Skocz do zawartości
Zazi

Podanie o Adma Zazi:)

Rekomendowane odpowiedzi

Nick:Zazi

Staż w cs'a:3 lata

Wiek:22

Ile dziennie grasz na serwerze:Zależy,jak mi praca pozwala,czasem siedzie na serwie po 3,4 godz i więcej a czasami po 1godz.

Znajomości AMXX:5/10 Ktoś zawsze pomoże w doszkoleniu.

Gdzie miałeś/aś admina:Miałem,ale serwer upadł.Nazwy nie pamiętam.

Gdzie masz admina:Nigdzie

Dlaczego właśnie ja: Przepraszam za poprzednie podanie ,zrobiłem wtedy troszkę niepotrzebne zamieszanie.Wracając do "Dlaczego ja:"

Zacznę od tego że jestem tu stałym graczem, na forum się nie udzielam zbytnio to fakt,ale zmienimy to na 100%. Serwery te ("a zwłaszcza ten, gdzie ubiegam się o Administratora"), są dla mnie jak zimne piwo w upalne lato ,"niezbędne".Gracze mnie znają, wiedzą jaki jestem pod każdym względem , w chwilach gdy nie ma Admina staram się trzymać porządek na serwerze , choć nie zawsze się udaje zapanować nad nie ładem będąc szarym graczem. Moja znajomość amxx nie jest zła ani też fenomenalna , choć wierzę w to iż poradzę sobie z tym. Oszukującego gracza odróżnię od gracza który tą grę ogarnia "bez wspomagaczy".

Co na serwer bym wniósł hmm...raczej już wniosłem , każdy kto przychodzi zawsze coś wnosi od siebie choć nie zawsze idzie to w dobrą stronę. Ja bynajmniej nie zawadzam , staram się mieć z wszystkimi dobry kontakt.Jestem osobą wesołą z sympatycznym charakterem, uczciwą ,opanowaną, pomocną jeśli potrafię pomóc danej osobie z jego problemem , widzącą swoje błędy jeśli takowe popełniam i jeśli tak się dzieje do błędu również potrafię się przyznać wiedząc że za złe czyny mogę zostać ukarany przez Administrację . Co by tu jeszcze dodać? Jeśli powierzycie mi funkcję Administratora będę starał się wypełniać moje obowiązki sumiennie , opierając się regulaminem jaki tu panuje, oraz zdrowym rozsądkiem.To by było na tyle.

Proszę o rozpatrzenie podania :) lol3

Kontakt:gg-648943,Steam-Zazi2011

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grałem z tobą kilka razy i nie było żadnych problemów. Pilnuje porządku jak nie ma adminów. Chłopak pomocny ogarnięty i myślę że poradził by sobie w funkcji admina.

Jestem na TAK :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście ,że jestem na wielkie TAK! ponieważ Zazi jest to dobry sumienny facet zawsze ogrania na serwerze ludzi którzy przeklinają lub ubliżają innym graczom jak nie ma adminów i na forum też jest aktywny.A z amxx napewno da sobie rade zresztą napewno znajdą się ludzie którzy Mu z tym pomogą.Moim zdaniem Zazi poradzi sobie w funkcji admina.!

Powodzenia!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

+ Dlaczego ja, na pewno lepsze od poprzedniego :D.

+ Liczba postów, spamuje pomalutku ale skutecznie ;].

+ Godziny spędzone na serwerze, ustawia bota żeby grał za niego.

+ Kultura, bluźni na wszystkich tylko przy wyłączonym majku :D

+ Przyjazny, nowych zawsze przywita z rozłożonymi nogami ;]

Oczywiście zawsze mogło być lepiej, no ale już tam niech będzie że na tak :D.

PS: Kto zauważył, brak jednej emotikony w plusach?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siemka ludziska>:D Jestem na tak ponieważ>, kultura jest,dużo grasz na serwerze,udzielasz sie na forum, i jak to Sasor napisał (Dlaczego ja lepsze od poprzedniego ) Polać mu piwo xD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Dość często gram na jedynce i jakoś dużo razy się nie spotkaliśmy na serwerze. Może to wina właśnie Twoich godzin pracy. Z ciekawości zajrzałem w psychostaty serwera 1# no i jestem mile zaskoczony 160 godzin przegranych na serwerze o czymś świadczy. Jesteś aktywny na forum co też jest dużym plusem. Myślę, że można dać Tobie szansę. Jestem na Tak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem na Tak. Dlaczego? widuje go na serwerze prawie codziennie jest miły, kulturalny , ogarnięty można dac mu szanse ;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W zasadzie to nie widzę żadnych minusów. Aktywny na forum i dużo przegranych godzin.

Jestem jak najbardziej na tak :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja również jestem na tak. Zazi udziela się na forum, ma odpowiedni staż na serwerze, kulturka jest, pomocny jest, da się z nim pogadać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem na tak ze względu na przekonujące "dlaczego ja?" oraz wiek i liczbę godzin spędzonych na serwerze.

PS.

Leader ja zauważyłem :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem na tak :)

Też zauwazyłem liderko :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślę że zazi się nadje na to miejsce.

Twój wiek jest bardzo dużym + I staż jest ok ; ]] Aktywności na forum jest, kultura jest.Masz moje TAKK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W zasadzie to czemu nie. Trochę brakuję skila, ale da radę!

Tak ;)

//Kugell007:Nie o skill tu chodzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jestem za poniewaz gra sporo na batonie i nic do niego nie mam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...