicki np: (smerf,jay-Z ,) nawet grałem na nicku brata z 6 miechów na Batonie, ale chciałem mieć swój własny nick a że były Walentynki to wybrałem Dj KiSS . Grałem na nim 1 rok na batonie ale miałem przerwe w Csa 3 miesiące( Wisła Kraków) i wszystkie satystyki mi się skasowały więc postanowiłem miec nowy i żeby można było mnie skojarzyć( ze starym Kissem) to wybrałem podobny : SweeT:). I takim nickiem karam w terażniejszości na Batoniku :strzela:

Pozdrawiam:KiSS( SweeT:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

he, niezłe historie;p ja co prawda drukarką nie dostałam ale gdy zaczynałam gre i nie miałam pomysłu na nick zainspirowała mnie puszka po mountain dew;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a mój nick wymyślił mój były men, który wtajemniczył mnie w tajniki cs'a :) nasz dobry kumpel grał na nicku "łowca jeleni" więc mi nadano nick "sarna" :jupi: a 91 od rocznika ; )

byQ też miałam czapkę z logiem "chicago bulls" biało czerwoną z daszkiem, chyba czerwony daszek ^^ miałam wtedy 5 lat? hyhy lol3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja hmmmm dlatego ze Kera ;l od tylu to moje imię ha :jupi: a ta minka bo wtedy miałem ponury wredny dzień i tak już zostało :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...