Skocz do zawartości
FreeQ

Co sądzisz o użytkowniku powyżej ?

Rekomendowane odpowiedzi

A no siemanko. Wpadłem na pomysł aby założyć taki temacik, a mianowicie aby oceniać użytkownika powyżej.

Wzór:

[b]Oceniam[/b]: ( napisz, kogo oceniasz, aby nie było syfu )

[b]Forum[/b] ( napisz, jak spostrzegasz daną osobę poprzez forum, jego wypowiedzi i inne )
[b]Gra na serwerze i jego umiejętności:[/b] ( napisz, jak spostrzegasz daną osobę poprzez grę na serwerze i jego umiejętności )
[b]Kultura:[/b] ( Napisz co myślisz o kulturze danego użytkownika ) 

No to ja zaczynam ; P

Oceniam: ( napisz, kogo oceniasz, aby nie było syfu ): KuLe

Forum ( napisz, jak spostrzegasz daną osobę poprzez forum, jego wypowiedzi i inne ): Hmm.. Kubu$ moim zdaniem mądrze wypowiada się na różne tematy, nie offtopuje, pisze poprawnie pod względem ortografii i często siedzi na forum.

Gra na serwerze i jego umiejętności: ( napisz, jak spostrzegasz daną osobę poprzez grę na serwerze i jego umiejętności ): Przeważnie jedzie na farcie ; D no i jak zawsze jest odpalony .. ; / A tak serio to gra z głową, dobra komunikacja z Team'em.

Kultura: ( Napisz co myślisz o kulturze danego użytkownika ) Nie no.. pełna kulturka, da się z nim normalnie pogadać na różne tematy. Ogar gościu z niego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oceniam:Freeq

Forum:ze względy że dużo czasu na forum nie poświęcam dużo powiedzieć nie mogę .

Gra na serwerze i jego umiejętności : gra dobrze , małe szanse na przewidzenie jego zamiaru ( gdzie najczęściej przebywa na danej mapie ) Gra z zimna krwią ( czasami zdarza mu się walić a full auto ) Zawsze kontaktuj się z team , dobrze się z nim gra . Gościu jest ogarnięty !!

Kultura: Co do jego kultury niemożna mieć żadnych zastrzeżeń , zawraca uwagę na słowa ( obraza typu " twoja stara " , za co według mnie powinien być BAN 1 dzień ) , potrafi rozmawiać nie tylko o cs , często żartuje co umila grę innym ^^ bry2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oceniam: Ptasznik

Forum nie wiem bo nie znam

Gra na serwerze i jego umiejętności: nie widziałem go na #2

Kultura: nie wiem bo nie znam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oceniam: redo

Forum nie spotkałam go na forum

Gra na serwerze i jego umiejętności:bardzo dobry gracz ciągle próbuję go w top15 przegonić .. xD

Kultura: kulturalny xD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Oceniam: Natalka

Forum Hmmm.. Nati jakoś często nie widuje na forum ale to chyba się zmieni jeżeli zyska adma na 2#

Gra na serwerze i jego umiejętności: Wciąż zaskakuje mnie swoimi umiejętnościami. Dużo razy pokazała na ile ją stać przez co większość graczy "lou" zazdrości jej skilla (ja też ;*) albo sugeruje że ma czity ;D

Kultura: No nie powiem dziewczyna jest kulturalna. Zdarzyło mi się z nią rozmawiać i z łatwością mogę napisać, że jest troche zboczoną aczkolwiek kulturalną i zabawną osobą ^^

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Edit: nie zauważyłem wzoru:

Oceniam: 

gramnawhtylkoniebanujcie

Forum:Jakiś czas z nami już gości - Dosyć aktywne - wypowiada się w ważniejszych tematach oraz dba aby dział 4fun nie popadł w pajęczynach :P

Gra na serwerze i jego umiejętności:  A jednak teraz sobie przypominam, przejrzałem zawartość folderu gry i nawet i demko kiedyś nagrywałem na cb  (  nie działa :/):P Lecz skleroza na tyle by ciężko stwierdzić umiejętności.

Kultura: Uprzejmy, zawsze z chęcią wtopi się w rozmowę - nie zauważyłem konfliktów. Ostatni czasy lubi strzelić jakimś % i lata na forum wiec jest wesoło :trollface:

Pozdro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oceniam: Sevral

Forum: Aktywny często potrafi pomóc w razie wątpliwości 
Gra na serwerze i jego umiejętności: Bardzo dobrze gra to trzeba przyznać ale tylko AWP, ma lepsze gorsze akcje jak każdy tego nie da się uniknąć 

Kultura: Gram z nim często więc mogę powiedzieć że wszystko jak należy, brak zastrzeżeń 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oceniam:

FighterTRN

Forum: Coś tam się odzywa

Gra na serwerze i jego umiejętności: #3 Go Mod. Gra bardzo słabo. statystyki zawsze na minus.

Kultura:  Kulturka jest na najwyższym poziomie :D 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oceniam: Kosta 

Forum: Pierwszy raz zobaczyłem go dzisiaj na forum i to by było na tyle. 

Gra na serwerze i jego umiejętności: nie widziałem go na żadnym z batonowych serwerów co skutkuję, że również nie znam jego umiejętności. 

Kultura: Tak jak powyżej, nie widziałem go na serwerach to i nie będę się wypowiadał na temat kultury. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oceniam : poz!om

Forum: widzę go non stop, jak muzyczke daje "znasz ten utwór"

Gra na serwerze i jego umiejętności: kara na 4,3,2, serwie, cos tam widze ze boty padaja z jego reki, czyli umiejętności dosć spore

Kultura: bardzo poprawnie ułozony chłopczyk , bardzo kulturalny :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oceniam : JaNcZo_wiN 

Forum : jest codziennie i ogląda te demka i ogólnie wszystko na forum :D

Gra na serwerze i jego umiejętności : Gra już trochę czasu na #4 i nawet dobrze mu to idzie bo na Pb to jest straszny bot :D 

Kultura : Co do kultury to jest ogarnięty i kulturalny gość :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oceniam : >SiWy<

Forum : Z tego co widzę aktywny na forum.

Gra na serwerze i jego umiejętności : Na serwerze ostatnio nie widuję, a umiejętności? No musisz się jeszcze duuużo nauczyć haha :D świruję, nieźle "szczela" :)

Kultura: Wyrabia się :p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oceniam tu tego powyżej osobnika homosapiens o nicku WieszCoSieKruszy

Forum: ja cie nigdy nie widziałem gosciu :P

Gra na serwerze i jego umiejętności : nie grałem i tyle w temacie :P

Kultura: no tak interpretuje gdyż na razie to tak nie wiem co oceniać czy styl pisania czy co bo go po raz pierwszy widzę :P ale no jak to mówią na wsi będzie spoczko ziomus :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oceniam : BUCZ/PLAYER

 

Grałem z nim często spoko chłopak do pogadania i zawsze z tego co pamiętam radosny :D 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oceniam : @CZK

Forum : No dłuuuuugo kolegi nie było, ale wrócił, nadrabia zaległości i znów ma kolorek na jaki zasługuje :P

Gra na serwerze i jego umiejętności : Szczerze mówiąc to nie wiem, bo gramy na innych serwerach, ale myślę, że kara botów :D

Kultura : No kulturka jest, wiadomo :p Mój Bodyguard :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oceniam :

sanderka9015

Forum : W sumie to dzięki mnie wciągnęła się w aktywność na forum :trollface: Dużo się udziela i codziennie bywa :p

Gra na serwerze i jego umiejętności : Tak, ścigamy się :p Ale każdy doskonale wie, że Sanderka jest najlepsza z żeńskiej grupy graczy :) :*

Kultura : Zawsze milusia i sympatyczna, ale też potrafi pokazać pazura, najczęściej jak ktoś mi podpadnie :5870c5d043943_D-Kopia-Kopia:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oceniam: Olka91

forum: dość aktywna i pozytywna ;)

gra na serwerze i jej umiejętności: na #1 dawno jej nie widziałem, ale pamiętam, że miała lepsze i gorsze dni, podczas lepszych ładnie karała botów :p 

kultura: na poziomie, no nie przyczepię się :D 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tutaj się wtrącę ale nie pamiętam żebysmy ze sobą grali xD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oceniam: Honora

Forum: cos tam aktywny, pisze te posty, pilnuje tych adminów, taki w miare :P

Gra na serwerze i jego umiejętności: gdyby nie kampił z awp na respie terro, byłby takim serwerowym średniakiem, tak to nie wiem sam, cieżko ocenić

Kultura: bardzo grzeczny chłopak, kultura jest na bardzo wysokim poziomie

ps. jeżeli chodzi o bucza, drażni mnie też ma maxa, jest takim serwerowym "Zgredkiem" jak z Harrego Pottera, niby ok a jednak wkurzajacy :P

  0

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oceniam: JaNcZo_wiN

Forum: Obecny, aktywny, czasem ciężko zrozumieć twoje posty, ale mój mózg daje radę.

Gra na serwerze i jego umiejętności: Na PB lami totalnie. Nic tylko pisze jakieś dziwne rzeczy na U@. Na innych serwerach jakoś nie przyuważyłem twojego skilla, ale domyślam się że coś tam ciśniesz.

Kultura: Jest, pozytywnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiałem się którego opisać ale wybieram Straconego, bo Bucz już tam był opisywany 😄  

 

Oceniam: @Stracony

Forum : Udziela się ładnie na forum. Mówi "Dzień Dobry" z rana każdemu na chatboxie. 

Gra na serwerze i jego umiejętności: Kursuje od #1 do #2, choć teraz częściej widzę go na #2 Niby coś tam potrafi, ale bardzo daleko mu do mnie. :trollface: 

Kultura: Ostatnio  bardzo prowokuje bo coś za często przeklina 😛, Jednak w środku to grzeczny facet, nawet ryby łowi 😄  

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra, jazda z tym😂 zes popus temat odkopal🤪 

Oceniam: @popus czy to ty

Forum: Udziela sie, jak na admina przystalo:adminpatrzyei2:

Gra na serwerze i jego umiejętności: no nie bede klamac, bo wiadomo, ze ode mnie to wszyscy lepiej graja😂 ale! Jak mu gra nie idzie to strasznie placze albo wychodzi z serwera🤪 ogolnie mega rozgadany i nie ma nudy🙈

Kultura: chlopak bardzo kulturalny, zawsze wszystkich milo przywita! 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oceniam: @Nai.

Forum: Obecny, aktywny, dobra mordeczka z którą można się pośmiać , staruje na moderatora 😄

Gra na serwerze i jego umiejętności: dla mnie wszyscy są lamami :trollface:

Kultura: Good

 

 

😞

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...