Skocz do zawartości
WannaJoint ?

A skad wam sie wziely pomysly na nicki ??

Rekomendowane odpowiedzi

Siemasz !

Chciałbym się zapytać skąd wasze pomysły na nicki ?

Niech każdy z was powie jaki ma nick i dlaczego taki :)

Ja zacznę.

Mój nick czyli CAMEL wziął się stad, że podczas wymyślania jakiegoś oryginalnego nicku złapałem za paczkę papierosów leżącą akurat na biurku. Paląc papierosa wgapiałem się w tę paczkę i mnie olśniło.

Teraz Wy :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

najpierw byłem [CYBERS]Anakin Skaloker dziecko nsowe:) wiele osób nalega żebym wrócił do tego nicku.

Potem przyszła mania na bindy a, że miałem dziewczyne Lasie to miałem nick Katarinka<33

potem wziołem steama 2k05 od siorki i taki avE i reszta zaczeli nazywać mnie Katarzynką, więc mam Katarzynka;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja to miałem kilka niestałych nicków :jupi: Ale ten obecny (ostateczny) wziął się z tego, że interesuję się co nieco militarną potęgą starożytnego Rzymu, dlatego tak jakoś wpadłem na pomysł ,,Legionisty" no i przypadł mi do gustu :konik: Marne jest życie młodego polaka, bo już kilka ,,dzieciaków" wyzywało mnie nieprzyzwoitymi słowami . . . o.m.g (że niby jestem fanem wiadomo jakiego zespołu...) lol3

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Kiedyś dostałem w głowę z drukarki "EasyTouch" i tak się wzięło, że w każdej grze mam taki nick :)

Oczywiście nie mógłbym grać pod innym bo kumple by mi nie wybaczyli :) Szczególnie ten który wyrzucał drukarkę przez okno prosto na tłumek facetów jarających blanty :) No i zabolało :)

Na mieście mówią na mnie Śruba i Bakugan :) Pozdrowionka :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

To może teraz ja :D

Byłem, jestem i będę fanem serii gry Gothic. W pierwszej części tej gry był pewien osobnik o imieniu Mordrag (Pochodził z nowego obozu, można było dostać od niego pierścień +5 do zręczności) i właśnie od tego imienia Mor drag wziął się Drag mor (było to dobre 6 lat temu) :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

haha a mój nick się wziął stąd, że 1 raz wbijałem tu na serwa, a nie miałem pomysłu na nazwę, pierdyknąłem sobie 3 palcami w klawiaturę lewą ręką i coś takiego wyszło lol XD

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dlaczego Bleb? Bleb z ang - bąbel. No więc skąd babel? Podczas oglądania z kumplami filmu ,,chłopaki nie płaczą" podczas sceny gdzie trzech gosci jedzie autem, jeden z nich mówi do kierowcy, który spał : "babel, nie śpij" . Akurat podczas tej sceny zasnąłem. I kumpel do mnie : babel nie śpij. I tak się przyjęło :d . Aktualnie w csa gram pod nickiem " I can't get no satisfaction" . Dlaczego taki? Usunęły mi się statystyki bf2 na starym nicku. Pomyślałem że zrobię sobie nowy. A właśnie w tamtym momencie słuchałem piosenki The Rolling Stones - i can't get no satisfaction . No i tak wypisałem :) amen.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jam jest , wydawałoby się ,że nick może być pochodną tego ,że człowiek coś tam macha ciężarami na siłowni i uprawia sporty , ale nic bardziej mylnego ;D

Jakieś dobre 15 lat temu , jako rozkoszny chłopaczek miałem czapkę z daszkiem drużyny koszykarskiej Chicago Bulls , pamiętam jak dziś , jak z ziomkiem idąc chodnikiem wymyśliłem ,żeby mówił na mnie "byczek" i już tak zostało =P

byQ , bykowaty^ .

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Teraz pora na mnie :)

Miałem różne nicki np: (smerf,jay-Z ,) nawet grałem na nicku brata z 6 miechów na Batonie, ale chciałem mieć swój własny nick a że były Walentynki to wybrałem Dj KiSS . Grałem na nim 1 rok na batonie ale miałem przerwe w Csa 3 miesiące( Wisła Kraków) i wszystkie satystyki mi się skasowały więc postanowiłem miec nowy i żeby można było mnie skojarzyć( ze starym Kissem) to wybrałem podobny : SweeT:). I takim nickiem karam w terażniejszości na Batoniku :strzela:

Pozdrawiam:KiSS( SweeT:)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

a mój nick wymyślił mój były men, który wtajemniczył mnie w tajniki cs'a :) nasz dobry kumpel grał na nicku "łowca jeleni" więc mi nadano nick "sarna" :jupi: a 91 od rocznika ; )

byQ też miałam czapkę z logiem "chicago bulls" biało czerwoną z daszkiem, chyba czerwony daszek ^^ miałam wtedy 5 lat? hyhy lol3

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi