Skocz do zawartości
Gość BoLo

[Archiwum] "Pustynna burza"

Rekomendowane odpowiedzi

Gość BoLo

Witam i zawiadamiam, że potrzebuje ludzi którzy pomogliby mi nakręcić film. Potrzebuje aktorów, którzy mogliby poświęcić w jakimś terminie troche swojego czasu, którzy użyczyli by swojego głosu do filmu, jeszcze 1 lub dwóch operatorów kamer. No i sprawa serwera, może się znajdzie jakiś w między czasie. No i by mnie słuchali i robili co im reżyser każe. Oczywiście nie ma pośpiechu;p ale im szybciej nagram kilka scenek tym lepiej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja się piszę of coz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja znam się na kaustyce i kamerze.. pracuje w kinie a dorabiam na koncertach.. mogę zająć się odsłuchami i nagrywaniami:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość BoLo

Mógł byś tak obtobić "gadanie", żeby było słychać jak się przez radio gada?? To możesz byc grugim operatorem kamery;p Kazanek coś się dla Ciebie znajdzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tez chetnie pomoge nawet jako statysta

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja nie wymawiam litery R wiec moze byc smiesznie ;P .. pozatym to z mila checia :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja moge zapozyczyć ci serwer :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość BoLo

No dzięki Semi:) wojsko nie jest takie idealne;p mój głos nie jest taki spoko też, jeszcze tylko ludzi brakuje i dokładnego scenariusza....:>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

me 2 ale zeby ma tygodniu to bylo :PP xD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość BoLo

batonik można jaśniej??;p

Plan jest taki:

- początek filmu to ostra strzelanina na długiej i na prostej przy BS-ie A,

- wybicie wszystkich zołnierzy i pojmanie zakładnika,

-jak donosi wywiad;p jeniec jest przetrzymywany na BS-ie B

Żołnierze zaczynają przy respie TT i biegną (w stylu żołnierzy) do tunelu, dwóch zostaje z karabinem maszynowym i może snajperką i zabezpieczają miejsce ewakuacji..

W tunelu spokój, jeden żołnierz powoli wychodzi na BS-a i dostaje kulke i zaczyna się krwawa biwa, no strzelają się trochę, lecą granaty, potem tych dwóch zabija kilku TT i idzie pomóc reszcie, jak to jest pokazane, obie strony żołnierzy rzucają flesze i wybijają każdego. Okazuje się że tam nie ma więźnia więc muszą przedrzeć się na A co nie jest takie proste;p Część wchodzi od strony gali część od drugiej prostaj. To tyle, to jest bardzo ogólny scenariusz, i rysenek też ogólny. Trzeba rozwiązać problem małej ilości ludzi którzy będą grać, jak narazie mało osób chętnych:(

dedust2f.th.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

heheh pisze sie na to :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość BoLo

Ale jak Święty nagra demko na steam a ja je odtworze je u siebie to będą takie jak u mnie. Ale nie wiem na czym stoi serwer Semiego więc na NS też zmienie modele. Żołnierzy mam murzynów w strojach amerykanów, czerwone berety z zielonymi strojami żołnierskimi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bolo od czego jest fraps ;]. Tam się zapisze wygląd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość BoLo

Ale chce żeby drugi operator miał dobre demko:) będe wiedział czy serw NS czy S to załatwie modele tam. A z frapsem mam tak że długo nie nagrywa bo po czasie wyłącza się sam. Nie wiem ile trqa nagrywanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Batonowi pewnie chodziło że może udostępnić też server (przynajmniej tak mi się wydaje) server semiego jest NS i S. To może Bolo napisz ile osób będziesz potrzebował bo tak to wszyscy w ciemno idą. Z tego co wiem 2 operatorów i 3 przy miejscu ewakuacji no i tam jeszcze terroryści.

PS. Jezeli batonowi chodziło o jego server to lepiej będzie na nim bo z tego co wiem Semi ma mniej slotów co może trochę utrudnić życie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość BoLo

To może BaToN będzie to wyjaśni. No 2 operatorów, 2 przy miejscu ewakuacji. Ale to montaż więc oni mogą np na początku zabić kilku a potem jakoś się pojawić z resztą a potem z tamtej strony iść, wszystko się jakoś zmontuje. Najwięcej to potrzeba TT, myśle że 8 do 10 żołnierzy, a TT jakoś trzeba w innych momentach nagrac a jak się strzelają to np kilku TT pokazywać tylko. Myślałem że serwer GG by się nadał z tym żeby można było sobie broń wybrać i w innych miejscach się odradzać niż na respie. Czy w miejscu bitwy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja chciałbym grać aktora szeregowego tych żołnierzy i terrorystę numer 3,5,98 ;] i będą mówili "BOLI MNIE" albo "JA CHCE DO MAMY" lub "UHAUHA JA BYĆ MURZYN!!!" ;]. Bolo obiecałeś mi że będę aktorem ;d

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość BoLo

Tak obiecałem ale to ma być poważny film;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bolo wiesz jak mnie ranisz :/. Powiedz mi jakie chcesz piosenki (jaki gatunek) to ci może kilka prześle jak chcesz, może któraś się spodoba ;d

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość BoLo

Narazie muzyke mam, jak coś to filmowa jakaś.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość BoLo

Lol z Black hawka mam, ściągnąłem wczoraj, za tamte dzięki;p Ta muzyka z niego jest fajna, znalazłem ją przypadkiem w jednym filmiku, oglądałem wcześniej ten film i jej nie usłyszałem:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Więc co do serwera to mogę wynająć pod zapłatą :)

100 talarów :P

BoLo o bronie się nie martw można na start ustawić 16000 kasy, ale będzie problem otóż każdy kto będzie w nim grał musi mieć ten sam model, te same ustawienia i najlepiej jak by były bez hud.

A co do filmu to powiedziałem że też mogę się zgłosić ale żeby dni nagrywania flimu były na weekendzie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość BoLo

Ale jeżeli ja nagrywam demko, to u mnie modele są takie ja mam więc to chyba bez znaczenia jest?? Talary już nie istnieją więc dasz za darmo;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...