Skocz do zawartości
Złoty

Nowe Forum.

Rekomendowane odpowiedzi

a jeżeli masz przykładowo 139 postów nowych i słabego kompa??

to się przecież komputer zawiesi ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przxeciez jak masz slabego kompa to wiesz to i nie musisz uzywac opcji

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zawiesi..lol..

Cóż...to akurat można znaleźć w przeglądarkach..do Opery wrzucasz userscript i możesz zaznaczać elementy/linki na stronie i wszystko, co zaznaczone, otworzy się w nowych kartach. Radzę poszukać tego typu rozwiązania w swojej przeglądarce.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A może byście zmienili tą "Czarną" szatę tego forum bo nic praktycznie nie widać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

propozycja nowego wygladu... oceniac, komentowac :P

1.

projektrgk.th.jpg

2.

projekta.th.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość leniwiec

dla mnmie bobmba tylko mam 1 ale co to wygladu tego wiem ze to nie jest ten dzial ale trudno. Teraz gdy ktos mi napsize cos na pw to nie wyswietla mi sie ze mam jakas wiadomosc. NIE ma zadneg powiadomienia nie ma nic. Wypadalaby cos z tym zrobic

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do forum zauważyłem taki fajny błąd (które w sumie i tak nic nie daje) jak w panelu administracyjnym (powiedzmy moderatora) weźmiesz posty do zaakceptowania i jak będzie zapytanie "czy na pewno chcesz zaakceptować posta" i weźmiesz że nie to takie cuś wyskakuje

./cache/ is NOT writable.

Ale to taki babol moim zdaniem

PS: Co do kazanka : tak uważam że to dobry pomysł zawsze będzie wiadome kto się stara. Ale warunek że w odpowiednich tematach można tylko dawać (takich gdzie faktycznie plusy i minusy mają sens)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra forum jest teraz postawione na nowym serwerze, mam nadzieję, że będzie szybciej działało. Na razie jest to gołe forum bez jakiś tam fajerwerków, ale lepsze to niż nic prawda? Z czasem będę starał się przywrócić poprzednią funkcjonalność. Muszę również przejrzeć bazę danych, usunąć co nieco, żeby nie powtarzały się sytuacje jakie miały miejsce. Po 16.09 będę miał dużo więcej czasu niż obecnie [egzamin poprawkowy mam], więc po tym czasie będziecie mogli się spodziewać porządnego forum.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Naprawiłem najpoważniejszy błąd na forum, mianowicie problem z rejestracją. Mam nadzieję, że w końcu zaczną pojawiać się tutaj nowe gęby :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość leniwiec

na str glownej kolo cikcu masz znaczek kliknij go to bedziesz mial nowy post

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość BoLo

Ale czytaj uważnie, jak wchodzisz w jakiś temat po wybraniu nowych postów to przechodzisz do 1 strony chociażby miałby ich 124.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taka pierdółka, ale myślę, że trochę uatrakcyjni nasze forum. Żeby obrazek działał w taki sposób należy użyć BBCODE [hsimg][/hsimg]

[hsimg]http://cod.piasta.pl/klan/images/news-pics/9_1252752450.png[/hsimg]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość BoLo

Ten przycisk wyślij od czata taki biały. Nie da się nic zrobić??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmmmm... nie dziala mi opcja "nieprzeczytane posty", pare razy sprawdzalem i dawalem odznacz dzialy jako przeczytane, recznie je przegladalem i tez nic, da sie cos z tym zrobic? zawsze korzystalem z tej opcji bo mi sie wyszukiwac nie chcialo nowych postow

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie działa ta opcja, więc nawet nie wiem w jaki sposób mam to naprawić, żeby u Ciebie działało. Spróbuj wyczyścić cache.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Został dodany nowy znacznik na forum. Umożliwia on dodawanie filmów z Vimeo.

[vimeo]3890238[/vimeo]

Z adresu filmu wycinamy tylko numer http://www.vimeo.com/3890238, tak jak jest to pokazane w powyższym kodzie. Efekt pod spodem :)

Edit. Niedługo zrobię opis wszystkich BBCodów :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy były jakieś próby wprowadzenia ikonek "Nieprzeczytane posty" na stronie głównej forum? Irytuje mnie to, że jeśli na forum nie wejdę przez parę godzin powiedzmy (a co mają powiedzieć osoby, które wchodzą tu dużo rzadziej), jest tyle nowych postów, że nie mieszczą się w tej tabeli na górze.

A forum tylko na tym traci, bo jeśli ktoś regularnie nie zagląda do danych działów albo nie 'odkopuje' starszych tematów, to żyją jedynie tematy, które są wyświetlane na górze. Nie wiem czy tylko ja odniosłem takie wrażenie, ale wg mnie kiedyś forum bardziej tętniło życiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolejny bbcode, który oddaję wam do użytku. Od dziś możecie na forum umieszczać utwory muzyczne zamieszczone w portalu Soundcloud.com. Jak to zrobić? Wystarczy między znaczniki [soundcloud] wkleić URL utworu muzycznego z tego portalu.

[soundcloud]http://soundcloud.com/djratbeat/parov-stelar-maquette[/soundcloud]

[soundcloud]http://soundcloud.com/djratbeat/parov-stelar-maquette[/soundcloud]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolejny dodatek na forum. Tym razem bbcode pozwalający dodawać player'a z portalu Mixcloud.com. Jak to działa? Między znaczniki [mixcloud ]wklejamy część z adresu interesującego nas mix'a(zaznaczony na czerwono w podanym linku, bez slashy na początku i końcu). Przykładowo: http://www.mixcloud.com/hannibaldub/hannibal_dub-mix-vol-1-mmxi/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja mam takie pytanie :D oczywiście mam nadzieje ze to dobry dział xd

kiedyś na forum było takie coś związane ze steam ze pokazywało czy ktoś jest online czy tez nie było to chyba zamiast tego wpisu STEAM pod AVATAREM mam nadzieje ze mnie rozumiecie :D i może tak znowu to wprowadzić;d ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam was !

Może coś takiego przydałoby się na naszym forum :

- Advanced Quick Reply Form (rozbudowana wersja szybkiej odpowiedzi. Nie wiem na ile by to dodatkowo obciażylo forum)

- zmiana obrazku zwinięcia danego wątku z zakazu wjazdu na coś w stylu << lub tym podobne, bardziej zbliżone do symbolu zwinięcia

- User Quickmenu In Postbit (inaczej rozbudowany panel kontaktu z użytkownikiem)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym dodał na górze forum rubryczkę "Masz 1 nową wiadomość" albo "Nie przeczytanych wiadomości(1)".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba że tak, bo wysyłanie za każdy razem maila zaczęło mnie wkurzać^^

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znlazlem usterke , ktora mnie wnerwia

Na tym forum wyszukiwanie nieprzeczytanych postów zostało wyłączone.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To nie usterka, jak sam widzisz zostało wyłączone.

Złoty na SB napisał:

"forum zostało od początku postawione. Był czyszczony ftp."

"Także paru opcji na razie będzie brakowało."

"Wszystko będzie, tylko kwestia czasu."

Więc lele spokojnie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...