Skocz do zawartości
daciel5

SoW: ultra lou

Rekomendowane odpowiedzi

Skarga na: SoW: ultra lou

Nick w grze: asienaebaem

Data zdarzenia: 25.05.2011 ok. godz. 18:23

Opis: Grałem sobie na fy_snoow jak zwykle bez żadnych rewelacji staty przeciętne 9:6. 2 razy siadł mi hed z shotgun (leone 12 gauge super) na oslep strzelałem (auto i jazda) później dead. Nowa runda padł jeden, następnie strzelam ale nie trafiam i znowu dead i w tym momencie wyskakuje mi masz bana sprawdź konsole. No to patrzę a tam pisze, że czitowałem. Zacząłem się śmiać, ponieważ już kilka razy 2 lata temu jak jeszcze grałem wyskoczyło mi to. Chciałbym wyjaśnić ta sprawę gdyż nie czitowałem i nie będę czitował, bo sensu w tym nie widzę, a wiem jak to wkurza. Gram już na waszych serwerach trochę czasu i gra mi się dobrze, dlatego szkoda mi stracić możliwość gry. Bana dostałem na serwerze nr 2#. Prosiłbym jeżeli admin nakręcił jakieś demo albo zrobił ss'y to chciałbym je zobaczyć. I taka ogólna uwaga, że z rana przydał by się admin jeszcze bo wtedy jak lecą małe mapki to wh i skany są prawie cały czas i strasznie jest to uciążliwe.

[AMXBans] ===============================================

[AMXBans] Zbanowany przez Admina: SoW: ultra lou

[AMXBans] Mozesz wyjasnic sprawe swojego bana na @ http://www.home-edition.eu

[AMXBans] Powod: 'Czitowanie'

[AMXBans] Dlugosc bana: 'permanentnie'

[AMXBans] Twoj SteamID: 'STEAM_ID_LAN''

[AMXBans] Twoje IP : '188.191.201.173'

[AMXBans] =======================================

//Kugell007:Wzoru do końca nie przeczytałeś, a wyraźnie Tobie pisałem w poprzednim temacie żebyś w tytule dał "Nick Admina" ,także zamykać nie będę, lecz upomnienie słowne Cię nie minie.Tytuł zmieniłem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra jestem ciekawy co ja niby takiego robiłem, że to jak czity wygladało. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawość mnie zrzera :) gdyż nie raz grałeś także na 3# i raz Cię podglądałem , lecz nie zauważyłem niczego co by mogło świadczyć o czitach :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czyżby kolejny nietrafiony strzał? czekamy na hltv

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co najgorsze sony low , proszę Cię byś esesy ciął , gdyż bez tego czekać trzeba i znowu jest kolejna potrzeba.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
http://www34.zippyshare.com/v/69940111/file.html demo ze snowa można jeszcze obejrzeć demko z poprzedniej mapy ale myśle że nie trzeba zabawa zaczyna się od 7 minuty do czasu otrzymania bana proszę oglądać :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sory, może nie wiem co to czitowanie ale ja tak zwykle gram na tym poziomie i nic dziwnego nie widziałem moze tobie chodzi o to ze stałem przed ta sciana :D w tedy smsy pisałem:D w sensie konczyłem :P. Ja sie na tym kompletnie nie znam czy ktos czituje czy nie wiem to jak widze goscia ktory napierdziela przez sciane do mnie lub ma sh i sobie biega jak sprinter jamajski albo head za headem zrywam. Nie jestem specem wiec niech wypowiedzą się inni z mojej strony mogłbym powiedzieć tyle ze grałem czysto.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chłopak jest czysty:) kolejny sadzi banie z dupy za przeproszeniem o.m.g .... wiele fragów jest po prostu ze słuchu...

Jak dla Mnie CLEAN!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wy chyba nie piszecie poważnie

WH na 100 %

plus aim. Widać jak mu nacelowuje strzały na głowę.

!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Heh aim i wh hahahahah:) sweet :d. Gram w cs od 9 roku zycia i wiem juz prawie wszystko o kazdej z mapek tak starych jak np. fy_snoow. Ja tylko mówie, że byłem czysty, a że wy widzicie jakieś czity to nic nie wskuram. Wierz mi, że heada nie jest problem usadzic. Trudno nie jesteście jedynym serwerem. Chciałem wyjaśnić tylko tą sprawę :D Pozdrowienia dla adminów. :*

Pokaż demka z poprzednich map Sow: ultra lou jak to was nie przekonuje :D bardzo proszę :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety nie :) 16:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wh ma na 100 % co do aima nie jestem pewny bardziej bym powiedział w pewnym momencie że miał coś ala aim jak celował w nogi a trafił banie choć takie farty się zdarzają.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taa grasz 7 lat w cs'a a nie wiesz co to czitowanie. Dzieci w wieku 9 lat zwykle zaczynają swoją karierę od wh i aima :D

To Cię troszku uświadomię, gdzie popełniasz błędy :)

6;25 lookasz przez ścianę na przeciwnika. Ale odpuszczasz jednak.

6;34 prześmieszny skan

6;35 biegniesz sobie z celownikiem prosto na ct

7;08 i 7;11 celownik idealnie podąża za głową przeciwnika.

A tutaj aimik

6;53 ucieka Ci celownik za głową Twojego kompana. Strzelasz w przeciwnika, a celownik na chama leci za kolegą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ta akcja kiedy celownik mu odskakiwał to w ogóle nie wiedziałem co się dzieje mówie aim ale jakiś dupny także postawiłem bardziej na wh niż na aima :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stało się tak, ponieważ kliknął bind na namierzanie, jak mu kolega przebiegł przed nosem. I celownik zwariował :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

aaa no widzisz nie pomyślałem o tym ale czit jest unbana nie będzie aha i h1n2 ssów nie robię bo trzeba wyczuć moment a do tego są mało skuteczne po to jest hltv żeby z niego korzystać a kompa zaśmiecał sobie milionem demek nie będę w niektórych sytuacjach ok ale w większości zdaję się na swoje doświadczenie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli jak juz mam tego bana na serwie #2 to i na 1# i 3# też??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Czyli jak juz mam tego bana na serwie #2 to i na 1# i 3# też??

tak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale celownik mu lata :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...