Skocz do zawartości
CAMEL

Czy to działa ?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, chciałbym przejść z ns na s. Kolega przesłał mi tę strone :

http://www.steam-keys.xaa.pl/index.php?id=4ee1fbec6627a

Chciałbym się zapytać, czy ktoś z forum spotkał sie z tą stroną i czy ona dzaiała ?

Jeżeli ktoś wejdzie na ten link to będę miał więcej wejść, nie chodzi mi o wejścia lecz o to czy naprawdę działa czy to jakiś wkręt czy coś innego.

Pozdrawiam, CAMEL ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jeżeli chcesz mieć steam to idź do sklepu [chyba do empiku ale nie jestem pewien] :P albo kup ze strony steam za 8funty :P http://store.steampowered.com/app/10/?s ... _151_150_1 bo wątpię w to że to jest prawda z tym kluczem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Steama będę miał za ok. 30 minut... chciałem się dowiedzieć tylko czy to działa :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nikt nie twierdzi, że steam to jest gra.

Chciałem się zapytać, czy ktoś miał już styczność z tą stroną i żeby powiedział czy to działa.

Temat do zamknięcia, interesowało mnie to tylko przez najbliższą minioną godzinkę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no właśnie steama NIBY nie można kupić w emipku! bynajmniej nie na opolszczyźnie ani w innych komputeropodobnych sklepach wpieniony szukałam tego dziadostwa wszędzie i pan z empiku powiedział mi dokładnie takie coś "steam to kod który może pani sobie kupić na interencie, nie można go kupić w żadnych sklepie"... przepraszam ale czy gościu ma racje czy po prostu jest niedoinformowanym imbecylem (za przeproszeniem) ? ja kupiłam kod z neta a potem ściągnęłam coś co nazywa się ponoć steamem i tam wpisałam ten kod... i działa ale nadal nie mam pojęcia o co w tym chodzi i co jest steamem... może ktoś rozgarnięty wyjaśni na czym to polega?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Steam to jest platforma z grami. Można to określić jako program służący do komunikacji między graczami, wyszukiwania serwerów, na których grają nasi znajomi itd. Jest wiele innych programów podobnych do steam'a i one obsługują inne gry.

Steam'a można pobrać całkowicie za darmo ze strony producenta. Założenie konta steam również jest darmowe. Płaci się jedynie za gry, które zostają powiązane z danym kontem. Chodzi o to, że kupując grę np. na płytce, bądź sam klucz licencyjny i przypisując to do swojego konta, możesz legalnie zagrać wszędzie na świecie w oryginalną grę nie zabierając swojego komputera czy też płyty. Oczywiście steam posiada jeszcze wiele innych funkcji, które w sumie w tym temacie nie są istotne.

Podsumowując:

Konto STEAM != gra (nie równa się),

Konto STEAM jest darmowe, kupić trzeba grę.

Mam nadzieję, że te osoby, które do tej pory nie rozumiały co to jest steam, po moich wypocinach wiedzą już trochę więcej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jestem wdzięczna za tak jasną i rzeczową wypowiedź :jupi: teraz już wiem co i jak, dziękuję piwo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...