Skocz do zawartości
Szczepan03

Małe zmiany

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich chciałbym przedstawić parę możliwych zmian których można dokonać w naszym regulaminie oraz zachowaniu adminów.

Pierwsze to można by było dodać do regulaminu dawanie konkretnych powodów banów, nie jakiś powód lamisz itp. Takie powody nie istnieją.

Myślę że admini powinni trochę wyluzować na serwerze w stosunku do graczy. Być bardziej wyrozumiałym i nie dawać banów praktycznie za free. Można by było dodać do regulaminu coś takiego że pierw gracza trzeba upomnieć słownie bądź kickiem a nie odrazu banem i to nie powinno być coś takiego że zależne to jest od admina tylko powinno to być jego pierwszą opcją którą robi daje upomnienie słowne bądź kick gracz nie poprawi swojego zachowania czy nadal coś robi niezgodnego z regulaminem to wtedy dopiero ban. Co do przeklinania przed 22 tak samo nie powinny lecieć co chwilę kicki i bany. Wiadomo jesteśmy tylko ludźmi zabiją nas człowiek się wkurzy i przeklnie dajemy pouczenie słowne. Po to mamy bindy typu nieprzeklinamy od 6 do 22 używajmy ich. Niech gracze poczują się dobrze na naszych serwerach niech mają trochę luzy a nie tylko regulamin i regulamin. Bądźmy ludźmi i trochę miejmy wyrozumiałości. Zauważcie że na serwerze #1 zawsze jest najwięcej ludzi. Dlaczego ? Bo tam mamy większy luz bynajmniej tak było wcześniej. Ktoś przeklął przed 22 nie dostawał odrazu kicka czy tam bana nawet jak mu się to parę razy zdarzyło. Na reszcie serwerów zrobił się straszny rygor i gracze uciekają bo jest wiele serwerów gdzie można normalnie przeklinać i nie możemy mówić to idź na tamten serwer. Bo chyba nam zależy na tym byśmy mieli jak najwięcej ludzi na serwerach i by nasze serwery były najlepsze w Polsce.

Moim zdaniem na serwerze #4 powinien być osobny regulamin zwłaszcza jeżeli chodzi o banowanie za nie wykonywanie celów mapy powinny być konkretne przepisy co do tego. Nie powinno być tak że gracz nie wykonuje celów mapy przez jedną rundę i dostaje bana. Pierw powinien dostać kicka później dopiero bana. A po drugie jeżeli gracz nie wykonywał celów mapy w pierwszej rundzie i nie wykonuje w drugiej to nie dajemy mu kicka gdy jest jeszcze 1min do końca rundy tylko gdy zostaje 10, 15sek.

Niech się inni admini i gracze wypowiedzą co o tym sądzą i co jeszcze ewentualnie można zmienić w naszych zachowaniach :D Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najwięcej grałem na #2 nie zawsze na swoim nicku i spotykałem się najczęściej z taką kolejnością: ostrzeżenie słowne, kick, ban jeśli chodzi o przekleństwa. Można by zrobić "Czarną listę" osób najczęściej przeklinających/ obrażających, żeby im dawać bany od razu, bez ostrzeżeń. Na pewno to nauczy pokory, i wiem, że taki system się sprawdzał. Na większe luzy nie możemy sobie pozwalać bo właśnie dlatego, że jest tutaj rygor to mamy tylu graczy. Mi się nie widzi gra na serwerze, kiedy grają osoby klnące non stop razem z adminami.

Co do #4 i kickami za nie wykonywanie celów mapy to są sytuacje kiedy faktycznie taki kick 1min przed końcem rundy jest potrzebny, np gdy ktoś siedzi i nie ma ochoty się ruszyć a inni gracze się niecierpliwią.

Co do schematów dawania banów za konkretne przewinienia jestem jak najbardziej za :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do przeklinania przed 22 tak samo nie powinny lecieć co chwilę kicki i bany. Wiadomo jesteśmy tylko ludźmi zabiją nas człowiek się wkurzy i przeklnie dajemy pouczenie słowne. Po to mamy bindy typu nieprzeklinamy od 6 do 22 używajmy ich. Niech gracze poczują się dobrze na naszych serwerach niech mają trochę luzy a nie tylko regulamin i regulamin. Bądźmy ludźmi i trochę miejmy wyrozumiałości. Zauważcie że na serwerze #1 zawsze jest najwięcej ludzi. Dlaczego ? Bo tam mamy większy luz bynajmniej tak było wcześniej. Ktoś przeklął przed 22 nie dostawał od razu kicka czy tam bana nawet jak mu się to parę razy zdarzyło. Na reszcie serwerów zrobił się straszny rygor i gracze uciekają bo jest wiele serwerów gdzie można normalnie przeklinać i nie możemy mówić to idź na tamten serwer. Bo chyba nam zależy na tym byśmy mieli jak najwięcej ludzi na serwerach i by nasze serwery były najlepsze w Polsce.

Kick za przekleństwo dla mnie powinien być standardem. To nie jest surowa kara, a być może gracz zrozumie, że przeklinać do 22 nie wolno. Nie zrozumie, no to surowsze środki, zrozumie, to i grać będzie się przyjemniej. Jeśli ktoś woli grać na serwerze, gdzie małe gnojki klną i wyzywają się non stop, to nie widzę przeszkód.

