Skocz do zawartości
WannaJoint ?

A skad wam sie wziely pomysly na nicki ??

Rekomendowane odpowiedzi

A czy bosido nie jest przypadkiem rodzajem japońskiego kodeksu samurajów, ich swoistym etosem??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmm, zasadniczo 'future' został zaczerpnięty z '8. Mili' :D

kapuśniak - hmmm, pomysł chwili :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm mój nick :d Tak sobie myślę, że sama nie wiem skąd go wzięłam :d

Mój pierwszy nick na którym tu grałam to był *_Elizka_* ale że wszyscy mnie mylili ze starą Elizką to na szybkiego wpisałam Mhm... potem dodałam :> no i tak zostało :d No a jak jeszcze czasami nie chciało mi sie z wami gadać to miałam NieBij :x :PP

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W szkole na mnie mowią groch :P i myslalem ze taki sobie dam z poczatku ,ale lubilem slowo lol xD pózniej przypomniala mi sie fajna bajeczka i bolku i lolku no i do lol dodalem ek i wyszedl LoLeK :D

Wczesniej gralem na takich nickach jak : Yoni,BOTeK i miałem wiele innych same gupiieee :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a moj wzia sie sam od siebie ze zawsze jak na poczatku gralem to po joincie no i kiedys mialem nick joint a teraz Dr Joint :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

oooooooooooooo jaaaaaaaaaaaa ;D nick VarioT bylo cos ze musialem zmienic nick ze starego SempeR*FideliS [ znany :D ] na cos krotkiego xd noi przypominal mi sie kolezka z guild w grze muonline bo w takowa grywalem :d i porzyczylem jego nick sobie i mi przy pasowal :P a wczesniej gralem na nickach takich jak Bronek [ pseudo szkolne ] SempeR*FideliS [ z lac. Zawsze Wierny / spodobalo mi sie jak uslyszalem piosenke Pih - Semper Fidelis i jakos tak wyszlo ;d ] noi VarioT juz wszystkim znany :D xd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No moja historia z nikami jest wrecz niewiarygodna xd Jako pierwszy nick mialem Kaziu [pseudo z podworka ;]] Pozniej mialem Apokalipto i wyszlo to jakos tak z siebie. Nawet o nim nie myslalem ;) Poprostu wpadl mi do glowy i juz ;D Pozniej mialem miec WhiTe tak jak Variot pomysl wzial sie z Mu Online xd Ale jakos mi nie podpasowal i zostalem przy powszechnie znanym nickiem xd :D kazdy dobrze wie jaki jestem ;D

Dziekuje za uwage nastepna transmisja juz za tydzien ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś miałem nick Krzysiek208 :) ale musiałem to zmienić. Przez ten serwer zmieniłem nick jakoś sobie tak myślałem i jakoś wyszło :P. Na początku miał być Vega ale jakoś to nie brzmiało no i później dodało się S i tak jest do dzisiaj xD. PzDr ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ehehe xD

Mój nick wzial sie w sumie nie wiem skad :x

jak bylem malym pyrtkiem to mamusia i tatus mowili na mnie emil -.- troche mnie to denerwowalo ale wkoncu przestali ... jakos z czasem znajomi sie o tym dowiedzieli byl kamyk kamysh barosz blablabla itd. jak sie dowiedzieli o tym to zaczeli mowic emis ;c i tak juz zostalo xD no ale coz bywa: P

Kocham<3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mój pierwszy nick na csie to Mary Luu . (Pod tym nickiem gram na the-west) Zapożyczyłam go z filmu "Hello Mary Lou"-Bardzo stary horror. Mary Lou jest w tym filmie groźną zombie :P Później był nick Krwawa Mary Ale że te nicki źle się kojarzą, a ja przecież grzeczna dziewczyna, to zostałam przy nicku Kejti - moje spolszczenie angielskiej wersji imienia Kasia - Katie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ehh moj nick wzial sie od wciagania gipsu i palenia topy... wciagalem caly rok bez zwarcia prawie... wczesniejsze moje nicki to BialaNoc, na Vendetta.pl mialem Klop997 nick wzial sie z tego ze na klawiaturze te guziki sa obok siebie a 997 z tego zeby do mnie ludzie pisali bo nie wiedzialem o co chodzi w grze.... skonczylem z Dragami i chyba bedzie trzeba nick zmienic ale nie ukrywam ze mi sie podoba... nie wiem jak wam :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A moj nick wziął się stąd, że piłem dużo napoi firmy dodoni no i kumple zaczęli mi mówić dodoń no i oto cała historyja.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na początku grałem pod nickiem pleba (od nazwiska), tak mówią także na mnie wszyscy znajomi. Kiedyś jednak nie chciałem żeby wiedzieli, że jestem na serwie, więc na chwilę zmieniłem sobie nick na chikwaikwai. Jest to nazwisko zawodnika z Zimbabwe, który przez bardzo krótki okres grał w Legii Warszawa, przyszło mi akurat wtedy do głowy i użyłem je jako nick. Potem jakoś nie zmieniałem, zostało, i jest do dziś:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mojego załapałem z jakiejś gry na kome chyba, ale dziewczynom się taki nick podoba (^Luiz^) to taki oczywiście zostaje ;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no to czas i na mnie :P

kiedys nie wiem czy pamietacie bylo takie skakanie na gumie :P skakakalo sie i takie tam nuty byly no i ja znalem taka o pepsi i moja sasiadka strasza odemnie wtedy mnie tak nazwala i tak sie przyjelo pepsik

pozdro&szacun

SeRvUs

:homeedition:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mój nick się wziął oczywiście z filmu "Scarface" główna postać tego filmu nazywał się Tony Montana. Jest to mój ulubiony film i najlepszy film grającego tam Al Pacino...kto nie oglądał to polecam :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam co tu pisac nick mówi sam za siebie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mój nick wziął się od pomysłu batona xD, kiedys przez krótki czas miał "Ty Wiesz? Bo Ja Wiem!" i mój nick wziął się stąd, że chciałem odpowiedzieć nick nick'iem

Ty Wiesz? Bo Ja Wiem?-Ja Wiem! Ale Czy Ty Wiesz? . Mój dawny nick KrZeMyK wziął się od mojego nazwiska krzemyk :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dostałem pozwolenie na używanie tego nicka od brazola który był moim idolem w świecie tibijskim ;) Spodobał mi się głównie ze względu na znaczenie po przeczytaniu wstecz :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a mi tak mówili od początku gimnazjum bo zaraz we wrześniu pojechałem z rodzicami na wczasy do Francji i tak się przyjęło :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ARBUZ anagram nazwiska...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mój hmmm... Od nazwiska Kornicki( tak wszyscy na mnie powiadają od zawsze i na zawsze ) a od kornika musiałem znaleźć coś oryginalnego.. Dodałem ooss zapożyczone od gracza gw który miał podobny i wyszedł kornikooss który stał się niepowtarzalnym nickiem na świecie ;D Gram na tym nicku od lat i nie mam zamiaru go zmieniać ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...