Skocz do zawartości
oj.

Podanie o admina oj - na jednym glosniku

Rekomendowane odpowiedzi

Chyba nie spelniam czesci wymagan ale postanowilem napisac podanie o admina chocby z mozliwoscia tylko ban/kick. Z roktemu sporo gralem i teraz znowu zaczynam "latac" po serwerze.

Nick: oj - na jednym glosniku (moge zmienic na krotszy)

Staż w cs'a: 10-12 lat ( jakos od beta) oczywiscie nie non stop :)

Wiek: 33 :) (to juz chyba jedtyna gra jaka mi na dysku zostala) :)

Ile dziennie grasz na serwerze: 3h+

Znajomości AMXX: podstawowe do obslugi admina

Gdzie miałeś/aś admina: kilka lat temu na serwerze [swinia], i jakies pod serwerowe, pozniej jak wyjechalem do US to na serwerze Nitro (maly klanik) w us, i kilka jeszcze jakos 5 lat + temu

Gdzie masz admina: Teraz nigdzie

Dlaczego właśnie ja: Dlatego , ze mam uczulenie na czity, dosc sporo ich przez lata grania poznalem i widzialem, dosc dobrze znam tą gre, jako tako opanowany jestem (moze to z racji wieku), jesli gdzies wchodze grac to praktycznie na batona tylko, chyba ze nie ma jak sie dopchac

Kontakt: gg 1012641

Reklamy (10 reklam): Tutaj to przyznaje sie bez bicia , ze nie wiem o co dokladnie chodzi :), czy o moje reklamy czy mam jakies klikac :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli jeszcze mamy miejsca, jestem jak najbardziej na tak. Nigdy nie było z Tobą problemów i bardzo często widzę Ciebie na serwerze. Wiek na bardzo duży plus :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się z przedmówcą, jeśli jest miejsce oczywiście tak.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Konto założone w celu złożenia podania. Jestem na NIE.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Boże on gra od baaaaaardzo daaaawnaaa!!!! :) super chłopak, ale skillem słabszy ode mnie:P bardzo sensowna kandydatura:) cziterów ogarnia więc WIELKIE TAAAAAAAAAAAAAK!!!!!!!!!!! :jupi::jupi:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Konto założone w celu złożenia podania.
Jedyny minus tego calego podania.Wiek na plus,staź i godziny przegrane.Czesto go widuje,nigdy nie stwarzał problemu.Jestem na Tak!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odkąd gram na Batonie to Cię dość dobrze kojarzę.Troszku latek już masz więc emocje i niekontrolowane wybuchy złości raczej opanowane?;).Twój staż jest duży ale wiem także że grę ogarniasz i to skłania do tego aby wnioskować że jesteś dobrym kandydatem na admina.Zdecydowanie na minus praca na forum także tą rzecz musisz poprawić.

Co do reklam, to chodzi tu o zareklamowanie naszego servera (tutaj 1#) na innych forach internetowych;)

Na TaK ale wiesz co masz poprawić;

P.S Nie wiem czy jest jeszcze jakieś miejsce ale myślę że dałoby się upchnąć Ciebie gdzieś tam;) :faja: (nie grających a mających admina na 1# prosiłbym o zrobienie miejsca)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
założył konto by 4 dni później napisać podanie, potem 3 dni sprawdzał, kto co mu odpisze i od tamtej pory nie zagląda na forum. Może dajmy admina wszystkim tym, którzy grają na #1?

nie zgadzam się.

Nie chcę go bronić, sam napisałem że musi na forum zaglądać ale zobacz sobie w zakładkę "Admini FFA 1#". I powiedz mi teraz co tam robi SlayerQ! czy choćby tabaluga,czy oni grają??,czy oni zaglądają na forum?? , no właśnie a z tego co mi wiadomo to oj-na jednym głośniku przynajmniej gra i to dość dużo;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Dżizas

//Kugell007:
-1 miesiąc na forum*,
-10 reklam serwera,
-min.15 postów na forum,
-30h przegranych na serwerze....

