Skocz do zawartości
kaszmir_lou

Podanie o adma kaszmiR

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: kaszmiR

Staż w cs'a: okolo 6lat

Wiek: 20

Ile dziennie grasz na serwerze: roznie, ale czesto ;p srednia wyjdze z 2h.

Znajomości AMXX: raczej 9-10/10 - jabol potwierdzi ;p

Gdzie miałeś/aś admina: cs.tibia.pl

Gdzie masz admina: niby tam mam ale nikt tam nie gra juz ;p

Dlaczego właśnie ja: to juz wy wiecie ;p

Kontakt: 4296618. s.-marcin@wp.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

po pierwsze, minuty są, jest ich dużo: 9888

po drugie, wiek jest, jest go dużo : 20

po trzecie, staż jest, jest go dużo: 6

po czwarte, znajomość amx jest, jest jej dużo: 9-10

po piąte, dlaczego właśnie ja, jest mało: 0 .

_

Rozpisz się troche w dlaczego właśnie ja, poudzielaj na forum, bo dołączyłeś 12 min. temu i masz aż 1 post (czyt. podanie o adma :) ) .

Narazie neutral, jak sie rozpiszesz i zaspamujesz forum, będe na tak.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie. Za słabe podanie. 1 post. Do widzenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra, na serwerze Cię widzę, ale to nie znaczy że masz zostać na nim adminem. Założyłeś konto na forum 58min temu. W ogóle się nie udzielasz, na serwerze Cię nie słychać(chyba że mówisz "biegną gala") Jestem stanowczo na NIE. Potrzebujemy kreatywnych ludzi. Pokaż się z jakiejś dobre SWOJEJ strony, a nie wysługuj się innymi. "Jabo potwierdzi" NIE!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja powiem , że jestem na Tak , ponieważ ta osoba akurat jest spokojna , opanowana , gra często na serwie. Juz minęły czasy kiedy trzeba było miec kilka miesięcy konto i udzielać się na serwie. I skończcie małpować Saska , ponieważ robi sie to śmieszne " za mało napisałeś dlaczego ja ".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gośc ogar :) jestem na tak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie odzywam sie dlatego poniewaz mikrofon mi nie działa bo zlamalem kiedys polowe jacka i nie da sie jej wyjac z portu, czytalem o tym w necie ale nic nie m, moge sie podpiac pod glosniki ale wtedy dziala z 30 minut a pozniej sa szumy, dlatego sie nie odzywam na serwerze zeby nie zagluszac gry. Irytujace jest to jak w czasie gry ktos piszczy do mikro...

Zawsze odpowiadam na sayu, daje podpowiedzi, uzywam komend, nie jest tak ze nie staram sie zgrac z innymi...

Oczywiscie moge wejsc na forum i zaraz naklepie 40 bezsensownych postow jak to niektorzy robia, ale czy jest sens tego? czy jest sens zasmiecac forum? nie lepiej odpowiadac konkretnie, zeby wszystko bylo poukladane?

Macie racje dzisiaj zalozylem konto, poniewaz mialem problem z przejsciem przez rejestracje kiedys probowalem ale po nieydanych probach zrezygnowalem, dzis udalo mi sie to na innej przegladarce.

Mam napisac dlaczego ja? Nie lubie opisywac o sobie ale skoro trzeba,

1.Mam doswiadczenie w adminowaniu serwerami ffa przez amxa, (nie tylko przez menu, lecz rowniez komendy) jak i rowniez prywatnymi serwerami przez cfg.

2. Gram dlugo u Was na serwie i znacie juz moje zachowanie, jestem spokojny nikomu nie ublizam, nie obrazam,

3. Jestem osoba ktora podrzuca pomysly w modernizacji, badz dodaniu czegos do serwera, bez funkcji admina juz byly sytuacje ze zglaszalem sie do batona.

4. nie naduzywam funkcji admina, wykorzystuje ja tylko w sprawach wymagajacych tego, nie lubie dawac dlugich kar (banow) tez ograniczam je do rozsadku...

5. admin musi nie tylko pilnowac serwera ale rowniez sluzyc pomoca graczom, a do tego jest potrzebny dluzszy staz w tej grze. dokladniej chodzi o znajomosc bledow, badz komend.

6. umiem wykryc osoby grajace nieuczciwe, badz rozstrzygnac sprawiedliwie jakies spory.

