Skocz do zawartości
Katarzynka;)

podpisy

Rekomendowane odpowiedzi

witam;) mam pytanie. Zawsze były pomiędzy mna a "górą" awantury o mój podpis;] a że za duży, a że za jaskrawy, a że to, a że sro.. zawsze kazano mi je zmieniać tymczasem taka sarenka np bezkarnie sobie ma jakieś sarenki bambi na podpisach a większe niż ja przed tem. tak więc może w końcu określcie się albo po prostu dostosowywujcie się do regulaminu;]

pisałem o tym na shoutboxie ale kornikoss mnie zlał a baton chciał żebym założył temat więc zakładam;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Równouprawnienie tu i teraz!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak dla mnie to nie powinno byc takiego czegos ze ktos ma taki a ktos owaki taki jaki chce ktos miec to powinien miec a nie ma jakiegos widzimisie, to odemnie

p.s sory ze nie skladnie ale troszku pijanym jestem...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Katarzyn, czemu masz tytuł girlzz skoro jesteś chłopcem. ? :o

Moja propozycja co do rozmiarów to:

Szerokość: 500 pikseli

Wysokość: 150 pikseli

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jaki KONFIDENT ! ! ! :o :o :o buhahaha

nie rozumiem Twojego płaczu i tego dlaczego czepiasz się akurat mojej osóbki (?) :D

musiałeś wymienić, że ja posiadam pozaregulaminowy podpis? mogłeś napisać, że "pewna osoba" takowy posiada.. ehhh

jeśli BaToN napisze mi na fotce.pl na moim profilu, że mam skasować podpis to zrobię to <3

....dla założyciela tematu :kiss: w nosek

ps: nie posiadam fotki.pl :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Katarzyn, czemu masz tytuł girlzz skoro jesteś chłopcem. ? :o

Może to obojniak hehe :)

//Kugell007:Offtop = nagroda. +1Ostrzeżenie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
jaki KONFIDENT ! ! ! :o :o :o buhahaha

nie rozumiem Twojego płaczu i tego dlaczego czepiasz się akurat mojej osóbki (?) :D

musiałeś wymienić, że ja posiadam pozaregulaminowy podpis? mogłeś napisać, że "pewna osoba" takowy posiada.. ehhh

jeśli BaToN napisze mi na fotce.pl na moim profilu, że mam skasować podpis to zrobię to <3

....dla założyciela tematu :kiss: w nosek

ps: nie posiadam fotki.pl :D

tu nie chodzi o to czy to TY czy Gumiś np;] tu chodzi o pierdzielone zasady.... jeżeli jest jakiś regulamin to trza go przestrzegać tak? dlaczego ty akurat masz mieć a inni nie bo myślisz, że jesteś lepsza? że jesteś kobietą i ci wszystko wolno? swoimi durnymi tekstami

jeśli BaToN napisze mi na fotce.pl na moim profilu, że mam skasować podpis to zrobię to <3

....dla założyciela tematu :kiss: w nosek

ps: nie posiadam fotki.pl :D

tylko pokazujesz, że masz w głęboko w dupie to, że jest regulamin... masz się za kogoś lepszego pytam się?

ps2 czy naprawdę musicie NIEKTÓRZY tyle tych emotek wstawiać?....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale co za różnica Kto jaki ma Podpis ?? Łatwiej i szybciej będzie już chyba zmienić , edytować , wnieść , zmiany w regulaminie ^^ Zaraz wybuchnie wojna między Paniami ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko czekałem na ten temat :) Inni mogą a Katarzynka nie może. Dziwi mnie fakt, że innych osób nie wymieniłeś ? Bo np chikwai lub av. też mają nie regulaminowe avki/podpisy ;) I ku Twojej świadomości pisałem Batonowi aby skasował Sarnie ten podpis bo nie jest taki jak powinien. Ale nie wiem czy zauważyłeś, ale Batona CZASEM NIE MA KILKA DNI a jak jest to jest 5 min i zapomina ;)

Tymczasem pracuj nad listą osób, które mają nieregulaminowe podpisy bo trochę użytkowników jest na forum.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fakt, sarenka i jeden strzał w głowę mają nieregulaminowe podpisy.

Temat: ograniczenia-w-podpisach-t5333.html

zapominałem dopisać do regulaminu, co nie oznacza, że dotoczy.

Kornikooss, możesz mi napisać gdzie takie coś pisałeś, bo na PW nie mam żadnej wiadomości na GG także nie pamiętam, a to, że wspomniałeś na SB to nie oznacza, że mam to przeczytać, bo nie czytam archiwum :)

Już usuwam podpisy i dopisuje do regulaminu.

Katarinka, co do równouprawnienia to nie powinieneś mieć różowego kolorku (takie małe uszczypnięcie)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Bo np chikwai lub av. też mają nie regulaminowe avki/podpisy ;

Możesz rozwinąć?

Aha, już widzę, nie może być gifów. Pierwsze słyszę. Może usuńmy też "ruszające się" emotki, bo przeszkadzają w czytaniu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie chodzi o gify, chodzi o podpisy, które rażą w oczy szybkimi przejściami, takimi jakie miał Katarina ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skoro tak, to ani mój avatar, ani gif w podpisie nie walą po oczach, czyli rozumiem, że są ok. Dziwi mnie więc, że jeden moderator mówi, że jest zły, a drugi, że jest ok.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
tylko pokazujesz, że masz w głęboko w dupie to, że jest regulamin... masz się za kogoś lepszego pytam się?

nie Mateuszku, nie mam się za kogoś lepszego :D :D :D :D

wręcz jeśli chcesz wiedzieć to mam się za normalnego, przeciętnego człowieczka :skromny:

nigdy nie wykorzystywałam tego, że jestem kobietą do tego by było mi "lepiej" :aniol2: :aniol2: :aniol2:

nawet kiedy idę po wpis do wykładowcy, który ma obsesję na punkcie piersi to zakładam chustkę :o

w regulaminie nie ma nic o podpisach, więc najpierw się z nim zapoznaj-> potem krzycz :kiss::kiss::kiss:

bo myślisz, że jesteś lepsza? że jesteś kobietą i ci wszystko wolno?

huahuahua po tym tekście padłam :x :x :x

taa.. jestem przezajeppista bo jestem kobietą :o

masz dziwne poglądy, jesteś dziwny - zachowaj dla siebie swoje cięte riposty, mnie to ani grzeje ani ziębi :love::love::love:

specjalnie dla Ciebie "homo" -> :kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wrzucamy zdjęć, które zawierają gify lub innego tego typu formaty które są animacjami i przekraczają rozmiar 70px wysokości, ponieważ przeszkadza to w czytaniu forum.

chwikwaikwai mówiłem o gifie, ale się okazuje, że to jest nie do końca uciśnione jak to powinno wyglądać, także luz i też mniej więcej o to, że połowa ludzi z tego forum musiałaby zmieniać podpisy bo zawierają gify, między innymi ja.

Baton pisałem Ci kiedyś na Sb bo stwierdziłem, że nie jest to sprawa na tyle poważna aby truć pupe na pw czy gg a zrobić to przy okazji ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to niestety nie czytnąłem tego :)

Temat uważam za zamknięty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...