Skocz do zawartości
GoRAT

nie Lubię tego i tamtego...

Rekomendowane odpowiedzi

Napisz czego nie lubisz w świecie Counter-Strike'a i co ewentualnie można by zmienić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czego? Hmmm Leniwca :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

i do tego wiadra powrzucać z nimi te wszystkie botki co kampią z awp na respie :P A tak to ogólnie nie trawie wszystkich haxów, i ludzi co ten KOD STWORZYLI ;x

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja ogólnie nienawidzę Cs'a .. to jest taka denna gra w pistolety że szok ..

A tak poważnie to nie lubię tych kzaczków i napinaczy, którzy psują mi grę na serwerze. Nie lubię grać awp_indi, ponieważ nie potrafię grać z AWP :D:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja np. nie lubię adminów, którzą są botami i noobami. Dają bany za nic bo mają za duże EGO.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nie lubię np. osób które nad używają mikro, nie osiągając 16 lat wpieniony :jupi:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie lubie napinki na mixach i na serwach.. Nie lubie też jak Kejti ma lepsze staty ode mnie a Eliza niszczy na indii:) nie lubie również psujacych sie serwerow:) a no i też kłócących się adminów:P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja najbardziej nie lubię ludzi, którzy strasznie klatkują, a nawet nie są tego świadomi, choć zwraca się im uwagę. Sorry, ale nadszedł czas, gdzie w CS'a nie gra się na kalkulatorze, lub maszynie do pisania... I jeszcze oni uważają się za dobrych graczy... 95% takich ludzi klatkuje na batonowych serwach ... Kurde, ale to wpienia człowieka totalnie.. Nie lubię typowych akcji z dupy, np. bezsensowne HS'y lub ludzie biegający bez ciała... Sorry, ale takim ludziom i ich kompom odradzam grania w cs'a. Nie lubię, jak ludzie na batonowych serwerach rozmawiają sobie prywatnie, nawet jak są DEAD ... nie lubię tych Pi@#%#@nych interpowców... Zróbcie po prostu serwer only STEAM, przy łączu conajmniej 1 GB (światłowód) przy 1000 FPS, a to całkowicie zmieni postać rzeczy :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ja najbardziej nie lubię ludzi, którzy strasznie klatkują, a nawet nie są tego świadomi, choć zwraca się im uwagę. Sorry, ale nadszedł czas, gdzie w CS'a nie gra się na kalkulatorze, lub maszynie do pisania... I jeszcze oni uważają się za dobrych graczy... 95% takich ludzi klatkuje na batonowych serwach ... Kurde, ale to wpienia człowieka totalnie.. Nie lubię typowych akcji z dupy, np. bezsensowne HS'y lub ludzie biegający bez ciała... Sorry, ale takim ludziom i ich kompom odradzam grania w cs'a. Nie lubię, jak ludzie na batonowych serwerach rozmawiają sobie prywatnie, nawet jak są DEAD ... nie lubię tych Pi@#%#@nych interpowców... Zróbcie po prostu serwer only STEAM, przy łączu conajmniej 1 GB (światłowód) przy 1000 FPS, a to całkowicie zmieni postać rzeczy :D

a ja nie lubie takiego pier......

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Więc Ty się przemo zaliczasz do tych 5%, tak? :) Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie lubie gdy boty zabijają i zabic fartem lub hs z dupy.

a i nie lubie grac na SaSkA bo gdy mnie zabije to sie podnica :D:D:**

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś nie lubiłam też kazanka, bo myślałam że jest naburmuszonym burakiem :D Ale poznałam go "lepiej" i okazało się, że jest fajnym zabawnym małym pulpecikiem :D :D

A tak na poważnie, to nienawidzę tego, że do cs trzeba mieć dobry sprzęt.

Niecierpię tego, gdy ktoś włączy latarkę i mnie ścina. Kiedy ktoś rzuci smoka to mam 2 fpsy.

Nie lubię włączać csa 10 minut, dlatego go nie wyłączam i mam 70 godzin na steam :D

Nie lubię hajtów, którzy uważają się za bogów i nazywają początkujących graczy botami. Pamiętajcie, że kiedyś byliście na tym samym poziomie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Kiedyś nie lubiłam też kazanka, bo myślałam że jest naburmuszonym burakiem :D

ale on jest burakiem ;D haha a no i nie lubie jak ktoś się czepiasz mojego nicku i jak spamuje latarką! ;P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Internetowych napinaczy i bez mutacyjnych dzieciaków bawiących się mikrofonem....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Kiedyś nie lubiłam też kazanka, bo myślałam że jest naburmuszonym burakiem :D Ale poznałam go "lepiej".

A gdzie go tak "lepiej" poznałaś :>? I dlaczego przez pocałunek :>?

Nie lubię jak ktoś lubi co ja i się tym chwali

Nie lubię jak zioło z powodu śmierci wywala cały monitor przez okno

Nie lubię jak ktoś zabija kurczaki

Zmieniłbym kurczaki w cs'ie na hosty, a hosty na agresywne mutanty coś ala złoty po cynamonie.

Zmieniłbym napinaczy na ludzi intelektualnych oraz miłych

Zmieniłbym a może dodał realistyczne przybliżenie broni do każdej broni xD

Zmieniłbym biust kejti na jądro kuglla

Zmieniłbym gacie ale nie mam nowych :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odkopie i dupne "INTERNET DLA LUDZI Z DOWODEM OSOBISTYM, A RESZTA DO PIECA"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to jest dramat ile ruskich zalewa te serwery. ostatnio mnie to strasznie odstrasza od CSa..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...