Skocz do zawartości
Zazi

Podanie o Admina

Rekomendowane odpowiedzi

Nick:Zazi

Staż w cs'a:3 lata

Wiek:21

Ile dziennie grasz na serwerze:2-3 h

Znajomości AMXX:Mała ale myślę,że poradzę sobie..

Gdzie miałeś/aś admina:Był jeden ale nie pamiętam miałem go parę dni bo serwer upadł.

Gdzie masz admina:Nigdzie

Dlaczego właśnie ja:Hm Myślę,że sprostam,daną funkcje jako admin,jeśli mam wolne to naprawdę poświęcam dużo czasu na cs,i tylko na wasz serwer bo jest zaj..:)Chciałbym sprostać oczekiwania innych, a przede wszystkim swoich,że uda mi się być dobrym i nieugiętym adminem.Jeśli chodzi o mój amxx,poszukam jakiś stronek na ten temat,albo po prostu jakiś dobry admin,poświęci mi trochę czasu na naukę,i myślę,że sukces jest bliski..Będę starał się utrzymać porządek na serwie,oraz przyczyniał się do jego rozpowszechniania,często gram w nocy tzn.po 24 a wtedy często przydał by się admin oraz jego możliwości:) Czekam na wasze opinię to dobre i złe,krytykę czas przyjąć.Pozdrawiam :)i przepraszam za zamieszanie;/,mam nadzieję,że to nie wpłynie na moje podanie.

Kontakt:648943 zazi-1989@wp.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem na TAK, ponieważ fajnie się z nim rozmawia, miły, sympatyczny, często widuje go na serverze. Poza tym nigdy nie widziałem łamania regulaminu z jego strony. Jak u góry czyli TAK.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przepraszm bardzo ale na krórym sewerze chciał byś mieć admina ?

//LEader: Ostrzeżenie słowne. Offtop.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oczywiscie jestem na NIE, poniewaz :

- nie kojarze cie a gram czesto, skoro cie nie kojarze to albo malo grasz albo jestes nijaki, a takich ludzi tu nie potrzeba

- zrobiles niezle zamieszanie z tymi podaniami, sam pewnie nie wiesz na jakim serwie teraz zlozyles..

- przeczytales chociaz raz te wypociny, ktore napisales w "dlaczego ja?" ? bełkot z bledami i tyle (pomijam juz fakt, ze skopiowales ten BULSZIT z podania na onlyd2)

pozdrawiam

fufek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Monisia a nie widzisz gdzie złożył??? U góry masz FFA1(trudno tam popatrzeć??)

Co do podania to ja jestem na tak, wiek na +,nigdy nie widziałem skargi na ciebie cool .Nie wiem czemu ale odnoszę wrażenie że rzadko cię widuję i tak jakbyś pierwszy raz grał na batonie:).Jednym słowem jesteś jakiś mało zauważalny za servie:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Oczywiscie jestem na NIE, poniewaz :

- nie kojarze cie a gram czesto, skoro cie nie kojarze to albo malo grasz albo jestes nijaki, a takich ludzi tu nie potrzeba

- zrobiles niezle zamieszanie z tymi podaniami, sam pewnie nie wiesz na jakim serwie teraz zlozyles..

- przeczytales chociaz raz te wypociny, ktore napisales w "dlaczego ja?" ? bełkot z bledami i tyle (pomijam juz fakt, ze skopiowales ten BULSZIT z podania na onlyd2)

pozdrawiam

fufek

Jasne jasne fufek,Twoja pisownia jest przykładem.Wiem gdzie złożyłem nie musisz cwaniakować.

//LEader: Krytykę czas przyjąć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra Ja cofam wypowiedź

ale proponuję słownik!

//LEader: Ostrzeżenie. Offtop.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Oczywiscie jestem na NIE, poniewaz :

- nie kojarze cie a gram czesto, skoro cie nie kojarze to albo malo grasz albo jestes nijaki, a takich ludzi tu nie potrzeba

- zrobiles niezle zamieszanie z tymi podaniami, sam pewnie nie wiesz na jakim serwie teraz zlozyles..

- przeczytales chociaz raz te wypociny, ktore napisales w "dlaczego ja?" ? bełkot z bledami i tyle (pomijam juz fakt, ze skopiowales ten BULSZIT z podania na onlyd2)

pozdrawiam

fufek

Jasne jasne fufek,Twoja pisownia jest przykładem.Wiem gdzie złożyłem nie musisz cwaniakować.

GOWNO ci do tego, ze nie uzywam ą i ę, to nie ja skladam podanie tylko ty. Nie potrafisz napisac kilku zdan poprawnie po polsku, masa bledow, o odmianie wyrazow tez chyba nie slyszales. Radze wrocic z powrotem do gimnazjum bo chyba duzo wagarowales.

co do podania:

NIE jak stad do do USA i z powrotem, jak mozna byc tak malo inteligentym i skopiowac podanie, ktore napisales(wypociles) kilka dni temu w only d2 i wkleic na FFA. Mam nadzieje, ze twoje OGROMNE starania pojda na marne.

//LEader: Radziłbym ci ochłonąć, przypominam o ilości ostrzeżeń które posiadasz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobrze Kupie.:)

--

Fufek daruj sobie te Twoje śmieszne wypociny.Nie jesteś na bazarze,nie musiałeś komentować nikt Ci nie kazał.

//Kugell007: Darujcie sobie te uwagi. Chcecie się kłócić między sobą, to róbcie to ale nie tu.

Ostrzeżenie słownie. Offtop.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja również nie kojarzę wiec jestem na "NIE" oczywiście moja decyzja może się zmienić, więc głowa do góry :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

leader'ku ale ty masz uciechę z tymi ostrzeżeniami :hahaha: , ale ja jestem na nie nie znam goscia a zawsze godocie ze aktywnosc na forum wiec ja powiem to w waszym imieni i to tyle ganja .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie kojarzę Cie, a gram często... dlatego na NIE.

// BY BATON BY NIE NABIJAĆ POSTÓW

http://ps1.home-edition.eu/index.php?q= ... order=desc

http://www.gametracker.com/server_info/ ... rch=Search

Porównajcie do swoich żeby nie było :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...