Skocz do zawartości
patrol

podanie o admina patrol

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: patrol

Staż w cs'a: 3 lata

Wiek: 23 lata

Ile dziennie grasz na serwerze: 10h

Znajomości AMXX: 06/10

Gdzie miałeś/aś admina: nie

Gdzie masz admina: Nie mam

Dlaczego właśnie ja: poniewaz denerwoja mnie czity ktore wejda na serwer i mysla ze sa kozakami a po drugie juz mialem adma ale nie zaplacilem wiec staram sie ponownie o adma jesli dostane znow adma bedzie placone na czas poniewaz mialem teraz problem z pieniedzmi a po 2 mysle ze bede dobrym adminem

Kontakt: gg://1120683 patrol100@wp.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podanie nie za bardzo po polsku :P ale mimo wszystko jestem na tak ze względu na wiek, ogromną liczbę godzin na serwie i fakt, że miałeś już admina.

Przeczytaj to co napisałeś i edytuj.. :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mimo, że miałeś admina, to się nie zgadzam. Twoja praca była bardzo mało widoczna, kontakt z Tobą był ciężki, zalegałeś z opłatami.

Sorry stary, ale po prostu wg mnie się nie sprawdzasz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Patrol kiedy ostatnio grałeś???hm nie wiem co powie wyrocznia w Twojej sprawie.Poczekajmy taak :/Na razie jestem na nie!nie bądź zły:/ :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm...wiem że miałeś tu admina, ale i tak jestem na NIE. Twoją pisownię trzeba trochę podszlifować, a Twoja ówczesna praca na serwerze była mało widoczna. Może następnym razem? ;D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jestem na NIe, bo jak pisałem do Ciebie kilka razy na steam to mnie olewałeś albo w ogóle Cię nie było:)

a tak w ogóle to AAA mówisz o poprawnej pisowni, a "ówczesny" - tak się piszę:) lol2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie miał admina z myślą o tym, że wpłaci i wtedy dostanie admina. A trochę czasu mineło zanim się odezwał po opłacenie pierwszej składki(wczoraj?), mimo wcześniejszych przypomnień.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja narazie jestem na NIE. Drogi Patrolu to nie wystarczy wejść na forum i napisać podanie, zapracuj trochę na admina.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja narazie jestem na NIE. Drogi Patrolu to nie wystarczy wejść na forum i napisać podanie, zapracuj trochę na admina.

Byś poczytał wcześniejsze posty, to byś wiedział, że miał tu już admina.

Gadanie o aktywności na forum ma się nijak do tego, skoro adminował na jedynce.

Od zawsze byłem przeciwny twojej kandydaturze, nawet za pierwszym razem i podtrzymuje swoje zdanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...