...i bede na tak bo gre i serwer chlopak ogarnia

//Kugell007: Też będę na tak. Ale kazio nie potrafi tego pojąc ,że wtedy były wymogi co do składania podań. I każde podanie nie spełniające wymogów było zamykane. I w tym wszystkim znalazło się podanie serfer-a.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A tam, piepsycie farmazony :P Huraa Huraa Ojj na adminaa!!! :D Jestem jak najbardziej na tak, ogarnięty facet i tyle ;P A jak już będzie miał tego admina to założę się, że będzie tu o wiele częściej zaglądał ;] A więc kazanek nie rób już takiego wielkiego problemu ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli zachęcicie go do zaglądania aktywnego na forum to będzie można przyjąć podanie ze względu na odebranie funkcji nie którym adminom z braku aktywności.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oj, doskonale pamiętam ;) tylko nigdy bym nie przypuszczał takiego wieku. Wielki plus. Zgłasza się do nas osoba znana i lubiana, a wy nie chcecie dać mu szansy? (do tego ogarnia temat). Nie damy jemu admina to pozniej zgłosi się do nas 15-latek, który nastuka kilka postów na odpieprz, to jego kandydaturę poprzecie. Ta sama sytuacja do serfera.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jeśli moźna coś dorzuce od siebie. Mi nie chodzi o to żeby mieć admina i poczuć władze. Co do aktywności i założenia konta, ... rok , może półtora temu mialem tutaj konto, później nie gralem w cs-a, a co za tym idzie , wszystko co za tym zwiazane zapomniałem, nie miałem na kartce spisane. Tak, zgadza się założylen na nowo konto na forum, po to żeby napisac podanie o admina, dlaczego ?? bo stwierdziłem, że zarówno ja, jak i admini mają dość mojego pisania na u@ (ten odpalony , ten na wh, pisanie na steam czy gg "moglbys wejśc na chwilke i zrobić porządek?". Nie mam parcia na admina, pomysl na to teraz (a nie rok temu) przyszedl właśnie pod kątem takim żeby odciążyć inne osoby. Jeśli miałoby to być jakims zgrzytem to mozna to podanie odpuscic, mi tam sie fajnie gra, wejde po pracy , polatam i tyle :). Jednak przyznaje się, ze szlak mnie trafia jak widze , ze ktos oszukuje i ma wszystkic innych graczy "gdzies".... odpalony=ban i niewazne czy gra miesiac czy rok na tym saerwerze... a ,ze przez lata poznalem "czity" dosc dobrze to po jednej czasem dwoch akcjach (jesli ktos sie z tym nie kryje) widac to.

Może zróbmy tak, że jak kiedyś uda mi się spełnić wszystkie warunki o otrzymanie admina to napisze jeszcze raz, a na razie wrzuce sobie nicki adminow na steam, żebym mial do kogo napisać jakby trzeba bylo kogoś "przykrócić" :)

Pozdrawiam gorąco :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem na tak, admin ma grać na serwerze, a nie wrzucać filmiki i wypowiadać się w tematach o niczym (nabijać posty).

Wiek, staż, aktywność same +.

pozdro666/fufek/ ganja

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem na TAK. To ze oj zarejestrował nick tylko dla adma to trochę zaminusował. Ale jestem tego pewny, że gdy go otrzyma to na bank będzie częściej tutaj przebywał. Koleś ogarnięty wie, kto gra na cheatach a kto ma skilla. Nigdy nie było z nim problemów wychowawczych ;p ale skoro to jeszcze nie na niego czas to napewno za jakiś czas dołączy do grona adminów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem na tak, zawsze informuje o haxach, wiek, staż wszystko na plus.

pzdr :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Naprawde dziwne zasady tutaj obowiazuja czemu on ma miec admina a serfer nie.czemu to podanie nie zostalo zamikniete tez od razu jak podanie serfera? widze ze zasadu i tutaj ma sie w dupie i daje sie po kolezensku (tego znam to mu damy a tamten jest glupi to niech spier...)

//kornikooss: Nabij 15 postów to podanie otworzę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...