I niestety z mikrofonem nic nie zrobie, musialbym wymienci cala plyte glowna a jest to dosc swiezy komp

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zdecydowanie na tak po 1 gra duzo po 2 swietnie gre dzieki czemu tez swietnie wykrywa czitow po 3 bardzo pomaga przynajmniuej mi po 4 jest ogarniety po 5 kulturalny po 6 nigdy niema z nim problemow tak tak tak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jestem na tak :D długo gra jak widać zna się na adminowaniu:D nigdy nie widziałem by komuś zawadzał itp. Wydaje mi się że jest odpowiednią osobą na te stanowisko.

A tak po za tematem moim zdaniem pisanie długiego opisu dlaczego ja jest trochę głupie bo szczerze mówiąc raczej nikt nie wie co ma o sobie napisać zawsze jest łatwiej o kimś, a jak widać Ci którzy już piszą długie "dlaczego ja" to się powtarzają tj inni więc raczej jest bezsensu czytać tysiąc razy to samo:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem na tak, osoba nie musi być "śmieszna" bądź "gadać przez mikro" żeby być adminem. Ale jestem na tak głównie bo napisał "dlaczego ja" bo lud tak chciał. (Mimo że to takie standardy ale czepiać się już nie będę xD ważne że dosyć długie). A co do pisania na forum mógłbyś napisać co nie np. w skargach gdzie ostatnio dużo się działo chciałbym zobaczyć te twoje "rozstrzygnąć sprawiedliwie jakieś spory" przy skardze na slayerq'a. Gdybyś napisał 12 porządnych postów ludzie by byli zadowoleni.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://home-edition.eu/viewtopic.php?f=91&t=3084

http://home-edition.eu/viewtopic.php?f=7&t=2954

http://home-edition.eu/viewtopic.php?f=91&t=3084

http://home-edition.eu/viewtopic.php?f=7&t=3080

Oceń te tematy. Twoje tłumaczenie w sumie mnie zadowala, ale trzeba się jakoś wykazać.

Kiedyś za napisanie pierwszego posta jako podanie o admina była od razu wyśmiana, nawet osoby przebywające na forum ponad miesiąc nie dostały adma, szczególnie jeśli chodzi o Batona 1#. Proszę, trzymajmy się jakichś standardów, bo niedługo będziemy dawać adma byle komu (nie chodzi o kaszmira).

Pokażesz, że Ci zależy to będę na tak.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem na tak bo gosc jest spoko ogarniety miły nie było z nim problemów zadnych i mysle ze sie nadaje :P

a jeśli chodzi o kwestie postów to myśle ze za niedługo sie to zmieni rozmowa1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nick kojarze ale gracza ledwo;) czyli znaczy że jakoś nie bardzo się udziela;p więc jestem na nie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://www.gametracker.com/server_info/ ... rch=Szukaj

Katarinka gość ma ok. 3 razy więcej spędzonych godzin na serwerze niż Ty sumując obydwa serwery.

Prosiłbym o wypowiadanie się graczy z danego serwera i grających na 1#. Ponieważ komentarze graczy którzy grają na 2# są tutaj nie potrzebne z wiadomych powodów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja chyba jestem na tak. Szkoda tylko, że nie jesteś bardziej aktywny na forum.

Za to na serwerze widuję często, grać umiesz, rozpoznawać czitów na pewno też, nie przypominam sobie żadnych problemów związanych z Twoją osobą, także pod tym względem jesteś bardzo dobrym kandydatem. Jeśli ja miałbym decydować, to byłbym skłonny dać Ci admina.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobrze gra , co pomaga w łapaniu oszustów. Kup mikro i udowodnij ,że nie jesteś 40 letnim pedofilem i sie nadasz ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem za, cos tam strzela, czita wykryje, spory staz to duzy + i nie podlizuje sie wszystkim na okolo (jak warszafiak) zeby dostac admina

pzdr fuf

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystko fajnie, pięknie ale.. nad podankiem to sie za bardzo nie wysiliłeś ;/

A tam pozatym to gościu wporządku ;) ogarnięty i jest kultura. Choc ostatnio zadko Cie widuje na serwier ale to pewnie wina tego ze malo na nim bywam gdyz praca mnie ostatnio zabija ;)

Puki co neutral ;)

Pozdrowiony!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

widzisz Paszti i nie przeczytales całości bo dalej sie rozpisał czyta ise cały topic;P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masz moje poparcie znaczy sie jestem na tak gdyż jednak cos tam strzelasz swój rozum masz i pewnie udało by ci sie w pewnym sensie ogarnać niezliczone akcje które nie powinny mieć miejsca na serwie gdy jest tam admin :0)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...