Jeśli zacznie nam zależeć na ilości, a nie jakości, to efekty szybko będą odwrotne :)

Co do kar za nie wykonywanie celów mapy na serwerze TP to ja zwykle daje takiemu koledze szansę przez kilka rund, a jeśli upomnienia pisemne nie skutkują, to ban na 30 min. Tutaj zgoda, że za szybko karać nie można.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chika, ale wiesz no zależy też dużo od rodzajów przekleństwa. Jeżeli ktoś napisze "co za bot" to dajemy kick jak ktoś napiszę "TY @!#!@#!# WYJDŹ TY !@#$!@#!@#" to wtedy nagradzam takiego delikwenta pięknym tygodniowym banem a najczęściej po banie jest cudowna wiązanka pod moim aderesem, więc wiem, że ban był słuszny:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Co za bot" to jak dla mnie nie jest przekleństwo w ogóle :)

Rozróżniajmy przekleństwo i obrazę :) Za to drugie ban pow. 10h zwykle :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiesz ostatnio słyszałem, że to jest obraza i BaToN powiedział Natalii, żeby nastepnym razem Mnie banować ^^

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja swoje, a Ty swoje :D

Dlatego mówię, że "co za bot" to nie przekleństwo, tylko obraza. Inna sprawa, że ja za takie rzeczy to kick co najwyżej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem regulamin jest dobry i raczej nie powinniśmy go zmieniać. To nie my mamy ustalać zasady pod graczy ale gracze powinni dostosowywać się do regulaminu. To że co poniektórzy admini dają za byle curve sypniętą w nerwach albo zupełnie przypadkowo bana na 1h to inna sprawa (poruszona przez Ciebie Szczepan nie tak dawno w innym temacie). Regulamin nie powinien być aż tak sztywny jak proponujesz bo przecież każda sytuacja i jej interpretacja będzie się różnić, dlatego zostawił bym kary tak jak jest. Większość graczy potrafi się dostosować i zachować w miarę kulturalnie na serwerze, choć jak myślę 99% z nich nie widziało w ogóle naszego regulaminu na oczy. A to że co poniektórzy nie dają sobie rady z kulturą to nie nasza wina i jak już wyżej pisałem to nie my powinniśmy pisać regulamin pod nich.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
wiesz ostatnio słyszałem, że to jest obraza i BaToN powiedział Natalii, żeby nastepnym razem Mnie banować ^^

I po co ludzi wprowdzsz w błąd ? wywalilam kiedys kogos z serwera za to ? nie . a co do twojego obrazania to nie piszesz bot tylko "co za gowno"a to jest roznica . Dla mnie to jest obraza i nie pozwole zeby admin tak traktowal graczy i innych adminow .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie pamiętasz jaka była pierwsza Twoja reakcja, kiedy za pierwszym razem napisałem co za bot? od razu Mnie kicknełaś a to Mnie rozjuszyło i z płaczem wtedy pobiegłaś do BaToNa:)

a teraz przykład prosto z serwa:) *DEAD* GulczaSs : ku*wa mac co za idiota pierd*lony

i teraz pytanie:) ile byście mu dali?;>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to ty nie pamietasz mam gdzies ss z twoimi wybrykami zreszta ten kto mial je widziec , widzial a co do tego na ile bysmy dali bana to 3 dni :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Zauważcie że na serwerze #1 zawsze jest najwięcej ludzi. Dlaczego ? Bo tam mamy większy luz bynajmniej tak było wcześniej. Ktoś przeklął przed 22 nie dostawał odrazu kicka czy tam bana nawet jak mu się to parę razy zdarzyło.

no to może tak było wcześniej , bo jak sięgam pamięcia zawsze kickowalem przed 22. I widze że inni robią to samo :)

Ja bym nic nie zmieniał

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Najwięcej grałem na #2 nie zawsze na swoim nicku i spotykałem się najczęściej z taką kolejnością: ostrzeżenie słowne, kick, ban jeśli chodzi o przekleństwa.
Kick za przekleństwo dla mnie powinien być standardem. To nie jest surowa kara, a być może gracz zrozumie, że przeklinać do 22 nie wolno. Nie zrozumie, no to surowsze środki, zrozumie, to i grać będzie się przyjemniej.
Moim zdaniem regulamin jest dobry i raczej nie powinniśmy go zmieniać. To nie my mamy ustalać zasady pod graczy ale gracze powinni dostosowywać się do regulaminu.
bo jak sięgam pamięcia zawsze kickowalem przed 22. I widze że inni robią to samo :)

Tyle chciałem napisać na ten temat.

Ja bym nic nie zmieniał

Takie samo moje zdanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za przeklinanie, nie zależnie na jakim serwerze od razu kick, koleś wraca znów rzuca mięsem ,odpoczywa

1 godzinkę.

Za obrażanie innych graczy , ban z miejsca od 1 dnia wzwyż.

Za kampienie przez 2-3 rundy pod rząd kick , kolejna kampa odpoczynek 1h. No chyba że kampi z paką na respie wtedy kara wyższa tak jak jest to uwzględnione w regulaminie.

Regulamin jest dobry! Nie zmieniać go!

Potwierdzam :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...