Skocz do zawartości
WannaJoint ?

A skad wam sie wziely pomysly na nicki ??

Rekomendowane odpowiedzi

Po naprawdę długiej przerwie kilka lat temu zacząłem ponowną przygodę z 1.6, na początku grałem bardzo marnie więc grałem z nickiem lamieza2och, później ewoluowałem mój Nick w Lamiesuaf. Drugi człon nicka pokrywa sie po części z niezdrobnioną wersją mojego imienia z prawdziwego świata. Finalnie jednak doszedłem do wniosku ze za dluugi mam ten nick wiec suaf odszedł do lamusa i juz dość długo Lamie jest ze mną.

Tym bardziej polubilem ten nick gdy podczas jednego wieczoru jeden z graczy który miał do mnie potwornego pecha wielokrotnie ginąc z mojej ręki oskarżył mnie o kłamstwo. Stwierdził ze nazywam się Lamie a wcale nie lamie więc oszukuje graczy na serwerze^^

Humor mi na kilka dni przez to poprawił;)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Ja w czasach przedszkolnych szukalem nicku, bo juz za gnoja jako jeden niewielu dzieci z okolicy mialem internet, reszta chodzila na kafejki(ja tez xd), wiec z glupa wymyslilem baton, bo lubialem jesc batony i tak od jakiegos 6-7 roku zycia mam nick baton, ktory w pozniejszym okresie przeksztalcil sie w zdrobnienie batonik, mimo ze jestem kawal chlopa, a w realu na mnie tak nie wolaja :D

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Od gry tetris. Przypomniało mi się jak ta gra mnie irytowała a że sam jestem irytujący no to cóż poradzić :D. Myślnik pojawił się bo słucham rapera Te-Trisa więc dwie rzeczy na raz to oznacza. To że jestem irytujący i lubie muzykę tego gościa :D

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Cóż... Jako, że jestem mamą dwójki dzieciaczków w wieku 3 i 6 to moja wiedza o bajkach jest ponadprzeciętna. I tak któregoś dnia postanowiłam sobie postrzelać, kiedy po instalacji przyszła pora na wymyślenie nicku jedyne co mi do głowy przychodziło to slogany i miana właśnie z bajek... Olśnienie !! Misie Patysie... Łatwe do zapamiętania, milusie i nie sugerujące płci gracza, co najwyżej wiek <18 :D

I tak zostało, mimo, że często używam innych nazw to MisiePatysie mam mega wielki sentyment :)

Dla dociekliwych :jupi: : https://pl.wikipedia.org/wiki/Misie-patysie

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Z początku PROwokator :) dawne dzieje, młody i głupi. Jakiś czas temu po przerwie wróciłem do CSa no i głupio było grać pod czymś takim wiec dokonałem modyfikacji. Ciekawą rzeczą jest to że jestem takim prowokatorkiem trochę w życiu ;)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

u mnie to prosta prosta sprawa :D Starsi ludzie z osiedla najpier nazywali mnie szajbus,potem cos z urwisem bylo ( nie bylem grzecznym chlopcem ) az wkoncu ktos skumal od nazwiska Zielok i tak zostalo,od kilku lat to samo pseudo i tego uzywam w grach :P

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta