Skocz do zawartości
patrol

podanie o Admina patrol

Rekomendowane odpowiedzi

Nick:patrol

Staż w cs'a:2 lata

Wiek:22 lata

Ile dziennie grasz na serwerze:10h

Znajomości AMXX:6/10

Gdzie miałeś/aś nie

Gdzie masz admina:nigdzie

Dlaczego właśnie ja:Uwazam ze jestem w miare ogarnietym graczem, siedzie sporo na servie i widze ze cziterki lataja jak nie ma admina. i Mysle ze nadam sie do tej roli

Kontakt:steam gg 1120683 mail patrol100@wp.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

duzo gra ale raczej sie nie nada nie bedzie umial odroznic skilla od haxa wiec NIE bez zlosliwosci ;d

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja chce zobaczyc co napisze Sasori i Czekolada pod tym podaniem;D jak Czeko zobaczy te błędy to się załamie i krwią zaleje;D jestem na NIE bo nie umiesz pisać;/ i to już na wejściu cię skreśla;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Patrol bez obrazy dla Ciebie....Napisz jeszcze raz to podanie...Będzie lepiej dla Ciebie,co do adma jestem na nie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A Ja jestem na TAk!

Powiedzcie mi dlaczego on nie moze dostac admina co? gra ciagle na servie a to podstawa a forum moze padrobic po co ma pisac bezsensowne posty? A ze bledy robi to co juz nie moze byc adminem? troche dziwne...

Jak byscie go blizej poznali jak ja byscie zauwazyli ze patrol sie poprawil we wszystkim w kulturze nigdy mu jej nie brakowalo w skillu ogarnia:) Ludzie go znaja na servie wiec dlaczego ma nie dostac admina? hmm??

Masz moze 100% poparcie :) i mysle ze inni tez go docenia i dadza mu sprobowac swoich sil. A inni admini pomoga mu ogarnac amx bo to nie trudne:)

Pozdro!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z racji tego co teraz widze co kolega napisal ( cytuje " / "). Zamykam. Mówi się trudno wystarczyło spróbować i czekać patrol a nie sie poddawać.. Jak będziesz chciał tu cos napsiać to napsiz do mnie to otworze Ci temat.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak sie go wyszkoli to beda z niego ludzie :P ja jestem za daniem mu szansy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1 post automatycznie go skreśla. Za słabe "dlaczego ja". Sporo gra, ale to nie wystarcza. Ja jestem na nie, nawet ze względu na to że osobiście go lubię.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nic do Ciebie nie mam i w normalnych okolicznościach bym był na tak ale na moje na batonie1 i tak już jest za dużo adminów i choćby było ich 100 zawsze będzie pora kiedy nie będzie żadnego ;). Wystarczy dodać kilku adminów do fr.steam i zawsze ktoś wejdzie jak napiszesz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem na nie niewidze cie w roli admina jednak nie jest to ogarniecie na poziomie jakim powinien być admin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie powiem tak jesteś dobrym graczem więc nadasz się na admina. Widzę że Dlaczego ja? nie jest dużo napisane ponieważ kto grał lub gra z Patrol'em to wie jaki on jest.

Co do stosowania się zasad to dobrze bo nie przeklinasz wyzywasz czy coś .

TAK

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podanie zamykam z powodu braku miejsc. Otworzę temat w przypadku ponownego naboru na adminów. Proszę tylko o przypomnienie na PW.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ponownie otwieram rekturację.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ludzie! Dajcie mu spróbować! Faktycznie dużo gra! Jest kulturalny, nie zachowuję się jak dzieciak! A to że słabo gra nie znaczy że nie będzie dobrym adminem! Ja na początku też nie za dobrze grałem, ale dostałem admina. Moje staty wahały się 10:10, a teraz jest już 20:10 ;D Trzeba dać mu szansę, niech chłopak ma coś, czym będzie się mógł cieszyć. Będzie go to na pewno mobilizowało do częstszej gry. Jak dla mnie materiał na admina jest! Tylko trzeba go teraz obrobić ;D Sam mogę pomóc patrolowi wejść w świat adminów! A jeśli okoliczności zejdą na zły tor, to odstąpię mu swoje miejsce w szeregach adminów FFA #1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem za okresem próbnym ze wzgledu na to iz mam niewielkie obawy czy Patrol poradzi sobie z obsluga amxa itp itd :P IMO dac mu na miesiac i po miesiacu zobaczymy czy sie nadaje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem podobnego zdania, co Tabaluga (czyli na nie). Wydaje mi się, że nie ogarnia na dostatecznie wysokim poziomie. Myślę, żeby być adminem trzeba nieco więcej, niż długo przebywać na serwerze i być - ogólnie rzecz biorąc - kulturalnym. Nie znaczy to, że mam do patrola coś osobistego. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dajcie mu szanse ; ))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja jestem na TAK ponieważ nie mam z nim żadnych problemów. Zawsze mi pomaga i jest spokojnym graczem amx zawsze można się szybko nauczyć nie widzę żadnego problemu nawet mogę mu pomoc :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem na nie:

- "dlaczego ja" pierwsze które napisałeś miało koszmarną ilość błędów a aktualne mnie nie przekonuje.

- amx 6/10 mimo że nie miałeś nigdzie admina? Hmm... pewnie czytałeś ale w praktyce jest nieco inaczej niż "na papierze"

- 2 posty i 1 ostrzeżenie miodzio panie.

Jedyny plus że często grasz ale dla mnie to za mało i z tego co widzę nie tylko dla mnie... rekrutacja adminów jest dopóki złoty nie zmieni "cyferki" na off (ja się nie będę wysilał sprawdzając czy jest full skład)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dziekuje za poparcie w kandydaturze eboli slayerqowi i reszcie ktorzy mnie poparli poprostu jesli zostal bym Adminem serwera staral bym sie o to by przestrzegac zasad serwera

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

rowniez jestem na NIE

Swoje decyzje uzasadniamy. Ostrzeżenie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja jestem na Tak, dajcie mu szanse, !!

Trzeba uzasadniać swoją decyzje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może rozpatrzcie ta sprawę już bo się ciągnie ponad miesiąc. A tu dalej ktoś pisze.

//LEader: Apokalipto tak się składa że H@ sprawdzają i czekają na jego działalność, ale zbytnio jej nie widać (na forum).

Nie rób offtopu, ciebie nie powinno to interesować czy temat jest otwarty czy zamknięty. Jak masz jakieś pytania to do mnie na pw albo do batona z pytaniem "czemu tak długo". Dalej czekamy na wypowiedzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem jak najbardziej na tak chłop sie stara siedzi długo na seriw przyda sie do banowania czitów

P.S Katarinka takie komentarze zostaw sobie dla siebie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Łoj tam. Dajcie chłopakowi szansę. Jestem na tak, bo wierzę, że ma w sobie talent i stanie się szybko super mega uber pro adminem takim jak ja :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...