Skocz do zawartości
WannaJoint ?

A skad wam sie wziely pomysly na nicki ??

Rekomendowane odpowiedzi

W Przypadku mojej osoby sprawa jest banalnie prosta.. "SMOKING" To moje ulubione bibułki.. Nie zawijam patyków z innych papierków niż mój nick..:) a w realu od zawsze wołają na mnie Fiołas.. a to za sprawą analfabetów na dzielnicy którzy zamiast czytać Chwiałkowski czytali Fiałkowski i tak już zostało ..:D (Gdzie ta emotka ganji..!!)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

myślałem nad swoim nikiem w cs-ie i zapytałem kolegi i on powiedział mi tools ale cos mi w tym niku nie pasowało. wtedy mój brat słuchał zespołu tool i ustawiłem sobie wtedy nick KWLK TOOL.

ps: dlatego KWLK bo to skrót od wsi w której mieszkam

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Ja pomysłu na swój nick nie miałem :party: po włączeniu cs'a z racji,że jestem kibicem Manchesteru United wpisałem MUFC ,o cs nie miałem pojęcia dlatego ,że ukazały mi się same zagraniczne serwery wiec po obu stronach dodałem PL ,aby było wiadomo,że jestem z POLSKI :D.Po tym dostałem serwer batona od kolegi.Gra na serwerach batona bardzo mi się spodobała,dlatego zarejestrowałem się na forum i z racji że trochę ludzi mnie kojarzyło nie zmieniałem swojego nicku :) wiec gram na serwerach batona od początku mojej gry w cs'a.Można powiedzieć ,że gram tylko na serwerach batona :) i mój nick został bez zmian :)

i taka jest historia mojego nicku i gry w cs'a :D

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Noooo to tak ja gralem wczesniej na nicku "B@R4N3K" pozniej byla zmiana na obecny "BARANEK :D" dlaczego taki ? Ponieważ to moj pseudonim nooo i w sumie na nazwisko mam "Baran" od tego sie wziął moj nick :D

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Orginalnie bylo ScreaN, potem jako ze nazywali mnie ScreeN to stwierdzilem, ze w sumie tez moze byc i tak zostalo :p Nastepnie byl taki okres, ze gralem po nickiem Oh my God its ScreeN :O (nawet jakies czity sie podszywaly), az w koncu stwierdzilem ze samo ScreeN w zupelnosci wystarczy :p

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

a co to za geneza:P Maciek było zajęte na praktycznie każdym forum to 3 wtrąciłem za E po prostu;)

Edit: oj  @Sevral  zle się wyraziłem;) wiem co to geneza; bardziej chodzilo mi w znaczeniu "ot taka geneza" ;)

By Sevral,

https://sjp.pwn.pl/sjp/geneza;2559064.html

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

A moj nick skad sie wziął :D Hm ciężko  mi powiedziedz hahahahaha :D
Nie no tak na powaznie jak bylem młody i niedojrzaly jeszcze czyli w podstawówce to mialem włosy taki jasny blad po Siwy podchodzily :D I wtedy kazdy zaczal mi mowic Siwy Siwy i tak zostalo :D Tazke teraz nawet w domu moi starsi mi mowia Siwy i tak zostalo do tej pory i gram sobie otoz na takim nicku :D

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Na samym początku cs był nick Patryk z różnymi emotkami :) ;) ;> ale któregoś dnia na bardzo ciekawej lekcji w szkole mazałem sobie książke (arcydzieła) byc może była to chemia miała wydawnictwo "ZAMKOR" gapiąc sie dalej na ten napis spodobał mi sie jako nick ale jakoś dziwnie książkowo brzmiał a ja od nich z daleka wiec trzeba było strzelic jakiegoś polifta litery M oraz N stoją blisko siebie  wiec czemu nie i tak wyszedł ZANKOR brzmiał już inaczej i nie kojarzył sie z podrecznikami :Dgreen:

@SevralH2O

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Yyyyy.... Ciężko mi rozkminić skąd wziął się mój nick... Hmmm.... Myślę i myślę, aż w końcu sama na to wpadłam że.... OD MOJEGO IMIENIA :5870c5c7c2ac5_D:

Grałam też pod nick'iem BOW DOWN BITCHES - na polski "ukłon Su*i" ... Tak wiem, brzydko :D A nick wziął się z tekstu piosenki Beyonce ;)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

A na na początku chciałem zagrać na nicku marcin ale był już zajęty i wtedy zacząłem grać na nicku mojego brata bo on już grał na innym nicku i tak o to gram na hahXD aż do teraz :D 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Skąd się wziął nick MirasS ? :D Dobre pytanie grałem kiedyś w Tibie xD Tak dokładnie grałem w Tibie :D Nie miałem orginalnego pomysłu na nick więc spytałem młodszą siostrę, a ona odpowiedziała " Milaś ". Postanowiłem, że zmienię trochę i tak powstało " MirasS ". 

tAyar95.jpg

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

@MirassTeraz toś wymyślił, przyznaj się że zobaczyłeś Mnie na serwie i oczywiście "Ale on jest dobry :o !! Też chcę być Mirasem" :trollface::5870c5c86e13e_p: (oczywiście śmieszkuję jak zawsze) 

"Prawdziwy" MIRAS :trollface: ( soryy musiałem :laugh:) szczerze to wziął się z przypadku. Obecny szef na dawnych praktykach ( kurna za ucznia to z 8-9 lat temu) przekręcił Moje imię ( Wiadomo Mariusz) w dokumentacji na Mirosław S.... Jak on to zrobił ?.. nie wiem XD. Od tego czasu każdy zaczął się nabijać z tej sprawy, ( A, dokument był ważny i przeszedł co dziwniejsze w urzędzie z takim imieniem XD), lecz na przezwisko było za długie przerobiło się w pracy i na podwórku w Mirka, a w życiu mniej realnym ( wszelkich internetach) na MIRAS'a. Co śmieszniejsze od tego czasu nie jednokrotnie sam mylnie podawałem imię Mirek. :laugh:

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Pomysł na nick............., żeby nie było w życiu realnym też wołają na mnie Janczo , kiedyś kupę lat temu kiedy zamieszkałem u babci i nikogo nie znałem z "osiedla" zacząłem chodzić to ziomeczków i tak się zapoznałem z takim Michałem M i Szymonem M , a jako , że miałem dziwnie na imie , mało spotykane imię to bardzo im przeszkadzało mówienie na mnie Janek , i wymyślił Szymon Janczo , było to dokładnie z 20lat temu gdzieś i tak zostało do dziś , Janczo_wiN , serwerowy powstał przez przypadek miało być JANCZO_WLN od WIELUNIA mojej miejscowosci :P

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta