Skocz do zawartości
Katarzynka;)

współpraca z blacklisted vol.2

Rekomendowane odpowiedzi

mam dla was interesujące pisemko, mam nadzieję, że przejrzycię na oczka;)

http://www.counter-strike.pl/news-16334

a to podsumowanie waszych pierdół "Kiedyś zwrot "Lecisz na BL" budził grozę wśród wszystkich "odpaleńców". Obecnie są to już tylko puste słowa, bo bany na blacklisted.pl znaczą coraz mniej i na chwilę obecną nie widać tak naprawdę światełka w tunelu."

a tu jeden komentarz prawdziwy:"co z ta blacklista? odpowiedz brzmi: gowno (za przeproszeniem). to juz dawno lezy na dnie i kopie jeszcze nizej, zamiast zachowac resztki honoru (mowie o projekcie, nie o dziecinnych "sedziach") i oszczedzic sobie i innym wstydu. kolesiostwo, dziecinada i niekompetencja - tylko takie sformulowania przychodza mi na mysl na temat BL'a. jesli chca dalej to ciagnac to niech oceniaja sobie demka jakichs bobkow z ffa a od mixow/cw/lig trzymaja sie z daleka, bo kazda szanujaca sie liga/elimki do lanow czy cokolwiek powazniejszego, powinni miec wlasne sekcje AC."

więc zastanówcie się co robicie;) byliście przeciwni AC a nie jestescie BL? no śmiechu warte po prostu;)

a no i na własne uszy słyszałem to:"Wypada również wspomnieć o całym systemie, który zdaje się nie spełnia swojej roli. Parę miesięcy temu napisał do nas jeden z ex-adminów. Przytoczył on sytuację, kiedy to jedna osoba oglądała demo, a reszta po niej po prostu kliknęła, zgadzając się z jego oceną bez żadnej weryfikacji."

chyba, że zależy wam na przyłączeniu się do "gówna" które napisał kazanek?

PS kazanek jestem bardzo ciekawy kto wyszedł z taką prośbą? karatorq? analizator? wątpie;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

masz przykład kolesiostwa właśnie;) pamiętasz akcję ze wspolpraca z AC? wyglądało tak samo;) mialo pisać widzisz czitera? wstaw demo na AC. na forum miało byc logo itp. ja miałem mieć pełno pakietów żeby wrzucać demka z naszego forum na AC;) i teraz meritum. Kejti pierdła że nie bo Toudi jest taki i owaki itd. a współpraca miała polegać tak samo jak ty mówisz o blu;) wtedy krzyczałeś ze niech Toudi wpada i pisze. Uważasz ze ten buc analizator tu przyjdzie? ma nas w dupie i tyle:) kwestia wyszła taka, ze współpraca została zawieszona przez pierdzenie Kejti:) i to mi się właśnie nie podoba. To że jesteś hipokryta i tyle. a Toudi miałby tyle wspólnego w razie współpracy z H-E co Ty z baletem Radosławie;)

a no i nadmienie że seeet był adminem na AC i został po zbanowaniu usunięty z naszego grona a teraz jest przywrócony;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja wolę przyjąć współpracę z Blacklistą, dobra może ma zaplamioną historię, lecz już trochę istnieje i starają się robić jak najlepiej, to samo jak AntyCheat, tylko, że mniej istnieją. Ale nie mogę pojąć samego właściciela Toudiego, przykład sam mi Katarinka podałeś (pewnie wiedząc, że demko było przerabiane), że Toudi został złapany na naszym serwerze jak czitował, otóż nie, demko było przerobione i wrzucone na AC, gdzie dostał bana, sam Toudi się chwalił na SB AC.pl, linkami do tego tematu by wzbić ilość odwiedzin. Czy takie głupie pomysły przychodzą normalnym graczom? Lub zhakowanie strony ZK http://www.counter-strike.pl/news-16659

Wiem, Katarzynka, że trzymasz stronę AC, bo jesteś tam sędzią i ze współpracy z AC, korzyści by było brak, bo i tak możesz wrzucać demka graczy(o ile Ci się chce), bo jesteś sędzią, czyli można powiedzieć, że mamy tam osobę.

Rozmowa z Toudim po dosyć szybkim zakończeniu współpracy dała mi do myślenia, zaczął się rzucać o mój wiek, wygląd itd. po czym usunął mnie ze znajomych.

Dlatego od Anticheat.pl z daleka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Maciek znaczy fajnie, że H-E chce tępić czituf ALE:

"Znam scenę BLa i pochodną Anticheat najlepiej z was wszystkich. Bo przecież toudi - założyciel anticheat, to cziter zbanowany na blacklisted 2 razy.

Na tym anticheat, nie ma kto oceniać demek, więc toudi założył dwa konta fejkowe i dał im rangę sędziów głównych. Sam oceniając. Przy tym oszukując swoich padawanów. Kompromitacja. Do tego dema są oceniane błędnie. Z dem, które trafiły na BL i AC równocześnie, były już 4 pomyłki ze strony AC. Na bl dobrze je ocenili (sama sprawdzałam) ,na AC zbanowali niewinnych albo uniewinnili czitera.

Żadnych reklam tej śmiesznej strony na czele której stoi nienormalny człowiek.

Nawet mixa nie mogę sobie normalnie pograć ze znajomymi, bo ten człowiek spina do mnie od prawie roku. Tylko przez to, że wrzuciłam na BL jego odpalonego kolegę." oraz "Sami oceńcie, czy strona którą rządzi taki człowiek, ma jakąkolwiek przyszłość. I czy chcecie aby home-edition było kojarzone z człowiekiem, z którego kpią wszyscy. (oprócz wiernych mu 16 latków, którzy chcą dostać rangę sędziego na AC) Zresztą zobaczcie też jakie ma zdanie o swoich użytkownikach

tu chodzi o to, że też wyszedłem z taką propozycją, a Kejti zaczeła siać propagande i wielu adminów się zraziło;) teraz kazanek wychodzi z propozycją od KEJTI i nikt nie ma nic przeciwko;]

przeciez wspópraca z AC polagała na tym samym co proponuje kazanek :pirat:

słowa by kazanek:

"Baton się już wypowiedział i znacie jego zdanie, Złoty przemilczał, jego sprawa.

Ja proponuję zamknąć temat, bo już dawno zszedł z kursu o reklamę, a zaczęła się kłótnia, o jakiegoś toudiego. Gość nas olał było widać w temacie co podałem wcześniej, teraz sam też nie wyszedł z propozycją, tylko przez "kuriera" próbuje załatwić."

więc kazanku prosze by ANALIZATOR tu wpadł i napisał co ma do zaoferowania a nie KEJTI kurier;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie chodzi o to kto dał propozycję, bo żadna taka propozycja nie sadzę by padła od samej góry ;]

Jesteśmy zainteresowany i tyle ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mateusz, dałeś link do artykułu z CS.PL z 25-08, a Anal z Lottim doszli trochę potem, gdy qbc uniósł się i poszedł pod spódnice do Toudiego, który również jest taki czysty, jak gacie batona.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mateusz, dałeś link do artykułu z CS.PL z 25-08, a Anal z Lottim doszli trochę potem, gdy qbc uniósł się i poszedł pod spódnice do Toudiego, który również jest taki czysty, jak gacie batona.

Dokładnie o tym samym miałem napisać, kiedy przeczytałem 1 post. brawo za czujność.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...